Treść opublikowana przez ogród-lca
-
[E39] Czujnik deszczu
No tak tylko że my tu gadu gadu a moje wycieraczki nie działają :(
-
[E39] Czujnik deszczu
No tak masz racje ,ale dla zwykleko laika jak ja jest to problem mechaniczne rzeczy robie sam ale elektronika jest dla mnie ciężka :)
-
[E39] Czujnik deszczu
Właśnie i tu jest problem gdyby to było VW lub Audi to co drugi mechanior by mi coś pogrzebał a że to BMW to większość potrafi wpinając się odczytać tylko dane z silnika.
-
[E39] Czujnik deszczu
W takim razie ja mam coś spierniczone bo po przekręceniu zapłonu i przestawieniu manetki na 1 wycieraczki nie wykonują żadnego ruchu.
-
[E39] Czujnik deszczu
Jest lepszy od Inpy ?
-
tuleje tylnej ramy w turingu
Ktoś może zakładał jakieś tańsze tuleje i jest z nich zadowolony , czy musi to być Lemforder ?
-
[E39] Czujnik deszczu
Disem tz tp jakiś program diagnostyczny ?
-
BMW E39 Atak korozji
Witam wznawiam temat koroduje mi ramka tylnej szyby może ktos ma pomysł czym to najlepiej zabezpieczyc ?
-
[E39] Czujnik deszczu
I co koledzy pomoże ktoś ? Bo nie mam pojęcia gdzie szukać problemu.
-
pytanie odnośnie programu INPA
Można ją gdzieś z neta ściągnąć ?
-
pytanie odnośnie programu INPA
A ile trzba dac za oprogramowanie do BMW Inpa ?
-
[E39] Czujnik deszczu
Robiłem już takie pruby i nic to nie dało
-
[E39] Czujnik deszczu
Jeszcze pytanie czy do wycieraczek z sensorem jest jeden bezpiecznik i jeden przekaźnik czy są dwa ? I który to przekaźnik ?
-
[E39] Czujnik deszczu
Witam wracam do tematu nie działającego sensora deszczu oraz trybu przerywanego wycieraczek odpusciłem sobie usterkę i przemęczyłem się z tym prawie rok , ale teraz postanowiłe w końcu to zrobić bo deszcze się zaczynają. Tylko że nie za bardzo wiem jak się za to zabrać i do kogo pojechać większość mechaniorów mają takie programy diagnostyczne że łączą się tylko z silnikami a jeśli chodzi o jakiekolwiek strefy konfortu to można zapomnieć. Może jest ktoś w mojej okolicy kto byłby skłonny mi pomóc ?
-
tuleje tylnej ramy w turingu
Dokładnie moja jak w zeszłym roku przyjechała z niemiec to zawiecha była ok nasze drogi i zimowe dziury zrobiły swoje no i koleiny na 10 calowych felgach też dają popalić .
-
tuleje tylnej ramy w turingu
Witam piszecie o tych 4 duzych okrągłych tulejach ? Przy jakich przebiegach sie one rozwalają ? ja byłem wczoraj u mechanika wymieniać łączniki stabilizatorów i stwierdził że jedną tyleję mam wywaloną i że najlepiej wymienić 4 bo i tak tzreba sciągać całą belkę itp. Mam przejechane w aucie nie całe 180 ts mechanik powiedział że muszę mieć wiecej skoro tuleja juz jest podjechana.
-
E39 525d - jakie amortyzatory
Przemyśle temat.
-
[E39] Czujnik deszczu
Ja już bym wolał nie mieć opcji z sensorem bo przynajmniej by mi bieg 1 działał na przerywanych
-
E39 525d - jakie amortyzatory
Witam mi też już przednie amorki puszczają zwłaszcza prawy mechanik powiedział że bedą drogie bo są aluminiowe i rzeczywiscie sachsa jeden aluminiowy na allegro ponad 400zł i stąd moje pytanie czy muszę załozyć te aluminiaki czy mogą być jakieś inne jeśli tak to jakie jeszcze wytrzymuja w E39 zawieszenie zwykłe na allegro tez są blistein ale wygladają na stalowe po 370 zł za szt.
-
[E39] Czujnik deszczu
Podłączam się pod temat u mnie też sensor nie działa w pozycji pierwszej nie działa ani sensor ani tryb przerywany pisałem już o tym i nikt nie potrafi dać mądrej rady. Sensor na szybie wygląda ok nie ma śladów powietrza miedzy szybą a sensorem.
-
TLENEK CERU DO POLEROWANIA PRZEDNICH LAMP
lampy po FL sa z jakiegoś gatunku plastiku ja swoje polerowałem pastą Tempo i ta matowa powłoka zchodziła, ale potrzebuję przepolerowac tylną szybę bo jest porysowana chyba od skrobaczki i też zastanawiam sie nad zakupem tego tlenka ceru
-
[ e39 - 530 D ] jakie tarcze i klocki
Chyba zdecyduje się na te Zimmermany a pytam o opinię bo moje wcześniejsze doświadczenia w audi z tarczami i klockami ATE i Textar nie sa najlepsze. A co sądzicie o Zimmermanach z allegro są pewne, ktoś kupował ?
-
[ e39 - 530 D ] jakie tarcze i klocki
Widzę że opinie są niejednoznaczne i na co tu się zdecydować hmmmm.
-
[ e39 - 530 D ] jakie tarcze i klocki
Właśnie chodzi o to że nie chcę zbedznie wydawac kasy na tarcze nawiercane itp, Chcę dobry i wytrzymały zestaw.
-
[ e39 - 530 D ] jakie tarcze i klocki
A jakie te Zimermmany kupić zwykłe wystarczą czy nacinane i jakie klocki do tego będą najlepsze ? Może taki komplet ? http://moto.allegro.pl/zimmermann-tarcze-klocki-przod-bmw-e39-530d-193km-i1506066960.html