Treść opublikowana przez olorob X5
-
XCARLINK
i to jest to? to sa kable od zmieniarki innych niema.
-
BMw Xdrive & AUDI quattro
http://www.poboczem.pl/filmiki/video,vId,254460,vSort,1,vTime,3
-
rozpiska bezpieczników
Czesc jezeli masz naklejke z numerami gniazd pod bezpieczniki to sobie juz rozszyfrujesz.Podam ci rozpiske jak sa numerami. ROZPISKA BEZPIECZNIKOW UMIESZCZONYCH W BAGAZNIKU PO LEWEJ STRONIE(miejsce na tube) 79/87-Zawieszenie tylne powietrzne 83-Gniazdo zapalniczki w bagazniku podwojne 84-Centralne zamkniecie tylu-opcja otwieranie z kluczyka i elektryczne zamykanie gornej pokrywy. 86-Centralny zamek calego auta (z pilota) 85-Podgrzewanie tylnej szyby 73/75-Nawigacja i caly system jej. 7/73/75-Monitor na przedniej desce rozdzielczej i wszystko co do niego podlaczone. 7/72/73-Radio--jak wyzej 77-Regulacja elektryczna tylnych siedzen(jesli ja posiadasz) przyciski na slupkach ponad pasani. 80-Podgrzewanie tylnych siedzen 81-Spryskiwacz tylni podgrzewany i tylnia pompka. 82-Elektryczne otwieranie dolnej tylnej klapy 7/73/74-Telefon i wszystkie jego komponety. 78-Tylne gniazdo zapalniczki przy tylnej kanapie w podlokietniku z tylu.
-
rozpiska bezpieczników
popoludniu ci podam cala rozpiske z opisami..
-
rozpiska bezpieczników
a nie masz opisanych ich zaraz pod bezpiecznikami
-
rozpiska bezpieczników
3 przekaznik jest od tylnej klapy
-
3 lampki BT pomocy!
tu kolego zamawiasz i placisz PayPal 40 euro i robisz sobie wszystko sam,bardzo proste czynnosci. http://www.reslers.de/IBUS/index.html
-
Problem z numerami
Panowie tak jak w temacie sparowalem Nokie n8 i wszystko ladnie dziala tylko nie przezuca mi kontaktow,z telefonu na wyswietlacz od nawi,a gdy sparuje Nokie 6300 bez problemow mam cala ksiazke telefoniczna na wyswietlaczu. I moje pytanie co moze byc tego problemem.
-
3 lampki BT pomocy!
ja zakupilem kabelek i aktywowalem program,i teraz bez zadnego problemu mam Swiatla do jazdy dziennej,i sparowany telefon wszystko ladnie smiga i do tego odblokowalem telewizje w czasie jazdy.Ogolnie swietna sprawa z tym kabelkiem. Koszta 20 euro program Kabel 40 euro---i cieszysz sie wszystkim co sam sobie zrobisz a czynnosci proste jak bat. Skad jestes napisz mi na PW.
-
pdc szwankuje
kolego a czy cos sie stalo jeslsi ktos opisal to jeszcze raz
-
pdc szwankuje
Jesli ci pasuje to bede w Pl. okolo konca lipca.to sprzedam ci 2 za 300zl. za polowe ceny uzywanych. 10725363 to moje GG(napisz jak by co ze jestes z forum) to napisz mi jesli akceptujesz lub przelejesz mi na konto w pl. a moja mama ci wysle tylko musisz podac adres przesylki.
-
pdc szwankuje
Zeby do przodu sie dobrac i jesli masz polifta to bardzo prosto odkrecasz 10+2 pod maska jak ja otworzysz srubek z tego 4 na klucz 8mm. przy krawedziach nadkola,i nastepne 2 pod zalepkami,2 pod oslonami Halogenow i 2 nastepne pod krawedzia zdezaka nie calkiem od oslony silnika i te sa na torksa.Nie ruszasz srob co trzymia zderzak do oslony silnika.Stajesz z przodu i lapiesz zderzak i go lekko ciagniesz do siebie uprzednio wyczepiajac go z zaczepow plastikowych w blotnikach,i zderzak ci sie zwiesza jak by byl na zawiasach.I juz wtedy masz doskonaly dostep do przednich czujnikow.A do tylnich to dostaniesz sie bez zdejmowania zderzaka od spodu. A co do czujnikow to mam 2 fajkowe(moge je sprzedac) ale to zadna roznica jakie zalozysz,beda dzialac a jak masz NavCodec to mozesz sobie je skalibrowac bez problemu.
-
pdc szwankuje
Dokladnie tez myslalem ze dziala ale podpytalem sie kolegi co tez z tym mial problem i wlasnie tak postapilem jak mi doradzil,i to byl strzal w 10...
-
pdc szwankuje
czujnika mialem to samo CYKANIE bylo slabsze i to juz oznaka padania czujnika,wymienilem na nowy to odrazu odzylo.
-
BMW X5 prosze o rade
Dokladnie zgodze sie z kolega,bo auto moze miec 10 lat a wyglada i jezdzi lepiej i ma lepsza kondycje niz taki okaz 3 letni. A to ze u pana Kazia sie wymieni olej lub jaka koncowke drazka to tylko ekonomia.
-
3.0d kopci na bialo z wydechów
pierwsze polifty pojawily sie na przelomie --pazdziernika i listopada 2003r.
-
3.0d kopci na bialo z wydechów
Kolego zalezy z jakiego miales rocznika,podaj rocznik to ci potwierdze to,bo pierwsze polifty takie byly.
-
3.0d kopci na bialo z wydechów
tego to ci nie powiem,a moze ci dzialalo w trakcie testu,ale tez dziwne dlaczego ucieklo ci tyle konikow przy tescie.
-
3.0d kopci na bialo z wydechów
Czesc, jesli dodajesz gazu i obroty masz ponad 2Tys./min. to moj kolego wniosek jest prosty TURBO twoje nie dmucha w 218k po Lifcie Turbo jest sterowane elektronicznie niz do modelu z przed Liftu.
-
Światła dzienne - ćwiczenie z arytmetyki
Kruk--a jesli ktos nie ma Xsenonow tylko swiatla soczewkowe to tez jest mozliwosc ustawienia swiatel do jazdy dziennej.Dzieki za odp.bo pisze w sprawie kolegi. Ja osobiscie to mam Xenon,ale tu ciezko o takie swiatla Anglicy oszczedzali.
-
3.0d kopci na bialo z wydechów
Jak gwizdze to dobra oznaka ze Turbo dobrze dmucha a to ze nie ma mocy to juz inna sprawa, moze spadl jakis waz od turbiny.Lub jak mowil ci mechanik zapchal Intercooler przez to ze Turbo dmuchalo ci juz Olejem.Przydus go dobrze by to wlasciwie poprawil.Powodzenia kolego.
-
Błąd P1158 - Co się dzieję?
Ten błąd jest najczęściej na przecieki powietrza w układzie zasysania, szczególną uwagę do wlotu byłby zapłacić kolektora uszczelki są one bardzo wspólne dla wyciekające. Zwykle Jeśli usterka jest ustawiona w obu banki Czujnik przepływu powietrza masa jest przyczyną. Zawór Vent skrzyni korbowej zostały również przyczyną widziana ten błąd ustawiania. To jest tlumaczenie z jezyka angielskiego
-
aluFelgi X5 e53
Takie jakie sa przypisane standardowo do polifta czyli 19, w zeszlym roku na Wielkanoc bylem na 22 calach i co powiem masakra,latem juz pojechalem na standardowych 19 i co odczucia o wiele lepsze i jazda bezpieczniejsza.Polecam ci 19
-
3.0d kopci na bialo z wydechów
ino sprawdz przeplywke,bo tez moga byc takie objawy nie przepalonej ropy
-
BMW X5 prosze o rade
szczeze odradzam ci go,choc go nie widzialem jak ktos podniusl tak moz to musial sie tym nacieszyc