Treść opublikowana przez olorob X5
-
BMW X5 prosze o rade
Kolego Kruk-popatrz po ile czasu stoja te auta na Allegro,moze akurat tobie sie udalo lub miales moze kupca na nia. A duzo zalezy tez od samego auta,w jakiej jest kondycjii i po jakich przejsciach i skad pochodzi,a wiemy ze teraz wiekszosc aut z zachodu nie ma kompletnych dokumetow..
-
BMW X5 prosze o rade
ten x to na allegro stoi juz ponad rok,fakt tego typu auta nie sprzedaja sie jak swieze buleczki ale co musi byc nie tak by tak ladnie(podpicowane ) auto tyle czasu stalo poczatkowo to cena byla 99k a i ktos tez napisal ze niezbyt przyjemny gosc i niechcial podac Vinu
-
BMW X5 prosze o rade
i tu sie zgodze bo nie sztuka podniesc moc do 280 lub 300 i 600 lub 630 nm. i po krotkim czasie robic sprzeglo lub skrzynie
-
BMW X5 prosze o rade
kierownica obszyta,i nawet zle poskladali i nie dokladnie obudowe kolumny kierownicze, a co do podniesionej mocy to jesli jest taka jak pisza to przesadzili troche max 250
-
BMW X5 E53- WYMIANA POT.WYSOKOSCI TYŁ PRAWY
dzieki za odp.i serokosci przyczepnosci i bez awaryjnosci zycze
-
BMW X5 E53- WYMIANA POT.WYSOKOSCI TYŁ PRAWY
kolego jak sciagniesz tylke kolo to jest przykrecone do wozka a cegno do wahacza
-
BMW x5 , proszę o rady
chyba koleżanko ;) a tu prosty kalkulatorek do gazu dla leniwych http://www.motointegrator.pl/?id=846 Sorry moje nie dopatrzenie,juz nie badz Giacomo nie badz juz tak dokladny..
-
BMW x5 , proszę o rady
Tylko ze kolego chodzi tu o silnik benzynowy a nie 3.0 d
-
dymi z okolic filtra powietrza
tylko kolego to spawanie to ci nanic nie da bo popeka ci spowrotem przy spawach,takze twa praca i mechanika to namarne,lepiej poszukaj urzywki..
-
Aluminiowe progi - czym czyscic??
Super serodkiem i niczemu nie szkodzi ani lakierowi i progom to aleczko Cif nie czyscik.sam to robie po zimie i nastepny raz w czerwcu..polecam sprawdzilem
-
Jakie opony na lato 17
Tak kolego to sa opony sniegowo lodowe
-
Jaki rozmiar felgi na lato?
Lato to ja mam 22 a zima 17,efekt wizualny 22 calowych felg powalajacy na kolana ale nie wiem jak to bedzie jak pojade do Pl.choc mam ori kola schntzera nie podrobki chinskie czy wloskie,ale mam lekkie obawy by sobie ich nie popsuc przez dzury w drodze..
-
Prośba o ocenę x5
dokladnie jak kolega wyzej napisal tez to posiadam w swoim x.
-
Kratki w zderzaku
kolego jakies 2 lub 3 dni temu byly na ebayu
-
Szybko mrugające kierunki
zarowki od migaczy sa wszystkie tej samej mocy kolego,chyba ze biale ktore swieca na pomaranczowo.
-
CHECK COOLANT LEVEL -przy uruchomianiu auta
a dokladnie sprawdz poziom plynu
-
CHECK COOLANT LEVEL -przy uruchomianiu auta
od tego jest to forum by sobie pomagac kolego
-
CHECK COOLANT LEVEL -przy uruchomianiu auta
CHECK COOLANT LEVEL--tzn.Sprawdz plyn hlodniczy kolego
-
Ocena pojazdu 4.4
Jest to regulacja wysokosci tylnego zawieszenia od strony bagaznika..na 100% kolego ba mam to tez...
-
Proszę ocenić pojazd !!! Ważne !!!
Ale opis walnol handlaz ze az sie smiac chce----BMW Z NIESPOTYKANYM WYPOSAZENIEM NA POLSKIM RYNKU----I wiele innych bardzo drogich dodatkow i opony wartosci 10 tys. Z tego co zauwazylem to ma opony Yokohamy ale tyle to nie kosztuja niezle zciemnia...
-
E53 DYSTANSE
To mnie cieszy ze pomoglem tobie i moze sie przyda jeszcze komus..
-
Czas pika w X5 ?
Bo tak jest poczytaj sobie instrukcje kolego.
-
Czas pika w X5 ?
Dokladnie jak to napisal kolega i nie da sie tego usunac i ani przestawic ,bo to jest polaczone z czasem na wyniane plynu hamulcowego co 2 lata,bez wzgledu czy auto stoi w garazu bez akumulatora i tak czas bedzie plynol...
-
Felgi Alpina
Bardzo ladnie sie prezetuje
-
Proszę ocenić pojazd !!! Ważne !!!
isam dal ci odp.daj sobie spokoj...