-
bmw e53 3.0d lift nie pali
Witam. Panowie wymieniłem czujnik tylnego zawieszenia e53 3.0d po lifcie jak zrobić synchronizacje teraz zawieszenia?Pozdrawiam
-
bmw e53 3.0d lift nie pali
Z głosem jest ok,wystarczyło wyjąć i dobrze włożyć bezpieczniki i gra jak ta lala :)
-
bmw e53 3.0d lift nie pali
Możesz doradzić jaki sprzęt kupić??
-
bmw e53 3.0d lift nie pali
Nie licząc transportu 250zł.Mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie.Po tym synchro EWS z DME nie mam głosu w radiu,ale zobaczyłem to dopiero po powrocie,tak jakby cały cza było włączone mute .
-
bmw e53 3.0d lift nie pali
Dzięki kolego za wszystkie porady,w zeszłym tygodniu zawiozłem auto do Gdańska do kolesia który zajmuje się tylko BMW i zrobił synchro EWS z DME.Auto od razu odpaliło i do dnia dzisiejszego jest bajka:))
-
bmw e53 3.0d lift nie pali
Przyznaje Ci racje co do elektromechanika,tu na miejscu i w okolicy jest naprawdę słabo,jak są to bez sprzętu lub uczą się dopiero na błędach.Mój mechanik to kumaty i sprawdzony gość,ale prawda nie jest elektromechanikiem i posiada drobny sprzęt do diagnostyki.Dzięki Ci za wszystkie podpowiedzi, w poniedziałek,wtorek w wożę auto do ma nadzieję gościa kumatego na ten temat.Miałem już naprawdę dużo aut marki BMW,ale nie spotkałem się jeszcze z taką usterką raczej były to usterki mechaniczne i drobne wykasowanie błędów.Widzę kolego,że masz wiedzę i wiesz co piszesz,szkoda że dzieli nas taka odległość bo można by wiele zdziałać.Napiszę po wizycie u fachowca :D jak to się zakończyło,a jak nie to do Ciebie przytargam autko :) pozdrawiam
-
bmw e53 3.0d lift nie pali
Radio,navi,cd itd chodzi idealnie nie mogę odpalić auta po zwarciu na kablu i zablokowaniu immobilizera orz błędu 4A63.Masz racje może troszkę Cię nie kumam
-
bmw e53 3.0d lift nie pali
tylko ja żadnego kody nigdy nie wpisywałem,blokada auta zrobiła się po zwarciu.
-
bmw e53 3.0d lift nie pali
Czym i kolego ten kod wprowadzić? i gdzie?
-
bmw e53 3.0d lift nie pali
1500+transport wychodzi 1800
-
bmw e53 3.0d lift nie pali
Witam. Przeczytałem instrukcje od A...do ...Z nic nie znalazłem o tym kodzie do navi,a INPA nie robiłem o nie mamy.Dzwoniłem do gościa oddalonego o 60km to powiedział żeby przywieść auto na 2godzinki i jadę do domu na kołach, tylko kwota za usługę z kosmosu.
-
bmw e53 3.0d lift nie pali
Nie da się sunąć programem z boscha.Znajdę to w instrukcji obsługi auta?
-
bmw e53 3.0d lift nie pali
Tak mam taką nawi
-
bmw e53 3.0d lift nie pali
Kolego możesz troszkę jaśniej to przybliżyć??? gdzie znajdę ten kod? i czy go wprowadzić??
-
bmw e53 3.0d lift nie pali
Witam wszystkich. Panowie jak odblokować immobilizer z błędu 4A63(elektryczna blokada odjazdu)???