Treść opublikowana przez olorob X5
-
Jak podlaczyc Subwoofer do BMW X5
Jak podlaczyc Subwoofer do BMW X5,prosil bym o jakies wskazowki i rady a moze schemat podlaczenia.
-
Żaby w BMW X5 E53 :)
zapchane kanaly odprowadzajace wode z parownika klimatyzacjii....
-
kolektor Dolotowy WAZNE !!!!!! Informacja!!!!!!
http://cgi.ebay.co.uk/BMW-Swirl-Flap-re ... 3a5d3801e5 To sa aluminiowe zaslepki ale sa 2 rodzaje prosze przeczytac dokladnie i sie upewnic jaki macie rozmiar..
-
Kodowanie X5 E53
wchodzisz w ustawienia licznika i ta juz musisz poszukac --konsumcja--
-
cichy krutki pisk z komory silnikowej tylko przy 2500 o/min
tak nie moze byc moze turbo wchodzi ci w wibracje
-
E53 Szyber - Panorama nie domyka się
I tak jest dobrze tak powinno wszystko prawidlowo dzialac jak opisales..
-
Kontrolka ciśnienia w kołach.
taka jakby podkowa jest zaraz kolo grzanego stolka
-
Proszę o pomoc przy wyborze X5
tylko i wylacznie 3.0d powyzej 2003 roku,i automat
-
Spalanie a wskazania komputera
tylko trzeba bedzie uwazac by czego nie sknocic lub komus co kuma to zlecic
-
Kodowanie X5 E53
ta wszystko idzie tylko musisz miec kogos co ma tester GT1,lub pelna IMPE
-
Spalanie a wskazania komputera
i to jest dokladna podpowiedz i sam z tego skozystam
-
jakie opony letnie ?
Bridgestony lub Micheliny to sa opony przypisane do tego auta,a jakies inne prod.....Eu to sa do d...p...
-
Spalanie a wskazania komputera
komputer pokladowy zawsze oszukuje w wiekszym lub mniejszym stopniu,ja sprawdzilem u siebie jadac z podpietym kompem i roznica wyszla okolo1.5 litra i sie wachala.
-
jaki silnik wybrać?
jak V 8 to tylko i wylacznie 4.6 melodia sama w sobie ale troche wkladac do niego Gaz,jak juz szukasz oszczednosci to Ropnika jest najlepszym rozwiazanie ale od 2004 roku
-
koledzy co sądzicie o tym modelu X5?
Zlom jak ich malo na rynku tym bardziej auto przyplynelo z za oceany a tam bylo 2 razy skasowane.
-
POMOC FILTR ODMY
wczoraj przerabialem. 1-sciagamy pokrywe silnika 2-rozbieramy filtr powietrza caly 3-odkrecamy wiazke cienkich kabelkow co prowadza do wtryskow sa na takiej listwie 4-i juz ci sie ukazuje filtr odmy masz go jak na rece Mysle ze jest to prosta operacja.powodzenia
-
E53 Szyber - Panorama nie domyka się
czyli tak jak kolega juz ci napisal musisz zaprogramowac tak samo jak otwieranie szyb w drzwiach od skrajnego polozenia do zamkniecia musisz trzymac wcisniety guzik az uslyszysz taki pstryk przekaznika koncowego.
-
x5 2005 3.0Diesel Biały dym z wydechu
tak jak przedmowcy pisza wszystko wskazuje na Turbo lub moze byc nieszczelnosc w dolocie gdzies(ale kopci na siwo) albo zacinajace sie ERG.Service lub dobry mechanik nie partacz i podlaczenie pod kompa prawde ci powie..Pozdrawiam
-
klima z "opóżnionym zapłonem"
albo jeszcze jedna obcja czujnik w chlodnicy od klimy padl,ale najlepiej jak podepniesz auto pod kompa.szluszna rada przedmowcy...powodzenia
-
kolektor Dolotowy WAZNE !!!!!! Informacja!!!!!!
tak tak ---wiem co one potrafia narobic..:):)
-
klima z "opóżnionym zapłonem"
kolego poprostu musisz jechac na servis klimy napewno jest za malo czynnika chlodzacego.tylko to ci zostalo koszta jakies 200 do 300zl. max..
-
kolektor Dolotowy WAZNE !!!!!! Informacja!!!!!!
Panowie mam przejechane 73 tys.mil i mam pytanie jestem po 3 wymianie oleju i chcialbym wymienic separator oleju w moim X5 a mam z roku 2004 i motorek 218 konny.Bo zauwazylem ze jak kozystam z eski i depne mocno na gaz np. przy wyprzedzaniu to pusci sporego baka i wyczytalem ze tyo moze byc przyczyna juz bardzo brudny filtr separatora oleju odmy. Panowie temat mozna zamknac...................Odnosnie Separatora Oleju A teraz odnosnie kolektora dolotowego czy usuwaliscie te nieszczesne klapki i zaslepialiscie je srubkami M-5,czy kozystaliscie z Ebaya i zaopatrzyliscie sie w to specjalnie robione zaslepki aluminiowe z oringiem bo wygladaja na pozadna robote i super wykonanie i mysle ze chyba lepsze niz wkrecenie blachowkreta.To link do strony Ebaya..z ktorej kozystalem u kolegi. http://cgi.ebay.co.uk/BMW-Swirl-Flap-replacements-22mm-/250672054757?cmd=ViewItem&pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3a5d3801e5 Prosil bym znawcow tematu o rade i jakies linki gdzie bym mogl kupic ten filtr do separatora oleju w odmie. Bo niewiem nawet jak to sie nazywa po Angielsku. Z gory dziekuje za ewentualne odpowiedzi..Robert Mala sensacja tydzien temu robilem koledze kolektor dolotowy bo ma przejechane 112 tys.mil i mail obawy co do kolektora bo gdzies wyczytal ze sie urywaja a X5 i wogole BMW to ma pierwsze (tak jak Ja) a auto ma z 2004 z maja tez 218PS i on w swojej mial te klapki. Idac dalej dzis z rana wziolem sie za swe auto X5 tez 2004 218 PS.ale z czerwca miesiac produkcjii i tu Uwaga mala sensacja ja w swoim kolektoze dolotowym nie mam tych upierdliwych klapek i sprawiajacych duzo problemow.I moje pytanie brzmi jak to jest miesiac roznicy i taka radykalna zmiana w konstrukcjii kolektora,chyba mieli duzo usterek z tym zwiaznaych.
-
Panowie wiem ze temat byl/PROBLEM Z TELEFONEM
Panowie wiem ze temat byl :mad2: ale juz nie mam sil jestem od miesiaca szczesliwym posiadaczem X z 2004 3.0d z przebiegiem 68k mil jak go kupilem. I mam problem z zparowaniem telefonu mam fony takie w domu, Nokia 6300 Nokia 5800 XpresMuzic Iphona 3G i zaden niechce mi sie polaczyc probowale po setki razy uruchomic te 3 diody w nawigacjii i nic tak jakby byly przepalone sprawdzilem wszystkie bezpieczniki wszystko Ok.,ma przycisk do parowania w podlokietniku i na kierownicy probowalem juz wszystkiego. Prosze o jakas pomoc panowie bo juz nie mam sil i cierpliwosci,nawet juz wykrecilem ten maly modul co jest na samej goze na DVD od navi i obejrzalem go czy jest podlaczony i czy czasem wtyczka sie nie wysunela i d.pa wszystko Ok. Prosze o jakies sugestie szanowne forum i porady. Dziekuje za wszelka pomoc z gory.Robert