Skocz do zawartości

olorob X5

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez olorob X5

  1. Dziekuje koledzy za przydatna pomoc..
  2. Panowie czy ktos wymienial i jak sie do tego zabrac za wymiane Termostatu w X. Od czego trzeba zaczac,czy trzeba zdejmowac zderzak,czy da sie to wymienic tak,lub moze ktos ma jakis Tutorial tej wymiany.. Bardzo bede wdzieczny za wszelka pomoc, panowie.
  3. Ale gdzie naprowadz mnie na nie podaj ich lokalizacje gdzie sie one znajduja????
  4. Ktory masz rok auta ja u siebie 2006 nie widze zadnych bezpiecznikow w komorze silnikowej....??????????
  5. Prosta operacja tylko nie zgub nakretek co mocuja kolektor bo sa nietypowym gwintem i ciezko bedzie ci inna dopasowac...
  6. Tak bo innego dojscia nie bedziesz mial za malo miejsca...
  7. Co to ku....wa jest jakis bezsens to ogloszenie,zwykly naciagacz moze to ze tyrzeba wplacic najpierw kase i zas podadza adres lub wyjazd po takie auto. A zas ani kasy ani goscia i auta za te pieniadze .............SMIECHU WARTE......... I JESZCZE JAKIE MA INNE FURY NA SPRZEDAZ NAJBARDZIEJ POSZUKIWANE I W JAKICH CENACH....... :duh: Niech ten gosc walnie sobie Ba.....na :mad2:
  8. olorob X5 odpowiedział(a) na kubabrzesko temat w X5 (E53)
    http://images49.fotosik.pl/652/3795841e1ead00a9m.jpg
  9. olorob X5 odpowiedział(a) na willson temat w X5 (E53)
    Mam znajomych co kupili E60 2.5d za dosc duza kase z 2005 r. i nie maja skory i navi,normalnie golas.szok
  10. Słuchaj, gdy rozbierasz skrzynię to widać w jakiś sposób co padnięte, czy wymieniasz na ślepo. Może miałeś objaw kangurka i to zwalczyłeś? Czy może w Audi tego nie było. Nie kupilem auto za smieszna kase juz z popsuta skrzynia jezdzil bez oslony skrzyni i kamien rozwalil miske i tak pozbyl sie oleju az skrzynia sie spalila bez smarowania.
  11. olorob X5 odpowiedział(a) na chester43 temat w X5 (E53)
    Dokladnie
  12. Zalezy od umiejetnosci i checi samego siebie,ja w audi sam zrobilem skrzynie z 3 popsutych..
  13. olorob X5 odpowiedział(a) na willson temat w X5 (E53)
    Dokladnie kolego nie liczy sie rocznik i wypas,ale w jakim stanie jest auto. Ale sa ludzie ktozy mowia ze ich auto w srodku musi miec duzo guzikow i bajerow..
  14. Jezeli masz odme bez filtra to nic sie nie wymienia tylko wystarczy wyczyscic, ale gdy masz starszy modul odmy to tak co druga wymiane oleju wymien tez tylko sam filtr koszt na allegro okolo 100 zl. z przesylka.
  15. Kolego co druga wymiane oleju w silniku..
  16. to masz x-drive
  17. A czy body masz juz poliftowe chodzi o maske silnika zderzak i oczywiscie kierownice i czy masz 218koni
  18. Tak ale tylko po lifcie mialy to gratisowo i aktualny model ale tylko za doplata.
  19. Kolego czujnikiem predkosci jest czojnik ABS teraz czeka cie juz tylko troche zmudna lecz latwa praca,jesli masz laptopa i program podlacz go i jedz na jazde probna i koryguj ustawienia samym czujnikiem ABS wpychajac go bardziej lub wysuwajac az do uzyskania nieznacznej roznicy ale po przecinku np.prawe kolo 5km/h---a lewe kolo bedzie mialo 5.2 lub 5.4 to mozesz tak zostawic i juz system ABS i DSC nie bedzie ciebie hamowal bo widzi rozne predkosci obrotowe kol.. Bardzo prosta operacja ale troche pracochlonna..Powodzenia.. Powodem twego problemu moze byc wymiana czujnikow ABS--i zostal zamontowany za mialko lub za gleboko tylko zeby sie nie uszkodzil o koronke. Lub poprzedni wlasciciel lub ty wymieniales przegobu,i zostala zabrudzona lub jest peknieta koronka lub zle ustawiony czojnik. Lub peknieta manszeta na przegobie i dostanie sie smaru na koronke od ABS umieszczona na przegobie.
  20. olorob X5 odpowiedział(a) na bewan temat w X5 (E53)
    Nie ma to znaczenia ,ale w Pl. to musisz miec na jednej osi opony o tej samej rzezbie bieznika.Takie przepisy.
  21. olorob X5 odpowiedział(a) na slawusj temat w X5 (E53)
    Panowie jak dlugo wam swieci komunikat Grzania Swiec i w jakich temperaturach wam sie swieci. Bo umnie czy jest +2 czy -7 to zaden komunikat sie nie pojawia auto po przestanej tak nocy pali za pierwszym razem ale puszcza dosc sporego baka ale tylko przez momet i juz przez reszte dnia gdy odpalam to nie ma tego objawu i nie puszcza baka (dodam ze separator oleju wyczyscilem bo filtra nie mam na odmie tylko juz modul) i przez jakies 2 lub 3 sekundy czuc roznice w pracy silnika. Dodam ze bedac w Pl 2010 roku przy -18 tez mi palil i zaden komunikat mi sie nie pojawial,moze mam walniety sterownik od swiec zarowych.A przejechane mam swoim dopiero 65tys.mil. Przy wymianie oleju i kasowaniu inspekcjii w wyszlo mi ze mam spalone 2 swiece,wymienilem wszystkie,w tym roku po wymianie oleju i kasowaniu inspekcji wyszlo znowu ze mam tym razem 3 swiece spalone ale nic nie robilem.
  22. olorob X5 odpowiedział(a) na siwy1966 temat w X5 (E53)
    Jest montowany tylko i wylacznie w autach z ASB i jest zamontowany w zbiorniczku wyrownawczym.
  23. olorob X5 odpowiedział(a) na siwy1966 temat w X5 (E53)
    Ale on nie ma nic wspolnego z silnikiem zamontowany jest w zbiorniku wyrownawczym.
  24. Problem z cisnieniem Oleju,kolego sprawdz jaki masz poziom moze masz maly stan i przy ostrym hamowaniu Smok od pompy olejowej zaciagnol powietrze bo olej uciekl przy ostrym hamowaniu.
  25. olorob X5 odpowiedział(a) na siwy1966 temat w X5 (E53)
    Patrze na te schamaty co sa na poprzednich postach i co widac i co wiem to jest tylko jeden termostat. A od ASB to jest tylko chlodniczka do schladzania olej z ASB i zadnego tyermostatu w niej i na przewodach nie ma. Jedynie co jest w ASB to czujnik temperatury zapobiegajacy przegrzaniu skrzyni.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.