Treść opublikowana przez ogród-lca
-
Jaka Turbina w 3.0d 218KM
Koledzy a może ktoś już przerabiał temat czy do E60 podejdzie turbina od 7, X5, X3 i E90 ?
-
3.0d nagle straciło moc na autostradzie.
Koledzy a może ktoś już przerabiał temat czy do E60 podejdzie turbina od 7, X5, X3 i E90 ?
-
3.0d nagle straciło moc na autostradzie.
Czy ktoś regenerował turbinę w Borowej koło Wrocławia ?
-
Jaka Turbina w 3.0d 218KM
Czy do silnika 218 podejdzie turbo od 231 KM ?
-
3.0d nagle straciło moc na autostradzie.
Koledzy a czy podejdzie do silnika 218 turbo od 231 ?
-
3.0d nagle straciło moc na autostradzie.
Nie zamierzam regenerować turbiny szukam używki z pewnym przebiegiem. A tak z ciekawości ile nowa ?
-
Jaka Turbina w 3.0d 218KM
Kolektory mam wymienione na nowe jakieś 10 ts temu
-
Jaka Turbina w 3.0d 218KM
Tak tylko że z tego co pokazuje etka to są dwa nr części 11657790308 i 11657789083
-
3.0d nagle straciło moc na autostradzie.
Wiem, wiem nówka najlepiej ale to jakieś 5 ts nie jest to mało choć nie jeden powie stać Cię na BMW to i na nowe turbo ale to prawie 10% wartosci auta :)
-
Jaka Turbina w 3.0d 218KM
Już sprawdziłem turbine mam z elektrycznym sterowaniem chcę kupić używkę, ale mechanik wyjmie moją dopiero po niedzieli a z tego co widzę jest parę nr turbin i nie wiem jakiej szukać może ktoś po vinie może mi sprawdzić jaki nr turbo ?
-
3.0d nagle straciło moc na autostradzie.
I wszystko jasne rozsypała się turbina wirnik lata na boki, całe szczęście że nie zaciągnęła oleju i nie narobiła szkód. Koledzy poszukiwana turbina z pewnego źródła z pewnym przebiegiem.
-
Jaka Turbina w 3.0d 218KM
Witam Koledzy jaka jest Turbina w 218KM sterowana pneumatycznie czy elektronicznie bo etka pokazuje taką i taką dodam że auto mam z września 2004r z DPF.
-
3.0d nagle straciło moc na autostradzie.
Po południu jadę jeszcze do mechanika jak będzie miał wolny kanał ma zobaczyć z dołu, dodam że auto ma pół roku często jeżdżę po autostradzie większą prędkością i nigdy wcześniej nie miałem nawet chwilowego problemu z mocą .
-
3.0d nagle straciło moc na autostradzie.
Witam mi dziś się auto zepsuło , wybrałem się rano w trasę wjechałem na autostradę 1,2,3,4,5 rozbujałem się do 200 i tak leciałem przez jakieś 20 km i nagle auto przestało ciągnąć nie reagowało na gaz zredukowałem bieg zero reakcji na gaz, zjechałem na pobocze zgasiłem auto zapaliłem depnąłem na gaz na obroty wkręcało się normalnie, ale zapaliła się kontrolka oleju zgasiłem maska w górę latarka w łapę i zaglądam czy gdzieś nie wywaliło oleju wszystko suche stan oleju na bagnecie OK. Odpaliłem auto znów przygazowałem zapalił sie olej i komunikat że problem z ciśnieniem-smarowani oleju, myślałem może że to wina nie wykasowanego serwisu olejowego choć do wymiany oleju mam jeszcze ok 3 ts. Zgasiłem i zapaliłem auto kontrolki zgasły ruszyłem ale zero mocy tak jak by auto było w trybie awaryjnym i tak jadąc 80 kmh wróciłem do domu. Pojechałem do mechanika w aucie nie ma zbytno żadnych błędów , auto nie kopci przy odpalani widać że geometria turbo działa, przepływka OK , ciśnienie paliwa OK a auto jedzie jak wolnossący disel.
-
Nagłe spadki mocy w 530d/ problem na dogrzanym silniku
Witam mi dziś się auto zepsuło , wybrałem się rano w trasę wjechałem na autostradę 1,2,3,4,5 rozbujałem się do 200 i tak leciałem przez jakieś 20 km i nagle auto przestało ciągnąć nie reagowało na gaz zredukowałem bieg zero reakcji na gaz, zjechałem na pobocze zgasiłem auto zapaliłem depnąłem na gaz na obroty wkręcało się normalnie, ale zapaliła się kontrolka oleju zgasiłem maska w górę latarka w łapę i zaglądam czy gdzieś nie wywaliło oleju wszystko suche stan oleju na bagnecie OK. Odpaliłem auto znów przygazowałem zapalił sie olej i komunikat że problem z ciśnieniem-smarowani oleju, myślałem może że to wina nie wykasowanego serwisu olejowego choć do wymiany oleju mam jeszcze ok 3 ts. Zgasiłem i zapaliłem auto kontrolki zgasły ruszyłem ale zero mocy tak jak by auto było w trybie awaryjnym i tak jadąc 80 kmh wróciłem do domu. Pojechałem do mechanika w aucie nie ma zbytno żadnych błędów , auto nie kopci przy odpalani widać że geometria turbo działa, przepływka OK , ciśnienie paliwa OK a auto jedzie jak wolnossący disel.
-
BMW 530i xenon skrętny nie działa tak jak powinien.
A jak sprawdzić czy mam xenona skretnego ?
-
BMW e60 530d 218KM chip
Nie napisałem że chcę tanio, bardziej szukam kogoś na miejscu :) A to tanio u was to ile ?
-
BMW e60 530d 218KM chip
A może ktoś robił Chipa u Lisika w Legnicy i może się wypowiedziec ?
-
zagłówki Komfort , do zwykłych foteli
panowie nikt nie robił takiej przeróbki ? Może ktoś ma do sprzedania prowadnice zagłówków do E60 o średnicy otworu 16mm
-
BMW 530d 2004 dławi sie przy wolnym dodawaniu gazu
Trzeba zrobić przelewy
-
BMW 530d 2004 dławi sie przy wolnym dodawaniu gazu
No ja mam manuala więc na pewno nie jest to konwenter. kolega miał ostatnio podobne objawy okazało się że jak grzebał przy aucie i między innymi sciągał przepływomierz to przy montowaniu przycisnął gdzieś uszczlkę od przepływki i zrobiła się nieszczelność.
-
ATF only czyli jaki?
no ja chcę wymienić cały płyn na nowy, ale chcę wlać taki żeby był dobry.
-
E61 slyszalny dzwiek kompresora przy tylnym kole
Ja u siebie wizualnie nie widzę opadania tyłu po dłuższym postoju więc jeśli nawet opada to minimalnie.
-
E61 slyszalny dzwiek kompresora przy tylnym kole
Ja mam tak samo , ale to może oznaczać że jest gdzieś delikatna nieszczelność i po nabiciu po odpaleniu auta ciśnienie nie jest utrzymywane.
-
ATF only czyli jaki?
Witam ja chciałem ostatnio wymienić płyn u siebie i też podchodził pod brązowy mechanik zgłupiał i powiedział żebym pojechał kupić do ASO bo on nie wie jaki wlać.