Treść opublikowana przez rolandV
-
Czarny wydech w e60 530d
Przede wszystkim bez DPFa masz inny zapach z tyłu , tak jak ze starego diesla czuć. Przy DPF nie ma tego zapachu.
-
nie działający sprysk szyby przedniej
Ja ja coś robię to się dzielę na forum, a jak bym nie chciał się podzielić ( różnych względów ) to bym nic nie pisał, a nie "wiem a nie powiem" - Przedszkole.
-
nie działający sprysk szyby przedniej
Kolego Piaggio zrób z tego watek sponsorowany i pobieraj kasę za swoją wiedzę :mad2: :mad2:
-
e60 3.0d brak mocy kreci do 3000obr/min
Czyli temat: viewtopic.php?f=73&t=207181
-
[E60 530d] Jedzie max 80 i wkreca sie tylko do 3,1 obrotu
Chemiczne czyszczenie - 1200zł Wypalanie na zewnątrz - raczej tylko sam to zrobisz Nowy filtr 4700zł + montaż ASO Wycięcie i programowanie - 1200zł Ceny Toruń. Ja swój dałem do wycięcia środka i emulacji. Problem nie powróci.
-
Za wysokie napięcie H8 ringi LCI - przestroga
Wczoraj wymieniłem żarówkę H8 w mojej E61 LCI bo się przepaliła i wyglądała podobnie, czyli miała takie wybrzuszenie na boku, żarówka oryginalna OSRAM, nic nie było zmieniane przy napięciach. Myślę więc że to nie do końca wina samego napięcia.
-
Panorama dach E91, E61, X3, X5
W poniedziałek jadę do ASO na regulację panoramy, żeby tak nie skakała na dziurach, zobaczymy jak się panowie sprężą. Może przy okazji nabędę nową uszczelkę - cena około 100zł. Wymianę chyba sam zrobię dla sportu. Chyba że mi dobrą cenę zaproponują za całość.
-
E60 530D zapchany katalizator
pewnie chodziło o to żeby na przeglądzie się nie czepiali.
-
[E60 530d] Jedzie max 80 i wkreca sie tylko do 3,1 obrotu
a czasami nie tryb serwisowy ?
-
Chromowane nerki zamiast czarnych w 520d?
Ja też mam tylko obramowanie w chromie, środek czarny i tak mi się najlepiej podoba.
-
Chromowane nerki zamiast czarnych w 520d?
Chyba tylko M- pakiet i Shadow line nie miały.
-
nie działający sprysk szyby przedniej
pompka, bezpiecznik?
-
Chromowane nerki zamiast czarnych w 520d?
też mam 2.0 LCI 2007 i mam chromowane nerki - oryginał.
-
Prędkość na zimnym silniku
Auta są po to żeby nimi normalnie się poruszać a nie czekać aż się rozgrzeją. Jedyne na co bym zwracał uwagę to gaszenie auta zaraz po ostrym jechaniu np. po autostradzie - chodzi o turbinę.
-
nie działający sprysk szyby przedniej
Zamarzł płyn.
-
BMW E60 Jaka jednostke?
Jeszcze nie zablokowane ? to powiem Ci tylko tyle, że są tony tematów do Twojego pytania. Funkcja szukaj pomaga...
-
E60 530d próba kradzieży , szkody
Pod sklepem mojego brata w Toruniu goście w biały dzień podjechali lawetą i chcieli ukraść Fiata Punto, i tylko córka właściciela akurat przechodziła i narobiła krzyku więc powiedzieli jej że są ze spółdzielni i że mają nakaz auto zawinąć, dali jej nawet wizytówkę i się zwinęli. Dzień później była policja w sklepie pytać czy brat coś widział :shock:
-
Przeróbka E60 z navi CCC Business na Professional CIC
Kolego Duży monitor jest i W CCC i CIC, mały w M-ASK (czyli bussines) CCC różni się od CIC tym że widać 2 czytniki na konsoli /CD i DVD/
-
Jakie stalówki 17' do e61 ? HELP
zawsze można wyciąć w kokpicie dziurę i wstawić coś takiego :lol: :lol: :lol: :lol: http://prasmet.com/files/0846d6ee49e7d629a59ee8b471afbc07.jpg
-
520 LCI - Nawigacja
CCC - jakieś 2500zł CIC - 5000zł To co masz na zdjęciu to M-ASK czyli podstawowa wersja. / Mniejszy ekran i mniej funkcji/
-
E60 520dA - Silnik N47 i 163 KM ??
W serii w praktyce było 158KM i 317Nm , z papierów wynikało 130KW czyli 177KM. Znana Ci jest przyczyna tego niedoboru? Ja miałem też zaniżone wartości 165/330 , mino usilnych starań przyczyny niedoboru nie znalazłem i odpuściłem bo wszystko działa ok. Również cip i jest ok. U mnie 2 wtryski przepuszczały na uszczelnieniach, wystarczyło wymienić podkładki i po temacie.
-
E60 520dA - Silnik N47 i 163 KM ??
Wiele osób po chipie obserwuje nawet spadek spalania ale jeśli miało by wzrosnąć to minimalnie. Spadku spalania nie ma bo zawsze trochę mocniej wciskasz pedał gazu z radości :twisted:
-
E60 520dA - Silnik N47 i 163 KM ??
W serii w praktyce było 158KM i 317Nm , z papierów wynikało 130KW czyli 177KM.
-
Jakie stalówki 17' do e61 ? HELP
Co kto lubi...
-
Panorama Dach- wyjęcie szyby
viewtopic.php?f=70&t=141468&start=30