Treść opublikowana przez olorob X5
-
swap na hamulce od 4.8is
Kolego kapusta ale czy 4.6is i 4.8is maja te same rozmiary tarcz. Przod. Front Discs Specification: Vented - Studs 5 Disc diameter 356.0mm Disc thickness 36.0mm Overall height 62.0mm Centre diameter 75.0mm Minimum thickness 34.4mm Tyl. Rear Discs Specification: Vented - Studs 5 Disc diameter 324.0mm Disc thickness 20.0mm Overall height 80.2mm Centre diameter 75.0mm Minimum thickness 18.0mm i operacja jest Plug & Play. Bo juz obserwuje komplet juz od pewnego czasu i sie zatanawialem nad tym.czy montaz podejdzie bez przerabiania jazm lub pod ori od 3.0d podejda bez zadnego problemu. Czekam na odp.
-
Zakup mocnego Xa i parę pytań
2003-09-04 TITLE (Title #:V3200324700000344) SALVAGE 2004-05-31 CANADIAN RENEWAL 2005-06-30 CANADIAN RENEWAL 2006-07-31 CANADIAN RENEWAL 2006-12-21 CANADIAN RENEWAL 2008-02-28 CANADIAN RENEWAL Potwierdzam to co napisal Giacomo.....ulepa totalna i chyba mialo nie jedna przygode... Zlom totalny daj sobie spokoj.
-
4.4 przedlift - M62TUB44 - problem z uruchomieniem silnika
Dokladnie czujnik Spalania Stukowego(czyli czujnik polozenia walu) lub polozenia walkow rozrzadu.Takie sa tego objawy ale predzej bym obstawial ten pierwszy bo dziala na zasadzie elektro magnesu.
-
tylna klapa...trzeszczy ?
U mnie nic sie nie zmienily,przez okres swych 5 lat uzytkowania choc wlascicielem mego X jestem juz 4 lata. Specjalnie poszedlem zerknac i sa w idealnym stanie,moze to jak kolega napisal przez temperature..
-
3.0d Rezonans/buczenie pomiedzy 2100 a 2700rpm
Kolego tak mozesz niczym to nie szkodzi bo dziala tak samo jak quattro w audi,tez tak jezdzilem gdy mi pad mechanizm prowadzacy wal na przod.
-
rozgrzewanie silnika
I przejechane mam 143 tys.km.
-
rozgrzewanie silnika
I na wskazniku masz wskazowke na prosto przy Polskiej zimie nie wierze. Tez mam z 2006 3.0d i po 10 km. mam nie calkiem pionowo.
-
Czy ten olej moze byc do polifta ZF 6HP26Z
ATF Dexron III Transmission Fluid Synthetic based for a wide range of automatic transmissions. Specification :- GM:DEXRON III FORD:MERCON, M2C138J & M2C166H MB:236.5 & 236.9 ZF: TE-ML-09,TE-ML-11 & TE-ML-14 ------------------------------------------------------ Granville ATF-MV New Multi Vehicle High Performance Automatic Transmission Fluid • GM DEXRON® III-H • Ford MERCON® & MERCON V • Chrysler ATF+4® • Toyota Type T-III and T-IV • Honda Z-1 (Not CVT) • Diamond SP II & III (Mitsubishi/Hyundai/Kia) • Mazda ATF-III, ATF-MV • Subaru ATF, ATF-HP • Nissan Matic D, J & K • Idemitsu K-17 • BMW LA2634 • LT 71141 • Audi G-052-025-A2 & G-052-162-A1 • Volvo 97340 • MB 236.1, 236.2, 236.5, 236.6, 236.7, 236.9 & 236.10 • JWS 3309 • NAG 1 • ETL-7045E, ETL-8072B & N402 • Voith 55.6335.XX (G607, G1363) • ZF TE-ML 03D, 04D, 09, 14A, 14B, 14C, 16L, 17C • Allison C-4, TES 389 • Mopar AS68RC Niby specyfikacje Zf ma co sadzicie o tym???
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Kolego ---PITONG---sledzac cie to jaki ty jestes przesmiewny chyba sam nam tu na forum opowiadasz chyba swoje doznania. Ktore ktos cie uswiadomil co masz a o czym nie wiedziales. Dlaczego zaraz tak sadzisz zdazaja sie wyjatki poprostu moze ktos faktycznie malo uzytkowal to auto,nie kazdy musi zaraz robic rocznie 20-50 tys/km
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Zamiast 187 ma 218 koni,rozni sie lampami maska przednimi nerkami a glownie srodkiem kierownica czesciej sa fotele z pakietu sport.
-
Co to za pakiet stylizacyjny?
Moze byc to bardzo ciezkie jesli chodzi ci o plackikowe posezenia nadkolo i nakladki na zderzaki itp.Wiadomo kazda stluczka nie gniecie tylko blachy a zostawia plastiki nie naruszone. W tym wypadku to moze okazac sie tylko service ci pomoze..
-
Co to za pakiet stylizacyjny?
Kolego jest to pakiet ---Sport Areo--- i napewno wyjechalo tak z fabryki ale wiekszos aut z takim pakietem to 4.8is
-
olej do zf 6hp26 ROWE ATF 9006, wymiana dynamiczna
Kolego mieszkasz na Wyspach kto ci to robil lub podaj namiar na PW.
-
prosba o opinie 4.4
Ale o ile pamietam to swego czasu pisales i jest to twoj drugi X bo w pierwszym poszla ci skrzynia gdy jechales na wczasy i opisywales to jakie miales objawy i ze wydales na remont????. Pamiec mam dobra. Spoko jesli cie urazilem..To tylko forum i kazdy moze wyrazac swe opinie tu..
-
prosba o opinie 4.4
:duh: no faktycznie... tu się o tym rozpisałem viewtopic.php?f=83&t=142179&p=1068078#p1068078 Tak, a potem zadzwoni budzik ;) Tak to jest to samo co w poliftowej E38 oraz E39 - silnik nazywa się M62TUB44 http://en.wikipedia.org/wiki/BMW_M62#M62TUB44 To przeczytaj co napisales ----- Tak, a potem zadzwoni budzik ;)-----
-
Problem z Monitorem w X5 (16:9)
Softa sciagni sobie od kolegow z forum sa na chomiku V-32 jesli masz MK4. http://chomikuj.pl/loonathic?b=1 Powodzenia PS. Sciagasz wypalasz plyte na predkosci 1 jak mapy i procedura tez jest tu na forum.Banalnie prosta czynnosc nawet dla kogos co nie lubi grzebac.Ale zas radosc co sie zrobilo samemu...Powodzenia
-
prosba o opinie 4.4
:duh: no faktycznie... tu się o tym rozpisałem viewtopic.php?f=83&t=142179&p=1068078#p1068078 Tak, a potem zadzwoni budzik ;) Tak to jest to samo co w poliftowej E38 oraz E39 - silnik nazywa się M62TUB44 http://en.wikipedia.org/wiki/BMW_M62#M62TUB44 Napisalem DOBRZE CHIPOWANY a nie przez byle kogos i to jest wielka roznica....Giacomo,Prosze czytaj ze zrozumieniem co ktos napisal. A nie tylko wychwalasz to co masz w tej kwesti trzeba byc bezstronnym gdy sie komus cos doradza lub opiniuje. A to wielka roznica zachwalac swoje co sie ma i juz cos innego to G..U..W..N..O...
-
prosba o opinie 4.4
Giacomo--- a ty jaka masz skrzynie ,bo z tego co czytalem to miales dosc spore problemy z ASB. Dobrze chipowany diesel i tak da ci rade.
-
Problem z Monitorem w X5 (16:9)
wgraj nowego softa.
-
Komunikat sprawdz poziom płynu hamulcowego.
Dokladnie mogl ci sie poprostu zawiesic mialem to samo przy Audi.
-
Komunikat sprawdz poziom płynu hamulcowego.
odkrec korek od zbiorniczka przeczysc plywak i by wrocil lub recznie go ponies i zaraz powinien ci zgasnac komunikat
-
Lusterka fotochromatyczne
podlaczenie po lusterko wsteczne z czujnikiem zmiezchu i czujnikiem swiatel
-
BMW X5 E53 2001 - Alusy
Tak dokladnie Et oznacza wysuniecie felgi od osi pojazdu..
-
Jaka powinna być kierownica w e53 po lifcie
Tak dokladnie kolego.
-
Jaka powinna być kierownica w e53 po lifcie
Tak.a masz zawieszenie pelne Pneumat.