Skocz do zawartości

ogród-lca

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ogród-lca

  1. Czy ktoś wie co to może być ?
  2. Witam ponawiam temat czy ktoś montował zaglowki komfort do zwykłych foteli, ja kupiłem ostatnio okazyjnie zagłowki komfort gdzie sama poduszka jest regulowana ręcznie co mi pasuje bo nie mam w pełni elek foteli, ale nie mam jak ich zamontować bo średnica tych prętów w komfortach jest trochę większa i nie wchodzi w otwór w oparciu, może ktoś już robił taką przeróbkę , może jest możliwość rozebrania zagłówka i przełożenia tych prętów ( prowadnic ) z moich zaglówków.
  3. U mnie też jest to delikatnie wyczuwalne jadę na 3 wbijam 4 delikatnie dodając gazu i czuje przydławienie przekracza 2000ts obr i ciagnie wbijam 5 i znów to samo.
  4. Nie pytałem w którym miejscu kto ma odciety kabelek tylko może ktoś może podpowiedzieć że ten i ten kabel jest od tego a ten od tamtego albo ma ktoś dobry schemacik instalacji do E60.
  5. Widzę że zostałem potraktowany jak złodziej :) Gośc od alarmów to mój kumpel, który już od lat sie tym nie zajmuje nie robił nigdy alarmów na kanie. Dzięki za dobrą radę. Pozdrawiam.
  6. Tak tylko który przewód i gdzie przeciąć najlepiej ?
  7. U mnie jest cisza
  8. Koledzy żadnej podpowiedzi ?
  9. A masz nivo ? może to sprężarka ?
  10. Tyle się napłakał, nawypisywał a i tak przyjechał i kupił i poco to gadanie :mad2:
  11. Zapytać warto to teraz już wiem :)
  12. Koledzy czy dobrze wyczytałem w profesjonalu jest możliwość żeby dvd odtwarzało filmy ? Drugie pytanie to czy jest możliwośc ustawienia navi tak żeby ekran nie był podzielony tylko żeby mapa była na całości ? Auto jest z 11.2004r
  13. ogród-lca odpowiedział(a) na damiano35 temat w E60, E61
    Czyli czujniki w BMW są do D.... bo w e39 było to samo .
  14. ogród-lca odpowiedział(a) na damiano35 temat w E60, E61
    Ja u siebie mam taki dziwny problem że PDC działa jak jest ciepło na dworze tak powyżej 10 stopni a jak jest zimno nie działa co to może być ?
  15. ogród-lca odpowiedział(a) na kosmo17 temat w E60, E61
    Tylko teraz nie wiadomo czy kompresor jest słaby czy puszcza któraś poduszka i dla tego ciągle dopompowuje może to nie kompresor piszczy tylko poduszka jak powietrze ucieka muszę to osłuchać na kanale.
  16. ogród-lca odpowiedział(a) na kosmo17 temat w E60, E61
    Witam Mi ostatnio zapaliła się kontrolka nivo ale tylko jeden dzien teraz już od paru dni jest ok, ale jak jeżdżę autem i później zgaszę to słyszę jak sprężarka przez chwilę pracuję tylko trochę nieładnie piszcząc. Wczoraj wymieniłem ten wężyk od filterka do sprężarki bo była w strzępach więc pewnie trochę syfu się już do niej dostało. Wie ktoś może jak i czym smarowana jest sprężarka bo pomyslałem żeby może wstrzyknąć trochę oleju czy płynu hamulcowego przez tą dziurkę do zasysania powietrza może przestanie piszczeć ? Jeśli chodzi o poziom zawieszenia to auto stoi równo więc zastanawia mnie to czemu ciągle po jeździe słyszę pracę kompresora no chyba że pracuje cały czas podczas jazdy a słychać go dopiero po wyłączeniu silnika.
  17. Witam mam pytanie co najlepiej odciąć i gdzie zrobić odcięcie ( zapłon, pompa paliwa ) podczas montażu alarmu. Info proszę na priv z góry dziękuję.
  18. ogród-lca odpowiedział(a) na AdiRulezz1 temat w E60, E61
    AdiRulezz1 Jak masz kogoś kto to przełoży to możemy się pomieniać.
  19. ogród-lca odpowiedział(a) na AdiRulezz1 temat w E60, E61
    A te listwy da się w jakiś łatwy i bezinwazyjny sposów zdemontować i zamontować ?
  20. ogród-lca odpowiedział(a) na AdiRulezz1 temat w E60, E61
    ja u siebie mam chrom a wolałbym czarne
  21. Koledzy mam pytanie, który bezpiecznik odpowiada za rozrusznik ,zapłon, pompę paliwa itp ?
  22. Koledzy może ktoś ma taryfikator według , którego celny nalicza akcyzę. Ile akcyzy trzeba zapłacić za BMW 530d sedan z 2004r, jaka wartość w PL według taryfikatora. Proszę o rozsądne i wiarygodne odpowiedzi.
  23. ogród-lca odpowiedział(a) na rav E39 temat w E39
    kolego nawiń trochę taśmy izolacyjnej na tą tulejkę w zatrzasku zamka na słupku powinno się poprawić.
  24. ogród-lca odpowiedział(a) na guetta20 temat w E39
    Witam Kolego to co mi napisałeś to wszystko wiem , nie o taką pomoc mi chodziło , ale dziękuję :)
  25. ogród-lca odpowiedział(a) na guetta20 temat w E39
    Witam Koledzy ponawiam temat czy jest ktoś może w mojej okolicy kto mógłby mi pomóc ?, mój sensor nadal nie działa a zaczynają się codzienne deszcze i powoli mnie to wyprowadza z równowagi. Pozdrawiam.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.