Skocz do zawartości

blachaxxx

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez blachaxxx

  1. BMW ma taka wade fabryczna ze po przekroczeniu granicy przebieg jest odliczany do tyłu co nawet widac ze ASO potwierdza. A historia z aso Tak naprawde g...no znaczy no chyba ze jakis handlarzyna byl na tyle glupi ze czyscil auto na jana bez pojecia i pozniej na liczniku 180tys a w aso 300tys ale takich partyzantow jest chyba malo. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  2. Ja mam to smiga z iphonem przez bluetooth , karta pamieci mini, i usb cena smieszna dzwiek super Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  3. Zobacz ofertę: BLUETOOTH RECEIVER TRANSMITER ODBIORNIK AUDIO http://allegro.pl/showItem2.php?item=5696615039 Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  4. Jak mialem uwalonay mulf nie moglem zaznaczyc w menu idrive tego "ptaszka" Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  5. Mysle iz lepiej naprawic swoj bo uzywany i tak padnie, tam cos bylo nie tak z chlodzeniem on sie przegrzewal i awaria za 300zl masz naprawe z gwarancja i podobno juz aie nie uszkodzi. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  6. blachaxxx odpowiedział(a) na blachaxxx temat w Felgi i opony
    No wlasnie a teraz jest troche cieplej Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  7. Wszystko sie zgadza ale jeszce zapomniales dodac o tzw mafiach paliwowych ktorych glownym kontrachentem jest orlen o go..nianch stacjach lewych nie wspomne, dlatego shell czy statoil nie wpusci raczej lewego paliwa natomiast orlen tak , teoretycznie jesli sa dwie rafinerie paliwo powinno byc takie samo lecz tak nie jest na ytube jest test paliw ze wszystkich stacji na zamarzanie i kazde paliwo ma inna "wartosc" w serwisie bosha pierwsze pytanie zawsze czy na orlenie tankuje. Mowie o ropie . Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  8. blachaxxx opublikował(a) temat w Felgi i opony
    Do jakich temperatur powinno sie jezdzic na zimowkach aby sie nie starly zbyt szybka czy to nie ma znaczenia (pomijam oczywiscie jazde latem w upalach) Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  9. Dwumasa , tlumik drgan lub dzwon napewno pomaga w tym peknieciu. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  10. a6 masz z silniekiem 2,8 niezniszczalny
  11. No u mnie padl akurat w x3 po naprawie skrzyni na drugi dzien ale w GM, objawia sie to tym ze zrywa na nizszych biegach takie szarpniecia jakby sprzeglo puscic za szybko,a pozniej falowanie obrotow przy ok 80km/h. Przy wiekszych predkosciach szybkim ruszaniu etc problem nie wystepuje biegi zmieniane idealnie ale dlatego ze jest zimny olej u Ciebie na zimnym silniku te objawy tez wystepuja?
  12. DAj namiar na jakies ogloszenia z tymi e90
  13. I jezdzac 80% po miescie to nawet nie bierz diesla.
  14. Chcialem zalozyc kiedys w e46 i nie dallo sie niby ze wzgledu na immo. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  15. A to nie objawy konwertera? Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  16. Wymianialwm kilka z aso te od egr i zawsze troche puszczaly nawet pytalem o to na forum. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  17. Jak nie da sie wladzyc bluetooth w opcjach to znaczy ze jest uwalony Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  18. Moze zacisk trzyma z tylu ja tak mialem Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  19. W sensie usterka jak w 320d 136KM Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  20. Wał korbowy. Ale w 3.0d to chyba nie wystepuje. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  21. Ja w 320d mialem takie cos jak mi wal pekl na autostradzie ale te 320d byly wadliwe i waly czesto pekaly nie wiem jak w tym 3.0. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  22. Kupisz ulepe od handlarza i bedziesz siedzial na forum i u mechanika Ale to sie samemu trzeba przekonac jak dziala handel autami a ceny cźesci sa takie same jak w e46 wiec wiek nie ma znaczenia. Przeglajac ceny aut lepszym rozwiazaniem jest chyba a4 i napewno mniej awaryjna i nowsza. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  23. Glock 9mm Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  24. Dokladnie z 20tys musisz miec gorka na naprawy wiem bo sam sie wje..lem w takie cos, lepeij kupic cos drozszego niz pozniej na raty ladowac i sie wku...ac ze co chwila cos sie psuje i do mechanika. Doprowadzenie starego auta do stanu uzytecznosci to kosmos. A pozniej nie sprzedasz bo nikt za to nie zaplaci. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  25. Ale piratm raczej nie zakodujesz nic u mnie laczy sie z elm ale do kodowania kazalo kupic oryg adapter. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.