Treść opublikowana przez czerwony330d
-
Wibracje podczas przyspieszania
A ja napiszę tylko jedno że winny jest wał napędowy który wpada w wibracje przez zbyt duży moment obrotowy, w swojej byłej E46 która była pomodzona na 297 KM i 618 Nm wymieniłem prawie wszystko i wibracje były nadal jedyną rzeczą której nie wymieniłem to wał napędowy i to pewnie wina tego elementu, wyważanie nic nie pomoże i kupno używanego tylko wymiana na nowy wyeliminuje drgania i wibracje. Ja niestety nie wymieniłem wału bo auto sprzedałem koledze ale on ma zamiar wymienić w przyszłości wał na nowy i wtedy będzie to potwierdzone :)
-
ppatryk -->> E92 320dA
Patryk, przyjadę do Ciebie na naukę :cool2: No i zapodaj zdjęcia choćby z komórki :)
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dokładnie też chciałem licytować ale spoza DE nie było możliwości, miałem napisać do kumpla z Niemiec który by dla mnie zalicytował ale wyleciało mi to z głowy :duh: :mad2:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Właśnie się zastanawiam czy to jest dodatek Performance czy po prostu listwy carbonowe :? Te listwy to też dodatek z pakietu Performance.......także nie masz wyjścia :) Cholewcia a uszły mi sprzed nosa za śmieszne pieniądze z Ebaya, ktoś wylicytował za 450 euro :duh: :evil: Sam zobacz, po prostu zapomniałem o tej aukcji :duh: :mad2: :mad2: http://www.ebay.de/itm/231265541395?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649
-
[E90] N52 325i - Błąd 2EF5
Sprawdż w Bmwstore i będeziesz wiedział ale na forum niemieckim zalecają jako tańszą opcję zakupić termostat Behr który idzie na pierwszy montaż.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Właśnie się zastanawiam czy to jest dodatek Performance czy po prostu listwy carbonowe :? Też tak myślę już nie mogę się doczekać kiedy je założę :D :wink:
-
Kod błędu, INPA, Check Engine, Diagnoza, Rozkodowanie błędów
Na 100% uwalony sterownik, wymiana samych świec nic nie da, tak jak kolega wcześniej pisał kolega roger-nysa naprawia te sterowniki i daje gwarancję dożywotnią :D
-
[E90] N52 325i - Błąd 2EF5
Zainteresowałem się twoim problemem i poszperałem na niemieckim forum że termostat w silniku N52 jest z elektryczną grzałką spiralą grzejną która ma za zadanie podgrzewać płyn chłodniczy w specyficznych warunkach i tak po twoim wpisie widać że termostat jest do wymiany ponieważ powinien na postoju podgrzać płyn chłodniczy samochodu by utrzymać temperaturę roboczą w okolicach 90 stopni a tak u Ciebie nie jest i to świadczy o tym że termostat jest do wymiany po wymianie i wykasowaniu błędu, będziesz miał spokój. Mam nadzieję że pomogłem.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Kolega kacpercio ma :wink: Dokładnie kolega kacpercio ma takie same, jeżeli felgi się nie sprzedadzą to tak jak kolega mlody_d sugerował felgi zostaną na zimę :D Dokładnie to ma być auto z pełnym pakietem Performance :D Z-performance mają przecież w nazwie "performance" :norty: S. 313 to klasa sama w sobie i nic im nie brakuje ale jak dla mnie Z-performance są ładniejsze i wyjątkowo pasują do tego turasa :wink: Wiem że mają w nazwie Performance ale 313-stki to jest prawdziwy Performance a w dodatku są z napisem na feldze. Jak zamontuję felgi 313 Performance wtedy Seba możesz ocenić na zdjęciach lub na żywo jak się prezentują :D Mariusz chcę mieć felgi które są dedykowane jako Performance a te to wzór 313, darum :D Zgadza się, do pełni szczęścia brakuje foteli, listw progowych, rozpórki i ewentualnie hamulce z F31 i myślę że to by było wszystko z dodatków Performance do E91 :D ponieważ czerwony330d idzie w możliwie maxymalny OEM BMW Performance :cool2:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dziękuje bardzo jeżeli się nie sprzedadzą to zostawię je na zimę. :wink: Wielkie dzięki, jeszcze paru rzeczy brakuje do pełnego palietu Performance. :wink: Tak to są fabrycznie nowe ori felgi 313-tki, cenę wyślę Ci na priv. Dziękuje felgi jak zamontuje to dopiero będzie wyglądać info w sprawie felg wysłane na priv. Jak jesteś biedny to sprzedam Ci na raty :wink:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
dobry wybór, to jedyna rzecz która nie całkowicie pasowała do twojego kombiaka a 313 to bedzie to! I stało się udało się zakupić nowiusieńkie pachnące nowością felgi 313 Performance z napisem na feldze BMW Performance, teraz czekam na przesyłkę z Niemiec a następnie montażu zrobię sesję zdjęciową, natomiast jeżeli ktoś jest zainteresowany moimi felgami ZP5 to oddam w dobrych pieniążkach, mam na myśli kolegę Rivasi który miał zamiar je ukraść :mrgreen: w sprawie info odnośnie sprzedaży felg ZP5 proszę na priv. Tutaj mały przedsmak :D http://i.ebayimg.com/t/BMW-M-PERFORMANCE-Felgen-313-19-fuer-3er-E90-E91-E92-E93-8x19-et37-9x19-et39-/00/s/MjY3WDQwMA==/z/NSkAAOSw8lBTpGKu/$_12.JPG
-
bluetooth gdzie powinien się znajdować?
Paweł, sprawdź gdzie masz moduł ja myślałem że mam w bagażniku a miałem nad schowkiem i u mnie jest to TCU, jeżeli masz w bagażniku to masz moduł MULF a jak nad schowkiem to TCU, jak już będziesz wiedział co masz to napisz.
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Wymiana tłumika zdecydowanie poprawiła wygląd tyłeczka :cool2: :cool2:
-
bluetooth gdzie powinien się znajdować?
Te wtyczki służą do podłączenia modułu Mulf.
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Lista niegrzecznych: 1. kacpercio (pt-nd) 2. Randall (pt-nd) 3. hauer (sob-nd) 4. mlody_d (pt-nd) 5. Mikka87 (pt-nd) 6. czerwony330d (pt-nd)
-
[E90 Alpina d3] Problem z brakiem mocy.
Takie odpływy mocy mogą w dużej mierze być spowodowane przez przepływomierz i może najpierw lepiej sprawdzić przepływkę czy nie będzie poprawy poprzez jej wypięcie i sprawdzenie zachowania auta, jeżeli natomiast jest to spowodowane uszkodzonym sterownikiem zmiennej geometrii to jest ktoś na forum który profesjonalnie regeneruje te sterowniki i nie kasuje za tą usługę wiele a to cytat jego wypowiedzi w jednym z wątków, może warto do niego zadzwonić i przytoczyć swój przypadek może coś poradzi/podpowie: Przyczyną może być albo zacinanie się łopatek zmiennej geometrii spalin, albo zaczyna padać elektroniczny sterownik turbosprężarki. Bardzo często wyciera się w nich ślimak, stawia opory dla silniczka i auto wtedy wchodzi w tryb awaryjny, traci moc itp. Jeżeli po wykonaniu diagnozy okaże się że pada sterownik, możesz go naprawić - w przypadku sterowników HELLA/GARRETT koszt ok 300zł, rok gwarancji, naprawa na nowych czesciach, czas naprawy max 2 dni robocze łącznie z wysyłką. Mogę jedynie polecić siebie samego :P bardzo częsty przypadek w BMkach ze sterowniki HElla/Garrett padają... http://allegro.pl/naprawa-sterownika-turbo-bmw-hella-garrett-i4317289024.html w razie pytań prosze dzwonic 75 641 09 85 lub [email protected] TURBOSPRĘŻARKI BOCIAN www.turbosprezarki-bocian.pl
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
Też się z tym zgadzam, u siebie cały czas się zastanawiam czy obkleić dach na czarny połysk czy carbon :?
-
Częsci pierwszego montażu -lista producentów
Ja tam nie mam żadnej metody nasączania a K&N w mojej 335d już ponad 15 tysięcy smiga a w mojej byłej E46 330d+ już smiga ponad 60 tysięcy i jak na razie ani w jednym ani drugim jeszcze nie wymieniana :D
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Naprawdę, wnętrze zrobione ze smakiem i moim skromnym zdaniem najładniejsze wnętrze na forum jak i nie w Polsce, bardzo mi się podoba :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: Most carbonowy jest ori na 1000% i to jest pewne jak słońce, natomiast obszycie mostu też mi chodzi po głowie ale myślę bardziej o alkantarze. Rivasi idziesz widać cały czas do przodu, trzymaj tak dalej :cool2: :cool2:
-
Częsci pierwszego montażu -lista producentów
Jak to jest z filtrami sportowymi K&N?
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Wlodi, czy to są takie same zaciski jak ty kupiłeś?
-
Kamera Cofania - doposażenie.
Dziękuję za link, cena jest dość wysoka za taki dodatek ale naprawdę jest przydatny, może kiedyś skorzystam z tej oferty :D
-
Częsci pierwszego montażu -lista producentów
Ale to nie jest pierwszy taz ze slyszalem ze trw dawali do e90 mozliwe ze rocznikowo jakos to szlo.. jak mam koncowke 2006r i mialem Lemforder ;) Ja mam maj 2007 i też mam Lemforder.
-
Częsci pierwszego montażu -lista producentów
w przypadku e9x to TRW :) u mnie byl lemforder No właśnie bo ja mam Lemfordera u siebie, dlatego zdziwiłem się że TRW jest na pierwszy montaż :o
-
Kamera Cofania - doposażenie.
Jaki koszt tej kamerki?