Witam, mam nadzieję, że trafiłem we wlaściwy dział... orientuje się ktoś co to za pakiet stylizacyjny na ponizszej fotce? Czy autko mogło wyjechać tak z fabryki czy dokladka? Rok prod. 2004 http://naforum.zapodaj.net/f95a0e17fcc6.jpg.html http://naforum.zapodaj.net/thumbs/f95a0e17fcc6.jpg dzieki za wszelkie info w temacie pozdr Z
Witam, gorąca prośba o rozkodawanie E53 VIN WBAFB71010LW35896 Autko ma rzadko spotykane zderzaki i spoilery i zastanawia mnie czy ori czy zmieniene dzieki i pozdrawiam z
13 631 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.