Treść opublikowana przez olorob X5
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Po Lift lepszy pod kazdym wzgledem...
-
X5 e53 3.0d poważny problem z klimatyzacją !
Nikt ci samego sterownika nie sprzeda..
-
X5 e53 3.0d poważny problem z klimatyzacją !
Kolego a jak masz problem z Elektryka i ktos ze sprzedajacych da ci sie podlaczyc a ty go spalisz a nie bedzie tego widac,wtedy on jest na lodzie i w plecy.Bo w wentylatorze od X-a przy silniku jest ulkad elektroniczny bardzo czuly i podatny na uszkodzenia. Zawsze tak jest z elektronika ze nichca bys probowal kup i probuj po zakupie.
-
X5 e53 3.0d poważny problem z klimatyzacją !
Wentylator w X5 nie chodzi zaraz po zalaczeniu Klimy tylko powoli sie uruchamia i chodzi krotkimi skokami po iles tam obrotow i schladza czynnik i zas stoi i znowu rusza.
-
E53, 3.0d, 218KM, spalanie w mieście
Warszawa kolego to musisz sie liczyc okolo 12 litrow.
-
Gotowi do zmiany opon z zimowych na letnie?
285/45R19 107V Bridgestone Dueler HP Sport RunFlat BMW X6 na ten sezon na przodzie. Poprzednie Continental cross contact... Oponki ciche i bardzo wydajne.
-
Gotowi do zmiany opon z zimowych na letnie?
A myslisz ze na 55 bedzie szal kolego, bunia najlepiej wyglada na profilu 17/35-45.
- X5 E53 Immobilaizer
-
Jaki telefon bmw e53
Kolego jeszcze musisz sparowac telefon z autem i modulem.
-
X5 E53 Immobilaizer
Na telefon to podal ci najdrozsza opcje,zgodze sie z kolega podjedz i nie zobaczy Bo to takie wrozenie z fus.
-
bmw x5 e53 tranny failsafe mode
Tak dokladnie kolego poprostu aku nie trzyma ci wymaganego napiecia.
-
Pisk paska wielorowkowego podczas odpalania i gaszenia
Dzwiek wedlug mnie to wina ROZRUSZNIKA--tak jakby BENDIKS sie za mocno wysuwal w kierunku kola zamachowego i nie cofal ( poprostu blokuje sie elektro magnes) sie zas calkiem po uruchomieniu auta i dlatego wystepuje tez ten dzwiek przy gaszeniu auta... Takie to moje przemyslenie i kiedys mialem taka przypadlosc.
- Słaby hamulec ręczny.
-
3.0D 2003 Sport Klimatyzacja nie chłodzi kabiny
Jest czujnik w parowniku ktory nie pozwoli na zalaczenie sie sprezarki przy slabym cisnieniu by nie uszkodzic sprezarki ktora jest smarowana czynnikiem.
-
3.0D 2003 Sport Klimatyzacja nie chłodzi kabiny
Dokladnie jak KRUK ci napisal.
-
bmw x5 e53 tranny failsafe mode
Kolego lunatic666 to prosze sobie wyladowac akumulator i zas sprobowac odpalic auto i zobaczysz co ci sie wyswietli na wyswietlaczu. Moj blad ze nie dopisalem w poprzednim poscie ze to blad od skrzyni,a powodowane jest to i zabezpiecza skrzynie (modul skrzyni) przed uszkodzeniem.
-
bmw x5 e53 tranny failsafe mode
TAK POWINNO PISAC----trans failsafe mode Zawsze tak sie pokazuje komunikat na wyswietlaczu licznika jesli masz za slaby akumulator a chcesz i meczysz auto by odpolilo. Podladuj AKU a komunikat ci zniknie i auto bez problemu odpali ci.
-
e53 LIFT Niedzialajacy nawiew na nogi
Popatrz na Allegro Servo motor nawiewu nie powiem ci czy wszystkie sa identyczne. To juz bedziesz musial sam napisac lub zadzwonic do sprzedawcy.
-
e53 LIFT Niedzialajacy nawiew na nogi
Silnicze otwierajacy klapki---sprawdz czy dzialaja i sie chociaz otwieraja. Lub ktos cos grzebal i nie podlaczyl wszystkich kanalow.
-
3.0d po lifcie używanie automatu
Potwiedzam gdy mialem swoja X5 po lifta-2006 latem 2011 jadac do Polski z UK z boem na dachu Aero i belki tez mam Aero ori BMW, jadac srednio 120-do 150km/h. 2 osoby dorosle i 2 dzieci w wieku 17-14(te swoje waza i bagaze + prezenty dla rodziny wiadomo),tez nie przekroczylem 9l/100km.I na zbiorniku do rezerwy gdy sie zapalila zrobilem 1000 km,nie wiem i nie napisze ile dokladnie bo nie pamietam. Ale jest to mozliwe.
-
X5E53 3.0d Okablowanie do tunera
http://images48.fotosik.pl/580/6555d0d17de21059m.jpg Moge ci jedynie ta pomoc,pelen scemat kostek wchodzacych do tuera BM54
-
X5 E53 nie moge otworzyc drzwi
Jaka adaptacja akumulatora... :duh: A nie robisz adaptacji jak zmieniasz aku np. o innych parametrach?? Akumulator ma swoje napiecie 12V a to ze Ah dasz wiecej i zas ci go auto niedoladuje. Wazne by mialo wysoka moc rozruchowaczyli A. Bmw X5 3.0d potrzeboje o ile sie nie myle 90 lub 95 Ah a jak dasz 105 to zaden problem i nie potrzeba zadnej adaptacjii.
-
BMW X5 E53 wklad filtra oleju
on chcial o ile sie nie myle 120zl + 50 przesylka kurierem
-
BMW X5 E53 wklad filtra oleju
Kolego ostatnio widzialem na Ebay-u. Polift ma dluzszy filtr, tylko ze gosciu chcial sprzedac calosc z puszka za mala kase bo jedno ucho bylo trzymajace puszke bylo pekniete.
-
X5 E53 nie moge otworzyc drzwi
Jaka adaptacja akumulatora... :duh: