Treść opublikowana przez olorob X5
-
Wymiana termostatu w BMW X5 3.0d M57N
Dziekuje koledzy za przydatna pomoc..
-
Wymiana termostatu w BMW X5 3.0d M57N
Panowie czy ktos wymienial i jak sie do tego zabrac za wymiane Termostatu w X. Od czego trzeba zaczac,czy trzeba zdejmowac zderzak,czy da sie to wymienic tak,lub moze ktos ma jakis Tutorial tej wymiany.. Bardzo bede wdzieczny za wszelka pomoc, panowie.
-
bmw e53 3.0d lift wymiana zaworu
Ale gdzie naprowadz mnie na nie podaj ich lokalizacje gdzie sie one znajduja????
-
bmw e53 3.0d lift wymiana zaworu
Ktory masz rok auta ja u siebie 2006 nie widze zadnych bezpiecznikow w komorze silnikowej....??????????
-
bmw e53 3.0d lift wymiana zaworu
Prosta operacja tylko nie zgub nakretek co mocuja kolektor bo sa nietypowym gwintem i ciezko bedzie ci inna dopasowac...
-
bmw e53 3.0d lift wymiana zaworu
Tak bo innego dojscia nie bedziesz mial za malo miejsca...
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Co to ku....wa jest jakis bezsens to ogloszenie,zwykly naciagacz moze to ze tyrzeba wplacic najpierw kase i zas podadza adres lub wyjazd po takie auto. A zas ani kasy ani goscia i auta za te pieniadze .............SMIECHU WARTE......... I JESZCZE JAKIE MA INNE FURY NA SPRZEDAZ NAJBARDZIEJ POSZUKIWANE I W JAKICH CENACH....... :duh: Niech ten gosc walnie sobie Ba.....na :mad2:
-
E53 DYSTANSE
http://images49.fotosik.pl/652/3795841e1ead00a9m.jpg
-
chce kupić bmw X5
Mam znajomych co kupili E60 2.5d za dosc duza kase z 2005 r. i nie maja skory i navi,normalnie golas.szok
-
skrzynia ASB GM porada potrzebna
Słuchaj, gdy rozbierasz skrzynię to widać w jakiś sposób co padnięte, czy wymieniasz na ślepo. Może miałeś objaw kangurka i to zwalczyłeś? Czy może w Audi tego nie było. Nie kupilem auto za smieszna kase juz z popsuta skrzynia jezdzil bez oslony skrzyni i kamien rozwalil miske i tak pozbyl sie oleju az skrzynia sie spalila bez smarowania.
-
zmieniarka cd HELP !!!
Dokladnie
-
skrzynia ASB GM porada potrzebna
Zalezy od umiejetnosci i checi samego siebie,ja w audi sam zrobilem skrzynie z 3 popsutych..
-
chce kupić bmw X5
Dokladnie kolego nie liczy sie rocznik i wypas,ale w jakim stanie jest auto. Ale sa ludzie ktozy mowia ze ich auto w srodku musi miec duzo guzikow i bajerow..
-
BMW X5 E53- 3.0d 2001 Odma
Jezeli masz odme bez filtra to nic sie nie wymienia tylko wystarczy wyczyscic, ale gdy masz starszy modul odmy to tak co druga wymiane oleju wymien tez tylko sam filtr koszt na allegro okolo 100 zl. z przesylka.
-
BMW X5 E53- 3.0d 2001 Odma
Kolego co druga wymiane oleju w silniku..
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
to masz x-drive
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
A czy body masz juz poliftowe chodzi o maske silnika zderzak i oczywiscie kierownice i czy masz 218koni
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Tak ale tylko po lifcie mialy to gratisowo i aktualny model ale tylko za doplata.
-
x5 e53 blokuje koła po przejechaniu 15m
Kolego czujnikiem predkosci jest czojnik ABS teraz czeka cie juz tylko troche zmudna lecz latwa praca,jesli masz laptopa i program podlacz go i jedz na jazde probna i koryguj ustawienia samym czujnikiem ABS wpychajac go bardziej lub wysuwajac az do uzyskania nieznacznej roznicy ale po przecinku np.prawe kolo 5km/h---a lewe kolo bedzie mialo 5.2 lub 5.4 to mozesz tak zostawic i juz system ABS i DSC nie bedzie ciebie hamowal bo widzi rozne predkosci obrotowe kol.. Bardzo prosta operacja ale troche pracochlonna..Powodzenia.. Powodem twego problemu moze byc wymiana czujnikow ABS--i zostal zamontowany za mialko lub za gleboko tylko zeby sie nie uszkodzil o koronke. Lub poprzedni wlasciciel lub ty wymieniales przegobu,i zostala zabrudzona lub jest peknieta koronka lub zle ustawiony czojnik. Lub peknieta manszeta na przegobie i dostanie sie smaru na koronke od ABS umieszczona na przegobie.
-
x5 opony letnie
Nie ma to znaczenia ,ale w Pl. to musisz miec na jednej osi opony o tej samej rzezbie bieznika.Takie przepisy.
-
x5 3.0 d
Panowie jak dlugo wam swieci komunikat Grzania Swiec i w jakich temperaturach wam sie swieci. Bo umnie czy jest +2 czy -7 to zaden komunikat sie nie pojawia auto po przestanej tak nocy pali za pierwszym razem ale puszcza dosc sporego baka ale tylko przez momet i juz przez reszte dnia gdy odpalam to nie ma tego objawu i nie puszcza baka (dodam ze separator oleju wyczyscilem bo filtra nie mam na odmie tylko juz modul) i przez jakies 2 lub 3 sekundy czuc roznice w pracy silnika. Dodam ze bedac w Pl 2010 roku przy -18 tez mi palil i zaden komunikat mi sie nie pojawial,moze mam walniety sterownik od swiec zarowych.A przejechane mam swoim dopiero 65tys.mil. Przy wymianie oleju i kasowaniu inspekcjii w wyszlo mi ze mam spalone 2 swiece,wymienilem wszystkie,w tym roku po wymianie oleju i kasowaniu inspekcji wyszlo znowu ze mam tym razem 3 swiece spalone ale nic nie robilem.
-
termostat 3.0d
Jest montowany tylko i wylacznie w autach z ASB i jest zamontowany w zbiorniczku wyrownawczym.
-
termostat 3.0d
Ale on nie ma nic wspolnego z silnikiem zamontowany jest w zbiorniku wyrownawczym.
-
BMW X5 E53- 3.0d 2001 Stop poldrut motor
Problem z cisnieniem Oleju,kolego sprawdz jaki masz poziom moze masz maly stan i przy ostrym hamowaniu Smok od pompy olejowej zaciagnol powietrze bo olej uciekl przy ostrym hamowaniu.
-
termostat 3.0d
Patrze na te schamaty co sa na poprzednich postach i co widac i co wiem to jest tylko jeden termostat. A od ASB to jest tylko chlodniczka do schladzania olej z ASB i zadnego tyermostatu w niej i na przewodach nie ma. Jedynie co jest w ASB to czujnik temperatury zapobiegajacy przegrzaniu skrzyni.