Treść opublikowana przez ogród-lca
-
BMW 530d 2004 dławi sie przy wolnym dodawaniu gazu
Czy ktoś wie co to może być ?
-
zagłówki Komfort , do zwykłych foteli
Witam ponawiam temat czy ktoś montował zaglowki komfort do zwykłych foteli, ja kupiłem ostatnio okazyjnie zagłowki komfort gdzie sama poduszka jest regulowana ręcznie co mi pasuje bo nie mam w pełni elek foteli, ale nie mam jak ich zamontować bo średnica tych prętów w komfortach jest trochę większa i nie wchodzi w otwór w oparciu, może ktoś już robił taką przeróbkę , może jest możliwość rozebrania zagłówka i przełożenia tych prętów ( prowadnic ) z moich zaglówków.
-
BMW 530d 2004 dławi sie przy wolnym dodawaniu gazu
U mnie też jest to delikatnie wyczuwalne jadę na 3 wbijam 4 delikatnie dodając gazu i czuje przydławienie przekracza 2000ts obr i ciagnie wbijam 5 i znów to samo.
-
Odcięcie przy alarmie
Nie pytałem w którym miejscu kto ma odciety kabelek tylko może ktoś może podpowiedzieć że ten i ten kabel jest od tego a ten od tamtego albo ma ktoś dobry schemacik instalacji do E60.
-
Odcięcie przy alarmie
Widzę że zostałem potraktowany jak złodziej :) Gośc od alarmów to mój kumpel, który już od lat sie tym nie zajmuje nie robił nigdy alarmów na kanie. Dzięki za dobrą radę. Pozdrawiam.
-
Odcięcie przy alarmie
Tak tylko który przewód i gdzie przeciąć najlepiej ?
-
[E60] 3.0d 2003r praca pompy po otworzeniu drzwi
U mnie jest cisza
-
Odcięcie przy alarmie
Koledzy żadnej podpowiedzi ?
-
[E60] 3.0d 2003r praca pompy po otworzeniu drzwi
A masz nivo ? może to sprężarka ?
-
BMW E46 330i WBAAV51070FZ00339
ogród-lca odpowiedział(a) na conanik temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTyle się napłakał, nawypisywał a i tak przyjechał i kupił i poco to gadanie :mad2:
-
Różnica między Navi PROFESSIONAL a BUSSINES
Zapytać warto to teraz już wiem :)
-
Różnica między Navi PROFESSIONAL a BUSSINES
Koledzy czy dobrze wyczytałem w profesjonalu jest możliwość żeby dvd odtwarzało filmy ? Drugie pytanie to czy jest możliwośc ustawienia navi tak żeby ekran nie był podzielony tylko żeby mapa była na całości ? Auto jest z 11.2004r
-
Czujnik PDC
Czyli czujniki w BMW są do D.... bo w e39 było to samo .
-
Czujnik PDC
Ja u siebie mam taki dziwny problem że PDC działa jak jest ciepło na dworze tak powyżej 10 stopni a jak jest zimno nie działa co to może być ?
-
tylnie zawieszenie-nivo
Tylko teraz nie wiadomo czy kompresor jest słaby czy puszcza któraś poduszka i dla tego ciągle dopompowuje może to nie kompresor piszczy tylko poduszka jak powietrze ucieka muszę to osłuchać na kanale.
-
tylnie zawieszenie-nivo
Witam Mi ostatnio zapaliła się kontrolka nivo ale tylko jeden dzien teraz już od paru dni jest ok, ale jak jeżdżę autem i później zgaszę to słyszę jak sprężarka przez chwilę pracuję tylko trochę nieładnie piszcząc. Wczoraj wymieniłem ten wężyk od filterka do sprężarki bo była w strzępach więc pewnie trochę syfu się już do niej dostało. Wie ktoś może jak i czym smarowana jest sprężarka bo pomyslałem żeby może wstrzyknąć trochę oleju czy płynu hamulcowego przez tą dziurkę do zasysania powietrza może przestanie piszczeć ? Jeśli chodzi o poziom zawieszenia to auto stoi równo więc zastanawia mnie to czemu ciągle po jeździe słyszę pracę kompresora no chyba że pracuje cały czas podczas jazdy a słychać go dopiero po wyłączeniu silnika.
-
Odcięcie przy alarmie
Witam mam pytanie co najlepiej odciąć i gdzie zrobić odcięcie ( zapłon, pompa paliwa ) podczas montażu alarmu. Info proszę na priv z góry dziękuję.
-
Listwy Chrom E 61
AdiRulezz1 Jak masz kogoś kto to przełoży to możemy się pomieniać.
-
Listwy Chrom E 61
A te listwy da się w jakiś łatwy i bezinwazyjny sposów zdemontować i zamontować ?
-
Listwy Chrom E 61
ja u siebie mam chrom a wolałbym czarne
-
Statystyki i próby kradzieży E61, E60?
Koledzy mam pytanie, który bezpiecznik odpowiada za rozrusznik ,zapłon, pompę paliwa itp ?
-
Wyliczenie akcyzy.
Koledzy może ktoś ma taryfikator według , którego celny nalicza akcyzę. Ile akcyzy trzeba zapłacić za BMW 530d sedan z 2004r, jaka wartość w PL według taryfikatora. Proszę o rozsądne i wiarygodne odpowiedzi.
-
Dziwne skrzypienie ...
kolego nawiń trochę taśmy izolacyjnej na tą tulejkę w zatrzasku zamka na słupku powinno się poprawić.
-
[E39] Czujnik deszczu
Witam Kolego to co mi napisałeś to wszystko wiem , nie o taką pomoc mi chodziło , ale dziękuję :)
-
[E39] Czujnik deszczu
Witam Koledzy ponawiam temat czy jest ktoś może w mojej okolicy kto mógłby mi pomóc ?, mój sensor nadal nie działa a zaczynają się codzienne deszcze i powoli mnie to wyprowadza z równowagi. Pozdrawiam.