Treść opublikowana przez olorob X5
-
Notepad is full
Tak ja mam,bardzo latwo nie ma zadnego problemu ja ze wszystkimi Iphonami.
-
X5 E53 Hak Holowniczy
Spokojnie kolego,Hak(westfalia) jak i auto sa dostosowne do ciagniecie przyczepy do 3.5tony i nacisku na hak do 150kg.
-
E53 - manualna skrzynia biegów
Kolego sprawdz najpier czy skrzynie nie jest oberwana na jakies poduszce lub czy nie jes czasem skrzynia krzywo ustawiona na wozku.
-
E53 M57 czy mam klapki w kolektorze?
Kolega ma automata. A klapki w kolektoze wystepowaly w wersjach z przed liftu..
-
E53 M57 czy mam klapki w kolektorze?
Kolega ma z lipca 2004 i klapek nie ma,i nigdy nie bylo.
-
E53 3.0d dziwny problem
Doszlismy do setna przypadkiem..
-
E53 3.0d dziwny problem
PROBLEM ROZWIAZANY. Prosze Admina o zamkniecie tematu,stary modul naprawiony. PS. Jakby ktos mial podobny problem!!Brak wskaznika Migaczy w liczniku. Brak kontrolki wskaznika dlugich swiatel. Braku swiatla wstecznego. Braku swiatel zamykajacego sie auto. Nie gasnace swiatla przednie krotkie. I po wyciagnieciu kluczyka palace sie swiatla STOPU To do naprawy jest---W OSTATNIM RZEDZIE SRODKOWY PIN-BIALY KABELEK(srodkowej wtyczki CZARNA.pod biala wtyczka).(patrzac na modul jak jest przykrecony do boku auta)
-
E53 3.0d dziwny problem
Moglbym prosic o namiar gdzie znajduje sie modul swiatel w X5,bede bardzo wdzieczny.
-
E53 3.0d dziwny problem
Panowie mianowicie sprawa wyglada nastepujaco u kolegi ktoremu sprzedalem mojego X-a. W trakcie jazdy gdy chce sie wlaczyc migacze to nie ma kontrolek w liczniku,ale migacze dzialaja normalnie. Po drugie nie ma wtedy swiatla wstecznego, i gdy sie wylaczy silnik i zamknie auto to pala sie swiatla stopu ale po jakims czasie zgasna. I na domiar tego niechca zgasna swiatla gdy sa na ustawieniu(auto) nawet gdy sie zgasi auto a kluczyk jest w pozycji(neutralnej-0 ) Z chwila wyciagniecia kluczyka dopiero swiatla gasna. MOje pytanie czy ktos sie z czyms takim spotkal lub moze wiedziec co to jest przyczyna.
-
Wesołych Świąt
- bmw X5 E53 kontrolka malego zegarka
Pokazuje ci za 15min. godz. 12... Tzn. ze masz juz czas na zmiane plynu HAMULCOWEGO.- 3.0d nie działa webasto i dogrzewanie silnika
Ten silniki 3.0d nigdy nie osiagaja 90 stopni C.co niektorzy mylnie okeslaja ze tak bo sugeruja sie wskazaniem zegara,ale wystarczy sprawdzic to na tescie w trakcie jazdy lub poprostu podlaczyc kabelek lub zaopatrzyc sie w term.laserowy i sobie omierzyc wartosci wyjsciowe z glowicy gdzie umieszczony jest czujnik temp. Dopiro pod obciazenie przyczepy, osiagaja 90s , sprawdz sobie kolego na tescie zegarow max jaki osiagniesz to 73 na zegarach choc wskazowka bedzie stac pionowo na zegarze, a wartosc pierwszej podzialki to przedzial 58-60 na zegarze. Nic juz wiecej nie wymieniaj bo i tak nie osiagniesz 90s.C.- E53 bicie tarcza hamulcowych
Kolego powiem ci ze ja jak mialem swojego X to zalozylem tarcze nacinane i nawiercane od tego sprzedawcy. http://stores.ebay.co.uk/mintbitz?_trksid=p2047675.l2563 I ci powiem przedaje razem z kompletem klockow i jak wszystkich znam i ktorym wymienialem to wszyscy sobie bardzo chwalili. Bo osobiscie swoim klijenta polecam te zestawy bo bardzo dostepna cena.- E53 BAGAŻNIK DACHOWY NA NARTY
230cm dlugi i na 40lub45 szerobki THUL obustronnie otwierany.- E53 BAGAŻNIK DACHOWY NA NARTY
Ja swoja stara X5 jechalem na autostradzie z boxem na narty 230cm dlugosci 200km/h.- E53 Hak holowniczy elektryczny
Kolego cena to nie wszystko ale ile jeszcze potrzebnych do niego rzeczy potrzeba.I czy dziala jest prosty bez przygod i czy sie plynnie rozklada to jest wazne.- E53 Hak holowniczy elektryczny
Nie ma takiej opcji,znam goscia co mial caly kompletny ( z uszkodzonego auta).Hak byl zamontowany juz przy zakupie w servisie,i nic z tego nie wyszlo mu.- Jaki tuner radiowy w e53 3.0d z końca 2004r
Tak napewno padl ci jeden kanal,dowiedz sie na Allegro jest gos co naprawia. I to nie jeden.- X5 E53 Wymiana akumlatora
Nie kolego.- bmw e53 3.0d lift wymiana zaworu
Tylo i wylacznie wrecz wskazane robisz to dla siebie. Za duze cisnienie na tlokach jesli tego nie zrobisz to dlugo nie pojezdzisz i znowu wywali ci uszczelke. To nie te czaszy gdy glowice byly zeliwne i sie nie krzywily po odkreceniu.- E53 Zmiana całego przodu z wersji przed liftem na po liftcie
Kolego chyba na odwrot.- BMW X5 E53 3.0 D rok 2001 PŁYWA NA DRODZE
to juz pomijam ale samemu trzeba dopompowac.- E53 Zmiana całego przodu z wersji przed liftem na po liftcie
Zadne niczym sie nie rozni jeynie w srodku w bagazniku roznily sie roleta bagaznika,a na zewnatrz to tylko kolorystyka lamp(migacze)- BMW X5 E53 3.0 D rok 2001 PŁYWA NA DRODZE
Dokladnie kolego jak napisales zimowe kola jak jest mroz i snieg lub oblodzenie to najlepsze jest miec niskie cisnienie(co wiaze sie z wiekszym zuzyciem paliwa) ale cos za cos za (wieksza powierzchnia przytzepnosci) Ale gdy nastanie ocieplenie i pogoda jest na + to trzeba dopompowac kola nawet do 3 atmosfer.- BMW X5 E53 3.0 D rok 2001 PŁYWA NA DRODZE
Opony zimowe jakie masz kolego jesli 235/65/17 i przy tej wadze auta to balon opony to powoduje auto plywa jak na poduszkasz.I zalezy jak stare masz opony jesli nowe to guma na zimowki jest to bardzo miekka mieszanka.Jak juz starsze niz 3 lata to guma twardnieje. Chyba ze napompujesz ponad 3 atmosfery - bmw X5 E53 kontrolka malego zegarka
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.