Treść opublikowana przez blachaxxx
-
Jakie tarcze i klocki dobrej firmy ?
Zmienialem niedawno moj wybor padł na ATE ale znajoma w sklepie mi odradzila gdyż sama założyła u siebie tylko ze w mercedesie i są słabe, szybko się scierają itd (nie maja rowniez dobrych opini wsród klientów jej sklepu). Dlatego kupiłem TEXTAR i są ok (oczywiscie koplet tarcze i klocki)
-
[e46] 320d 136k jakie CD
Witam jakie radio (model) musze kupić CD aby miec AUX tj podlaczyc np ipoda lup inny odtwarzacz obecnie mam CD busines ale nie ma opcji MODE jest tylko CD, z tego co czytalem to się nie da i czy jak mam stare auto 2000r to da sie podlaczyc to duże radyjo??
-
[e46] tuba
Witam mam cd buisnes ogolnie jak wiadomo to lipa chce jakies basy mocniejsze jaka tube polecacie do bagaznika i jak to podlaczyc pod tylne głosniki w aucie mialem najprostsze radio na kasete
-
320d - 136k jaki dyfer kupic
Witam widze ze sa rożne dyfry chodzi chyba o przelozenia jaki najlepiej kupic do 136konnej bestii.?
-
320d - 136k zatarta sprezarka klimatyzacji
Witam a robiles to moze bo dzwonilem do serisu to powiedzial ze jak nie ma filtra to rezeba chlodnice wymienic.
-
320d - 136k zatarta sprezarka klimatyzacji
Mam pytanie wymienilem sprezarke klimy, stara sie zatarla czy musze plukac instalacje i wymieniac chlodnice? z tego co ogladalem nie ma tam zadnego filtra itp? czy poprostu napelnic ja od nowa i tyle?
-
[e46] 320d 136k ocena opon 16
witam mam zamiar kupic jakies dobre gumki na lato znalazlem takie FALKENY http://www.oponeo.pl/dane-opony/falken-fk-452-205-55-r16-91-w czy sa dobre moze macie jakies inne propozycje 205/55r16
-
320d 136k czujnik temperatury zewnetrznej
oki zapodaj u mnie chyba ten czujnik byl luzno bo z tego co pamietam tam nie bylo tego plastiku a temperature pokazywal pozdr
-
[e46] 320d 136k bledy AIRBAG poduszki powietrznej
mial ktos moze takie bledy??
-
320d 136k czujnik temperatury zewnetrznej
ok dzieki tylko ze u mnie nie ma elementu nr 7 pewnie odpadl na dziurach i tylko kabelek pozostal
-
320d 136k czujnik temperatury zewnetrznej
witam ma ktos moze fotke gdzie znajduje sie czujnik temperatury zewnetrznej gdyz nie moge go odszukac wiem ze jest z lewej strony od kierowcy pod nadkolem ogolnie wszytsko dzialalo ok a teraz pokazuje -40stopni na forum znalazlem ze takie wskazanie jest przy odlaczonym czujniku nie wiem moze gdzies odpadl na dziurach. dlatego potzrebowal bym fotke zrobiona przez kogos z foruum
-
320d 136km sprawdzenie poziomu oleju ile wziął
zmienilem z polsyntetyka na full nie wiem dokladnie ile km przejechalem cos kolo 2000tys nie wiem czy to dobrze ze wzial powiedzmy 250ml czy to norma??? Silnik ma cos kolo 215 tys byl polsyntetyk za porada z forum nalalem motula fulla
-
320d 136km sprawdzenie poziomu oleju ile wziął
Witam jaki jest prawidlowy poziom oleju na bagnecie u mnie np po wymianie bylo w tej skali 3/4 teraz jest 1/2 wiec wziął olej tylko pytanie brzmi ile jak to sie oblicza??
-
320d 136km uszczelninie rury chlodzenia
spoko dzieki tylko ja go nie mam na wzor dlatego pytam czy gdzies mozna kupic oryginal jaki ma byc
-
320d 136km uszczelninie rury chlodzenia
witam gdzie mozna kupic gumowa uszczelke rury podlaczanej do zbiorniczka el nr 11532247307 http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AL71&mospid=47634&btnr=11_2106&hg=11&fg=35&lang=pl
-
320d wymiana tulei poduszki mostu dyfra
wiec ogolnie ciezka sprawa z wymiana tej glupiej gumki
-
320d wymiana tulei poduszki mostu dyfra
Witam mam pytanie czy ktos wymienial poduszke dyfra nr 9 na fotce http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AL71&mospid=47634&btnr=33_0839&hg=33&fg=30&hl=38&lang=pl nr katalogowy 33176751808 czy da sie to zrobic samemu???
-
320d jaki to nr części ? osłony zimowe na nerki
Jest to część oryginalna więc w grę wchodzi ASO BMW lub jakiś sklep stacjonarny/internetowy specjalizujący się w tej marce. Koszt to ok 65-70zł za komplet :wink: Sam chyba się skuszę na ten elegancki dodatek :8) jeżeli auto podczas mrozów będzie się rozgrzewało 15-20% szybciej to uznam to za sukces i udany zakup :wink: Tak sobie jeszcze myślę w jakich miesiącach/temperaturach powinno się stosować te zaślepki. Np od października do marca, lub poniżej temp powietrza 5 stopni?? Rozumiem że jak podczas jesieni/zimy będzie kilka cieplejszych dni to nie będzie konieczności demontażu tych zaślepek?? witaj jak znajdziesz te zaslepki gdzies to daj znac tez chetnie kupie
-
320d jaki to nr części ? osłony zimowe na nerki
gdzie to mozna kupic????
-
320D -zamiana panelu klimatronic
Ja mam założony taki panel , zmienilem bo pokretla padly
-
Ile pali twoja bemka
320d 136km trasa 6l miasto niecale 7l ostatnio na trasie 5,3l ale tak do 120km/h
-
czy felgi z passata B5 będą pasowały do e46
Witam jak w temacie czy felgi z passata przypasuja do BMW
-
[E46] czujniki uderzeniowe AIRBAG mrsa
W BMW e46 136km czujniki zderzeniowe przednie (mrsa front left i mrsa right) umiejscowione są przy progach aby się do nich dostać należy odkręcić fotel i podnieść wykładzinę http://img713.imageshack.us/img713/6475/kkkkkkku.th.jpg Uploaded with ImageShack.us
-
320d-150km, odpalanie na ciepłym silniku.
Hej ja mam 320d 136km i problem wygladal tak padl bendix w rozruszniku wczesniej palila na dotyk kupilem nowy uzywany rozrusznik na alledrogo mechanik zamienil i auto zapalilo po killlku sekundach krecenia,silnik byl mozna powiedziec jeszcze goracy i tak zaczęly sie problemy na zimny -5 do +10 palil mozna powiedziec odrazu lecz jak silnk zlapal swoja temperature bardzo ciężko bylo odpalic , cos jak u Ciebie. Oddałem stary rozrusznik do regeneracji wsadzilem go zpowrotem i pali od dotknięcia na zimnym a na cieplym jeszcze lepiej.:D Czytalem na forum iz jakis kolezka miał tak jak ja(ciezko palil na cieplym) powymieniał dużo rzeczy a problem dopiero zniknął po regeneracji rozrusznika Tylko że u mnie to było dosc oczywiste bo po wymianie rozrusznika zaczęły się problemy. Może cos to pomoże pozdro
-
13 ignition circuit 2k12 airbag driver stage 2
co to za blad?????????? 13 ignition circuit 2k12 airbag driver stage 2