Treść opublikowana przez blachaxxx
-
E46 320d Prawa wycieraczka oddstaje
czy to nie wina sprezyny ramienia wycieraczki????
-
Błąd airbag - ignition circuit ZK12 - jaka przyczyna?
jaka masz poduszke ?? 2 nabojowa?
-
[e46] 320d 136k bledy AIRBAG poduszki powietrznej
blad jest ordrazu w sumie 4 bledy tylko nie wiem dlaczego mi pokazuje stage 2 jak mam poduszke z jednym nabojem
-
320d 136KM - czujniki uderzeniowe AIRBAG
w tunelu pod podlokietnkiem jest sterownik AIRBAG dzisiaj sie dowiedzialem iz czujniki zderzeniowe sa pod fotelem kierowcy i pasazera trzeba wymontowac fotel i podniesc wykladzine pozdraiwam
-
320d 136km - bład sterownika swiec żarowych
ale chodzi o bezpiecznik chyba jak spalony to nie odpali auto? ostatnio jak bylo -20 listopad chyba pali normalnie a blad byl juz ten sam
-
320d 136km - bład sterownika swiec żarowych
ale auto odpala blad mam taki sam jak w innym silniku a co do bezpiecznika to chyba jak jest spalony to wogole nie odpali auto?????
-
320d 136km - bład sterownika swiec żarowych
8 glow device glow plugs also glow relay defect mam drugi silnik inne swiece w pprzednim mialem tez ten sam blad wiec sadze iz to nie swieczki ogolnie podczas tmperatur 5-10 stopni gasnie zarowka po sekundzie na mrozie -10 stopni trwa to z 2-3 sekundy pytanie ktore teraz kupic bialy taki jaki mam teeraz czy ten czarny ktory jest wedlug VIN bo tego bialego nie ma w spisie czesci do BMW jak wpisuje w necie to wyskakuje mi ROVER
-
320d 136km - bład sterownika swiec żarowych
witam w aucie mam taki sterownik http://img94.imageshack.us/img94/65/sterownika.jpg http://img535.imageshack.us/img535/1881/sterownik1a.jpg INPA pokazuje błąd więc chce dać nowy ale według VIN mam miec taki tego białego nie mogę nigdzie odszukac z tego co mi się wydaje jest on od ROVERA chociaż w BMW też jest montowany lecz maja inne PINY w czarnym jest wiecej wiec teraz nie wiem który kupić http://img684.imageshack.us/img684/7053/sterownik2a.th.jpg http://img534.imageshack.us/img534/2426/sterownik2g.th.jpg
-
320d 136KM - czujniki uderzeniowe AIRBAG
help!!!!!!!
-
320d 136KM - czujniki uderzeniowe AIRBAG
witam moze ktos wie gdzie umiejscowione sa czujniki uderzeniowe AIRBAG
-
[e46] 320d 136k bledy AIRBAG poduszki powietrznej
mam nastepujace bledy INPA 112 seat occupancy error wire brake 13 ignition circuit 2k12 airbag driver stage 2 132 mrsa right 129 mrsa left ten pierwszy tj od maty cos z kablem ale nie wiem co oznaczaja pozostale
-
320d - Turbo pompuje dopiero od 2,5 tyś obr ??
witaj u mnie byl pękniety "mieszek" na turbinie
-
320d - drżenie pedału sprzęgła
To chyba nie zawsze musi tak strasznie wyglądać. zalezy gdzie jezdzisz jak bedziesz mial do zrobenia ok 1000- 1500km w jedna strone to nie polecam jechac z takim sprzeglem, bo pewnie drgania sa od dwumasy (tak bylo u mnie) ja tak zrobilem i kosztowalo mnie to b duzo kasy. Lepiej na zimne dmuchac
-
320d - pekniety wał korbowy ,dwumasa
durne łby mi wymieniały złącze elastyczne nie dosc ze dali od vw to jeszcze podobno zamontowane strasznie sztywno zamiast walczyc na polonezach i kredensach to sie biora za BMW
-
320d - usuniecie katalizatorow
ok naprawione w serwisie padlo haslo "Panie u kowala Pan byles z tym wydechem" ,zenada ludzie cale zycie klepia 126p i polonezy biora sie za bmw i nie daja se rady
-
320d - usuniecie katalizatorow
wiec co teraz zrobic gdzie kupic ewentualnie oryginale zlacze oczywiscie poza ASO na alledrogo nie widze
-
320d - usuniecie katalizatorow
wlasnie , napewno nie wsadzili oryginalu i to sie zaczelo po wymianie tego zlacza
-
320d - drżenie pedału sprzęgła
viewtopic.php?f=69&t=142697
-
320d - usuniecie katalizatorow
dociagniete problem zaczał się po wywaleniu ostatniego kata i wymianie zlacza elastycznego ogolnie wiekszosc tlumikarzy jakich znam to dziwne typki. Facet powiedzaial ze nie ma "samolotu" ktory tzryma wydech do skrzynie lecz szukalem takiej czesci i nigdzie jej nie moge znalesc
-
320d - usuniecie katalizatorow
nie wiem telepie mi wydechem.
-
320d - usuniecie katalizatorow
webebeszona puszka
-
320d - usuniecie katalizatorow
Witam mam pytanie czy po wywaleniu ostatniego katalizatora (pierwszy pusty) wydech ma dosc duze drgania przy gaszeniu i odpalaniu. Czytalem gdzies na forum iz po wywaleniu kat. trzeba wstawic 2 zlacza elastyczne? czy to prawda ewentualnie ma ktos jakies fotki itp?
-
320d - pekniety wał korbowy ,dwumasa
fura jak narazie jezdzi tylko mam pytanie co do wydechu mam wywalony ostatni katalizator piewszy wypruty i prz odpaleniu i gaszeniu trzepie silnikiem,rura wali w podloge czy moze to byc spowodowane iz jest tylko 1 zlacze elastyczne a gdzies czytalem ze powinny byc 2 po wywyaleniu kata.??
-
320d - pekniety wał korbowy ,dwumasa
odpalił :D
-
Jak sprawdzić faktyczny przebieg auta ?
Ludzie którzy kreca liczniki jak chcą to tak wyczyszcza ze nikt nie dojdzie chyba ze po VIN w ASO jesli auto masz np 2001 i ma 210tys a ostatni serwis 2005 i 150tys to latwo sobie policzyc ja mialem na liczniku 205000 w swiatlach i godzinach pracy silnika tez tak wychodzilo dopóki przez przypadek sie nie dowiedzialem ze auto mialo ponad 400tys