Skocz do zawartości

olorob X5

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez olorob X5

  1. olorob X5 odpowiedział(a) na darkowak temat w X5 (E53)
    Kolego Kruk-popatrz po ile czasu stoja te auta na Allegro,moze akurat tobie sie udalo lub miales moze kupca na nia. A duzo zalezy tez od samego auta,w jakiej jest kondycjii i po jakich przejsciach i skad pochodzi,a wiemy ze teraz wiekszosc aut z zachodu nie ma kompletnych dokumetow..
  2. olorob X5 odpowiedział(a) na darkowak temat w X5 (E53)
    ten x to na allegro stoi juz ponad rok,fakt tego typu auta nie sprzedaja sie jak swieze buleczki ale co musi byc nie tak by tak ladnie(podpicowane ) auto tyle czasu stalo poczatkowo to cena byla 99k a i ktos tez napisal ze niezbyt przyjemny gosc i niechcial podac Vinu
  3. olorob X5 odpowiedział(a) na darkowak temat w X5 (E53)
    i tu sie zgodze bo nie sztuka podniesc moc do 280 lub 300 i 600 lub 630 nm. i po krotkim czasie robic sprzeglo lub skrzynie
  4. olorob X5 odpowiedział(a) na darkowak temat w X5 (E53)
    kierownica obszyta,i nawet zle poskladali i nie dokladnie obudowe kolumny kierownicze, a co do podniesionej mocy to jesli jest taka jak pisza to przesadzili troche max 250
  5. dzieki za odp.i serokosci przyczepnosci i bez awaryjnosci zycze
  6. kolego jak sciagniesz tylke kolo to jest przykrecone do wozka a cegno do wahacza
  7. olorob X5 odpowiedział(a) na maly125 temat w X5 (E53)
    chyba koleżanko ;) a tu prosty kalkulatorek do gazu dla leniwych http://www.motointegrator.pl/?id=846 Sorry moje nie dopatrzenie,juz nie badz Giacomo nie badz juz tak dokladny..
  8. olorob X5 odpowiedział(a) na maly125 temat w X5 (E53)
    Tylko ze kolego chodzi tu o silnik benzynowy a nie 3.0 d
  9. tylko kolego to spawanie to ci nanic nie da bo popeka ci spowrotem przy spawach,takze twa praca i mechanika to namarne,lepiej poszukaj urzywki..
  10. Super serodkiem i niczemu nie szkodzi ani lakierowi i progom to aleczko Cif nie czyscik.sam to robie po zimie i nastepny raz w czerwcu..polecam sprawdzilem
  11. olorob X5 odpowiedział(a) na marcin_no temat w X5 (E53)
    Tak kolego to sa opony sniegowo lodowe
  12. Lato to ja mam 22 a zima 17,efekt wizualny 22 calowych felg powalajacy na kolana ale nie wiem jak to bedzie jak pojade do Pl.choc mam ori kola schntzera nie podrobki chinskie czy wloskie,ale mam lekkie obawy by sobie ich nie popsuc przez dzury w drodze..
  13. olorob X5 odpowiedział(a) na aquarel temat w X5 (E53)
    dokladnie jak kolega wyzej napisal tez to posiadam w swoim x.
  14. olorob X5 odpowiedział(a) na marcinekk temat w X5 (E53)
    kolego jakies 2 lub 3 dni temu byly na ebayu
  15. zarowki od migaczy sa wszystkie tej samej mocy kolego,chyba ze biale ktore swieca na pomaranczowo.
  16. a dokladnie sprawdz poziom plynu
  17. od tego jest to forum by sobie pomagac kolego
  18. CHECK COOLANT LEVEL--tzn.Sprawdz plyn hlodniczy kolego
  19. olorob X5 odpowiedział(a) na aquarel temat w X5 (E53)
    Jest to regulacja wysokosci tylnego zawieszenia od strony bagaznika..na 100% kolego ba mam to tez...
  20. Ale opis walnol handlaz ze az sie smiac chce----BMW Z NIESPOTYKANYM WYPOSAZENIEM NA POLSKIM RYNKU----I wiele innych bardzo drogich dodatkow i opony wartosci 10 tys. Z tego co zauwazylem to ma opony Yokohamy ale tyle to nie kosztuja niezle zciemnia...
  21. olorob X5 odpowiedział(a) na kubabrzesko temat w X5 (E53)
    To mnie cieszy ze pomoglem tobie i moze sie przyda jeszcze komus..
  22. olorob X5 odpowiedział(a) na konniox5 temat w X5 (E53)
    Bo tak jest poczytaj sobie instrukcje kolego.
  23. olorob X5 odpowiedział(a) na konniox5 temat w X5 (E53)
    Dokladnie jak to napisal kolega i nie da sie tego usunac i ani przestawic ,bo to jest polaczone z czasem na wyniane plynu hamulcowego co 2 lata,bez wzgledu czy auto stoi w garazu bez akumulatora i tak czas bedzie plynol...
  24. olorob X5 odpowiedział(a) na Iphone temat w X5 (E53)
    Bardzo ladnie sie prezetuje
  25. isam dal ci odp.daj sobie spokoj...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.