Treść opublikowana przez blachaxxx
-
E61 WBANJ31080CS33297 - LEGALIZACJA PRZEBIEGU
blachaxxx odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBMW ma taka wade fabryczna ze po przekroczeniu granicy przebieg jest odliczany do tyłu co nawet widac ze ASO potwierdza. A historia z aso Tak naprawde g...no znaczy no chyba ze jakis handlarzyna byl na tyle glupi ze czyscil auto na jana bez pojecia i pozniej na liczniku 180tys a w aso 300tys ale takich partyzantow jest chyba malo. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
Wejscie AUX a kabel USB-AUX
Ja mam to smiga z iphonem przez bluetooth , karta pamieci mini, i usb cena smieszna dzwiek super Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
Wejscie AUX a kabel USB-AUX
Zobacz ofertę: BLUETOOTH RECEIVER TRANSMITER ODBIORNIK AUDIO http://allegro.pl/showItem2.php?item=5696615039 Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
MULF E90 wymiana
Jak mialem uwalonay mulf nie moglem zaznaczyc w menu idrive tego "ptaszka" Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
MULF E90 wymiana
Mysle iz lepiej naprawic swoj bo uzywany i tak padnie, tam cos bylo nie tak z chlodzeniem on sie przegrzewal i awaria za 300zl masz naprawe z gwarancja i podobno juz aie nie uszkodzi. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
Opny zimowe
No wlasnie a teraz jest troche cieplej Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
Paliwo V- power i inne
Wszystko sie zgadza ale jeszce zapomniales dodac o tzw mafiach paliwowych ktorych glownym kontrachentem jest orlen o go..nianch stacjach lewych nie wspomne, dlatego shell czy statoil nie wpusci raczej lewego paliwa natomiast orlen tak , teoretycznie jesli sa dwie rafinerie paliwo powinno byc takie samo lecz tak nie jest na ytube jest test paliw ze wszystkich stacji na zamarzanie i kazde paliwo ma inna "wartosc" w serwisie bosha pierwsze pytanie zawsze czy na orlenie tankuje. Mowie o ropie . Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
Opny zimowe
Do jakich temperatur powinno sie jezdzic na zimowkach aby sie nie starly zbyt szybka czy to nie ma znaczenia (pomijam oczywiscie jazde latem w upalach) Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
[E46] 318d 2004 pęknięty wał korbowy..
Dwumasa , tlumik drgan lub dzwon napewno pomaga w tym peknieciu. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
Jaki silnik do e90?
a6 masz z silniekiem 2,8 niezniszczalny
-
[E60/1] Regeneracja mechatronika skrzyni biegów 6HP26
No u mnie padl akurat w x3 po naprawie skrzyni na drugi dzien ale w GM, objawia sie to tym ze zrywa na nizszych biegach takie szarpniecia jakby sprzeglo puscic za szybko,a pozniej falowanie obrotow przy ok 80km/h. Przy wiekszych predkosciach szybkim ruszaniu etc problem nie wystepuje biegi zmieniane idealnie ale dlatego ze jest zimny olej u Ciebie na zimnym silniku te objawy tez wystepuja?
-
Jaki silnik do e90?
DAj namiar na jakies ogloszenia z tymi e90
-
Jaki silnik do e90?
I jezdzac 80% po miescie to nawet nie bierz diesla.
-
Odpalanie z pilota bmw e92
Chcialem zalozyc kiedys w e46 i nie dallo sie niby ze wzgledu na immo. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
[E60/1] Regeneracja mechatronika skrzyni biegów 6HP26
A to nie objawy konwertera? Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
E90 - Wymiana termostatu (-ów)
Wymianialwm kilka z aso te od egr i zawsze troche puszczaly nawet pytalem o to na forum. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
E60 z 2003r - połączenie Bluetooth - jak aktywowac opcje
Jak nie da sie wladzyc bluetooth w opcjach to znaczy ze jest uwalony Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
Wysoka temperatura tarczy, koła podczas jazdy.
Moze zacisk trzyma z tylu ja tak mialem Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
E83, 3.0d, 218 KM huk z silnika podczas jazdy, nie odpala
W sensie usterka jak w 320d 136KM Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
E83, 3.0d, 218 KM huk z silnika podczas jazdy, nie odpala
Wał korbowy. Ale w 3.0d to chyba nie wystepuje. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
E83, 3.0d, 218 KM huk z silnika podczas jazdy, nie odpala
Ja w 320d mialem takie cos jak mi wal pekl na autostradzie ale te 320d byly wadliwe i waly czesto pekaly nie wiem jak w tym 3.0. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
Jaki silnik do e90?
Kupisz ulepe od handlarza i bedziesz siedzial na forum i u mechanika Ale to sie samemu trzeba przekonac jak dziala handel autami a ceny cźesci sa takie same jak w e46 wiec wiek nie ma znaczenia. Przeglajac ceny aut lepszym rozwiazaniem jest chyba a4 i napewno mniej awaryjna i nowsza. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
e46 m52 urwane kable- co to za czujnik
Glock 9mm Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
Jaki silnik do e90?
Dokladnie z 20tys musisz miec gorka na naprawy wiem bo sam sie wje..lem w takie cos, lepeij kupic cos drozszego niz pozniej na raty ladowac i sie wku...ac ze co chwila cos sie psuje i do mechanika. Doprowadzenie starego auta do stanu uzytecznosci to kosmos. A pozniej nie sprzedasz bo nikt za to nie zaplaci. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
Ale piratm raczej nie zakodujesz nic u mnie laczy sie z elm ale do kodowania kazalo kupic oryg adapter. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk