Treść opublikowana przez olorob X5
-
Łańcuch reduktra -wymiana E53 4.4i
Super robota.
-
Tryb oszczędzania energii
A po co ci to robic????
-
Nie świeci halogen
To dobrze sprawdz zarowke lub podmien jesli niemasz z drugiego.
-
Nie świeci halogen
A blad masz na BC????
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
1000zl. to sobie licza robocizny a co dopiero z czesciami. :duh:
-
komputer działa ale radio nie
Bezpiecznik od radia jest w samym radiu kolo duzej wtyczki chyba 15Amp.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Nie to miejce zawsze jest puste.
-
3.0i Kod zabezpieczający
Nie ma nic takiego--sam ustalasz sobie kod. Dlatego masz 4 kreski na twoj kod jaki sobie wpiszesz.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Jedyny problem w tym aucie to zawieszenie NIVO-przyspaza duzo problemow jesli bylo cos nie fachowo przy nim robione. Druga sprawa to ze w kazde auto trzeba na poczatku wlozyc i z tym musisz sie liczyc. Cena troche duza bo jeszcze trzeba doliczyc do 66k+ VAT. Witam. A po czym poznać, że jest tam zawieszenie Nivo, bo nigdzie nie jest to napisane?. Napisane jest za to, że vat od faktury, a faktura nie musi być wystawiona na kwotę przekazaną przy kupnie-sprzedaży :D Kolo wlacznika swiatel masz 2 guziki podnoszenie i opuszczanie auta. tak robia ludzie i nie pisza,bo duzo osob niechca tego zawieszenia w PL. Bo na naszych drogach to jest bardzo wygodne,ale nasze drogi je bardzo szybko rujnuje a koszty sa :roll: ogromne i nie kazdy mechanik to ogarnie.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Jedyny problem w tym aucie to zawieszenie NIVO-przyspaza duzo problemow jesli bylo cos nie fachowo przy nim robione. Druga sprawa to ze w kazde auto trzeba na poczatku wlozyc i z tym musisz sie liczyc. Cena troche duza bo jeszcze trzeba doliczyc do 66k+ VAT.
-
x5 e53 po lift bląd PDC nie umiem zinterpretować
Do kazdego czujnika doluz ucho i posluchaj czy tyka jak zegarek-uprzednio wrzyc wsteczny bieg. Jesli jest cisza w jakims czujniku to do wymiany.
-
x5 e53 po lift bląd PDC nie umiem zinterpretować
Kolego to bedziesz mial uszkodzony jakis czujnik z tylu auta.
-
X5 e53 po lift 3.0d demontaz zderzaka przod
Bylo wielokrotnie i opisywane przezemnie. :search:
-
3.0 d automat dziwne kichanie przy dodawaniu gazu i nie tylk
sa filmiki na YouTube,moze nie byc od X5 ale od innych BMW a wiele sie nie rozni.
-
3.0 d automat dziwne kichanie przy dodawaniu gazu i nie tylk
Sprawdz EGR moze sie przytkal i sie kleii upust.
-
x5 e53 2002r 3.0d - skladanie lusterek problem
Inaczej nie dostaniesz,nie sa dostepne osobno.. Ale jest filmik jak to samemu naprawic trzeba ja obrucic.
-
x5 e53 2002r 3.0d - skladanie lusterek problem
Tak kolego na Ebay sa cale zestawy naprawcze do skladanych lusterek.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Chcemy razem z zona sprobowac ale to nie szybciej niz w przyszlym roku marzec,a potrzebojemy troche silniejszego auta bo jezdzimy z caravanem. X5 i X6 do ciagniecia caravanu sa super bo maja DTC stabilizator przyczepy i oczywiscie swoja mase i moc ktora jest potrzebna i trzymaja dobrze w torze jazdy.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Ale my kolego tak sie teraz smiejmy z zona bo gdyby nie obszyli raczek drzwi ponoc skora to chyba tylko by juz zostal pret wzmacniajacy i nadajacy ksztal tej ze raczce. Uwiezcie na moje slowo nie warto tego auta kupowac . Teraz jak zmienimy to na nowa seri 5 F10. I tu sie postarali naprawde w detale i materialy jak i wykonanie.
-
Drgania na D - proszę o pomoc
Kolego jak w czasie jazdy to reduktor ci halasuje. Drgania moga byc spowodowane przepinaniem sie napedow w reduktoze np.z D na R lub N.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Podzielam wypowiedz kolegi wyzej. Mialem swoja E53 wzil kolega odemnie kupilem za ponad 35k X6 i teraz tego bardzo zaluje na miejsce nie nazekam bo zostal mi w domu tylko jeden syn. Poprostu jakosc wykonania i wzyte do tego materialy nie sa juz tak trwale jak w E53,mysle ze materialy plastiki itp. Smiejac sie z zona sa z butelek PET. Jestem bardzo zniesmaczony tym modelem auta-za takie pieniadze. Choc z zewnatrz nie ma co narzekac bo prezentuje sie i spasowanie z zewnatrz jak i wewnatrz to na Duzy +++..
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Jesli ktos sie decyduje na auto klasy premium jak X5 to musi miec kase a nie zyc od 10 do 10. I na takie auto sie nie zaluje kasy(ale bez przesady),bo mozna kupic auto jak pisal kolega w wiadomosci za 50k i zaraz wlozyc w nie okolo 20k na servis i pierwsze wstepne naprawy a nie wiadomo a zawsze cos wyjdzie w praniu i moze nastepne 10 lub 15k.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Wiekszosc handlarzy ktozy maja ladne furki i np. dobrej marki ulepy poskladane z kilku--to wlasnie robia takie zdjecia i najmuja profesjonaliste. Nie twierdze ze to 100% handlaz ale wszyscy tak pisza bezwypadkowy orgi. przebieg nawet nie bity a zas sie okazuje co innego. Auto moze miec super dokumety i historie do 74k ale moglo stac np. bo bylo mocno rozbite i czekalo na handlarza co to ogarnie.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Bardzo ladny egzemplarz ale zdjecia wykonane przez profesjonaliste. Dobry jeden tekst----Nie jestem handlarzem---a zdjecia juz mowia samo za siebie. Ale egrzemplaz bardzo ladny i podczciwie wyposarzony--mialem taka sama tylko w czarnej skorze i ciemnym srodku tylko wykonczenie mialem Carbonem nie drzewem. I troche wiecej malych bajerow. Ale gdybym szukal to bym sie zainteresowal nia---ale chyba juz sprzedana.
-
X5 e53 M54 pisk z silnika na zimnym
Kolego rolki paska wielorowkowego do wymiany.