Treść opublikowana przez blachaxxx
-
[E90]prawidłowe ustawienie geometrii
Amortyzatory wahacze i pierdoly od amorttyzatorow pojade do ASO bo ten typ nie sprawdzal cisnienia nic mie obciazal takze nie wiem a co do hostorii auta to nie wiem kupilem "pewniaka" z forum. Silnik juz wymienilem.
-
[E90]prawidłowe ustawienie geometrii
Tak ale elektronicznej :D
-
[E90]prawidłowe ustawienie geometrii
Zmienialem wszystko w czerwcu Górne mocowanie amortyzatora Sachs (803 006) 2 105,82zł 211,64zł Górne mocowanie amortyzatora Sachs (802 549) 2 22,23zł 44,46zł Górne mocowanie amortyzatora Sachs (802 548) 2 20,86zł 41,72zł Tuleje/Silentblocki Sachs (802 547) 2 57,19zł 114,38zł Zestaw osłon i odbojników Sachs (900 126) 1 52,67zł 52,67zł Zestaw osłon i odbojników Sachs (900 134) 1 83,95zł 83,95zł Koszt wysyłki: 18,00zł Do zapłaty: 566,82zł
-
[E90]prawidłowe ustawienie geometrii
- [E90]prawidłowe ustawienie geometrii
https://zapodaj.net/96380c6b6a026.jpg.html Widzialem ze to wybijaja mlotkiem normalnie ale u mnie wyglada jakby bylo wkrecone tak jest normalnie?- [E90]prawidłowe ustawienie geometrii
Zawieszenie wymieniane poza tymi drazkami i koncowkami Nowe wahacze amory etc wiec co wychodzi ze jebnieta?- [E90]prawidłowe ustawienie geometrii
Witam dzisiaj bylem na zbieznosci Zaczelismy od tylu lewe kolo ok prawe skonczyla sie sruba regulacji, zamowilem nowa podobno pomoze, przod jest tak zapieczony ze nie dale sie ruszyc wiec wymieniam drazki z koncowkami, martwi mnie kąt przednich kol czy da sie ustawiac Katy przy mocowaniu jest zabezpieczenie lecz ma ono wejscie na imbus czy je sie wykreca czy wybija ewentualnie wogole sie nie rusza? https://zapodaj.net/3b38738b13231.jpg.html https://zapodaj.net/96380c6b6a026.jpg.html- BMW X6M vin WBSGZ01080LM11916
blachaxxx odpowiedział(a) na blachaxxx temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCYzyli co to oznacza?- BMW X6M vin WBSGZ01080LM11916
blachaxxx odpowiedział(a) na blachaxxx temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażE71 X6M 555KM 2010 rok VIN WBSGZ01080LM11916 Sprzedający: Grupa AUTOREDUTA - oddział C.H. Reduta al. Jerozolimskie 148 - C.H. Reduta - 02-326 Warszawa, Mazowieckie (Polska) telefon1: 228821772 telefon2: 228821773 telefon3: 226164192 Więcej informacji udzieli : Pan Łukasz Bolesta komórka: 609063746 cytat z ogłoszenia: - samochód kupiony w Polskim salonie 07.2010r. - rok produkcji 2010 - bezwypadkowy - nielakierowany - serwisowany w ASO koniec cytatu. Ze względu na powyższe zrzut z ogłoszenia oto_pl z 2017-01-15: Ja wiem ze oni sprzedaja to auto ale co,ten wpis wnosi do tematu bo nie rozumiem za bardzo?- BMW X6M vin WBSGZ01080LM11916
blachaxxx odpowiedział(a) na blachaxxx temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTaki wpis z ASO 12.04.11 - 8821 km - naprawa blacharsko - lakiernicza bez opisu Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk- BMW X6M vin WBSGZ01080LM11916
blachaxxx odpowiedział(a) na blachaxxx temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle gdzie to ubezpieczenie sprawdzic?- BMW X6M vin WBSGZ01080LM11916
blachaxxx odpowiedział(a) na blachaxxx temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo wlasnie tanio troche. Jak to sprawdzic czy nie bity? Z ubezpieczenia oc cos sie wyczyta.- BMW X6M vin WBSGZ01080LM11916
blachaxxx opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZna ktos to auto? BMW X6 https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-x6-m-akrapovic-salon-polska-wyposazony-ID6yzKpZ.html VIN WBSGZ01080LM11916 Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk- Zimówki budzet rozmiar 205/55/16
Dla mnie nokian to syf , kupilem kiedys do innego auta i po dwoch latach cale byly popekane z boku, model i3. Przy przebiegu z 1000km- E91 325d WBAVU71050KC13757
blachaxxx odpowiedział(a) na blachaxxx temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDzieki za poprawienie Ogladal ktos to auto ? Warto je kupic?- E91 325d WBAVU71050KC13757
blachaxxx opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6622143893- Zimówki budzet rozmiar 205/55/16
Jakie opony z opcji budzetowej warto kupic w rozmiarze 205/55r16 Jazda tylko miasto ok 50km na tydzien albo nawet mniej.- E91 330xd problem reczna zmiana biegow automat
ok dzięki uszkadza sie wiazka lewarka czy auta.- E91 330xd problem reczna zmiana biegow automat
No wlasnie kiedys mi sie taki temat przewinal ale za cholere nie moge odszukac, sprawdzilem w kompie - dziala + zero reakcji.- E91 330xd problem reczna zmiana biegow automat
Co moze byc nie tak, po przelaczeniu na manual biegi schodza tylko w dol domgory lewarek wogole nie reaguje, gdzie szukac usterki. I druga sprawa mam brak ladowania chwilowy tylko przy minusowych temperatturach i po odpaleniu po kilku minutach wszytsko wraca z ladowaniem do normy i na nastepny dzien przy pierwszym odpaleniu to samo. Zapala sie kontrolka akumulatora i informacja ze brak ladowania , za chwile wszystko wraca do normy , akumulator nowy z bmw kodowany etc.- X3 m57 chłodzenie silnika
Waz dolny byl sparcialy mogl zasyscac powietrze , zakladam nowe weze i "kominek" na silniku, byc moze chlodnica jest kiepska chociaz jest ciepla na calej powierzchni. Objawy zaczely sie od tego ze jadac szybciej powiedzmy 160 silnik dostawal duza temperature wskazowka na czerwone pole, po zwolnieniu i wlaczeniu ogrzewania na maxa temperatura spadala odrazu. Jezdzac po miescie nigdy nie bylo problemu z temperatura wskazowka zawsze w pionie, sprawdzajac w ukrytym menu cos kolo 90*C.- X3 m57 chłodzenie silnika
Pompa nowa, termostaty nowe, w ukladzie plyn, wentylator sie zalacza, po zmianie peknietego weza i przejechaniu kilku kilometrow inny waz napuchl na maxa wiec silnik byl mozna powiedziec zimny. Radiator masz na mysli chłodnice?. Uklad byl odpowietrzany po odkreceniu korka z tej malej dziurki normalnie lecial plyn.- X3 m57 chłodzenie silnika
Mam problem z chłodzeniem silnika podczas jazdny np po autostradzie wskazówka wchodzi na czerwone pole, ostatnio pękł wąż od chłodnicy dolny po wymianie na nowy pękł wąż górny , mechanik nie wie co to może być. Czy takie objawy mogą być od uszcelki pod glowicą, auto raczej nie stracilo mocy itd. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk- O innej "marce" ale temat ogólny - handlarz = oszust
http://www.poboczem.pl/naszym-zdaniem/news-tak-jestem-handlarzem-jestem-kretaczem-i-jestem-oszustem,nId,2242588 Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk- [e91] spryskiwacz lampy przód.
Ale gdzie tam sa sruby , czytalem ze sa jakies klipsy ale nie iem jak to wymontowac? Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk - [E90]prawidłowe ustawienie geometrii
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.