Skocz do zawartości

czerwony330d

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czerwony330d

  1. Dzisiaj z kolegą tgorka działaliśmy z nałożeniem powłoki Mohs a dokładniej pisząc ja tylko pomagałem całą robotę odwalił Tomek za co chciałem mu serdecznie podziękować bo naprawdę robił to jak dla siebie :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: Wielkie dzięki Tomku, kilka zdjęć z prac i efektu końcowego, jedynie jutro rano muszę spryskać jakimś preparatem chyba cure czy coś takiego :? http://images67.fotosik.pl/5/c3344a914ebd4d5fgen.jpg http://images66.fotosik.pl/5/d2afd3a3d94d535e.jpg http://images68.fotosik.pl/5/f5b685282727944d.jpg Zdjęcia zrobione telefonem ale następne postaram się zrobić profi z kolegą Vale46.
  2. Dopiero po założeniu dystansów i obniżeniu odpowiednim auta, uznasz że 313 to jest to :D Dzisiaj założyłem dystanse po 20 mm na każde koło i z przodu jest bajka ale niestety z tyłu przy obciązeniu moją osobą tyłu na nierównościach i zakrętach przycierało, także będę wymieniał 20 mm na 15 mm i myślę że będzie gitara, jak ogarnę temat to wrzucę zdjęcia a dzięki sugestiom kolegi tgorka z którym bedziemy w środę działać nad zabezpieczeniem lakieru, zakupiłem taki środek: http://shiningcar.pl/environment/cache/images/0_0_productGfx_4b1b22cda95644cc4eea2a0e2b0154a7.jpg Także po nałożeniu powłoki, myślę z pomocą kolegi vale46 zrobię profi sesję :D
  3. Dzięki, dystans dzisiaj przyszedł, zamontuję i zobaczymy jak wyjdzie :) Dziękuję, mam zamiar jeszcze dorzucić dystanse bo teraz kółka za bardzo są schowane, ale mnie też się bardzo podobają te felgi :) Dobrze że tak uważasz. W związku z tym na zlocie pewnie będzie tylko jedna e9x na Z-five ;) http://images62.fotosik.pl/1168/2bc3360349f70a3e.jpg niech się przyjrzę ... http://www.dura.netstrefa.pl/tematow_%20bez_%20liku/album/slides/jastrz%C4%85b%20dojrza%C5%82%20kr%C3%B3lika....JPG faktycznie przyda się dystans ;) Tak Paweł będziesz jedyny z Z-five na zlocie :) I co dojrzałeś coś :cool2: Bez obaw na zlocie będziesz miał okazję się przejechać, pomysł jedynego auta z pakietem Performance cały czas do przodu, do zobaczenia na zlocie :D :wink: :cool2: . Dziękuję bardzo, szkoda że wcześniej do mnie nie pisałeś o felgach 313 Performance bo były w bardzo dobrych pieniązkach na sprzedaż z malutkim defektem. Dziękuję Dawid, właśnie dążę cały czas do celu :) :wink: No wiesz, to wszystko zależy od upodobań ale nie ma co się na ten temat rozpisywać a co do jazdy nim to naprawdę mógłbym wcale z niego nie wysiadać :D :wink: Natomiast co do ZP5 to jeżeli się nie sprzedadzą to zostaną na Zimę bo w przyszłości zmiana halmuców na Performance a przy tym zestawie mniejsze koła jak 18 cali nie wejdą. Czyli wkrętka prawie się udała, zresztą Mariusz nie widzę sensu sprzedawać tego auta :D :wink:
  4. Dziękuję, mam zamiar jeszcze dorzucić dystanse bo teraz kółka za bardzo są schowane, ale mnie też się bardzo podobają te felgi :)
  5. Chyba coś około tysiąca ale nie jestem pewien.
  6. Dlatego pisałem że dopiero po piątym smarowaniu przestało i to szczera prawda Tomku bo się przekonałem.
  7. Właśnie że wołał moją ale nie sprzedałem ale wisiało na włosku. On też takich nie nosi bo ma za małe kieszenie :lol: :wink: Zresztą stwierdziłem że jednak auto nie jest na sprzedaż. Dobrze że nie chce Ci się wierzyć :wink: Seba, masz rację. No co ty, Mariusz sam wiesz jak o nią dbam :) :wink: Mariusz ty też wiesz jak o auto dbam i chyba również nie uwierzyłeś w tą wkrętke :D :cool2: komuś by się zdarzyło, ale nie handlarzowi tam zawsze zasięg nie większy niż 20 km :mrgreen: :cool2: :cool2: :cool2: No właśnie przed zlotem na pewno bym nie sprzedał :wink: No udał się wkręt :D :wink: Jednak dobre przeczucia masz :D :wink: :cool2: Spokojnie jeszcze nie teraz :D :wink: :-D :-D :-D ........... :shock:zszokowałem tym tekstem :lol: :wink: Dzięki, ale jak na razie nic nie planuję :D :wink: Dziękuję bardzo ale moja 335d jeszcze zostanie ze mną :D :wink: Jednak udała się ściema ale żeby nie było jakieś ziarenko prawdy w tym jest bo jest ktoś kto chętnie by odkupił ode mnie mojego turasa :D Tymczasem wrzucę kilka zdjęć zrobionych na szybko cegiełką, proszę o komentarze jak auto prezentuje się na felgach 313 Performance. http://images62.fotosik.pl/1168/2bc3360349f70a3e.jpg http://images64.fotosik.pl/1167/79501c743e171a54.jpg http://images65.fotosik.pl/1168/9abb5e32655f329a.jpg
  8. Właśnie mogę napisać na temat tego płynu, więc tak strasznie trzeszczały mi uszczelki drzwi, więc posmarowałem je tym cudownym płynem ale po jednym dniu znowu trzeszczenie powróciło, powtórzyłem operację ale znowu to samo dopiero za piątym razem trzeszczenie ustało :D Także można powiedzieć że płyn pomaga na to trzeszczenie uszczelek.
  9. w e90 nie ma zawieszenia wielowachaczowego. Wyskoczył jak Filip z konopi :duh: Dokładnie :cool2:
  10. Kolego to nie ten dział, może napisz w dziale odpowiednim to ktoś pomoże.
  11. Dziękuję Mariusz, jak będziesz przelotem to daj znać to się zrobi wpisiki :D :wink:
  12. 1. Randall + 1 2. Hauer 3. Robi + 1 4. ///Michal 5. wujekwaldus 6. Plastick 7. kacpercio 8. no i pilot z orbisu Wlodi 9. czerwony330d + 1
  13. Kolega z pracy wyłożył na stół 125 tysi to nie czekałem i poszła :cry:
  14. Dzisiaj założyłem nowiutkie felgi 313 Performance, niestety przed chwilą auto się sprzedało ale pomimo tego wrzucę zdjęcia które robiłem cegłą i na dodatek już dość późno bo trzeba było autko umyć do sprzedaży, także dla potomności zdjęcia poglądowe jak wyszło. http://images65.fotosik.pl/1163/37e854ed9a1b76d8gen.jpg http://images64.fotosik.pl/1162/2b50ebaa8b52c814gen.jpg http://images63.fotosik.pl/1159/24d238c4d9b62a8agen.jpg http://images63.fotosik.pl/1159/b451d8aa364f637fgen.jpg
  15. Nie ma problemu a serwis auta przy okazji. :D :wink:
  16. To przyjedź do mnie to zrobię Ci serwis :)
  17. Tak, tylko kolega plastick ma dyfuzor na podwójny wydech.
  18. Ja ten weekend ok ale za tydzień wczasy więc też odpadam.
  19. Szczerze to kiedyś miał ochotę się ze mną zmierzyć z forum kolega Roger-Nysa swoją podłubaną dość mocno 535d ale na spotkaniu w Tychach organizowaną przez dziquska, przejechał się tylko moją trójką i stwierdził że nawet nie ma po co stawać do rywalizacji, nie potraktujcie tego jako zachwalanie mojego auta ale po prostu 535d jest to kawał auta i 335d zawsze będzie lepiej się odpychać.
  20. Kolego opisz swój problem w dziale E46, wtedy może ktoś pomoże :)
  21. Wymień czujnik z tyłu i będzie po sprawie.
  22. Kolego, wyczytałem na niemieckim forum że powinno się wymienić pompę wody również przy wymianie termostatu, natomiast ja napiszę Ci co myślę a więc nie przejmuj się tym bo prawdopodobnie padła grzałka która ma za zadanie podgrzać szybciej płyn chłodniczy w celu zmniejszenia zużycia paliwa, więc nie stresuj się i jedź w podróż a jak wrócisz to wymienisz termostat i po kłopocie, zresztą teraz jak jest ciepło to praktycznie ta grzałka nie ma prawie nic do roboty najbardziej odczuwalne będzie to w zimę kiedy będą niskie temperatury, mam nadzieję że pomogłem.
  23. Smialo, ofoliowanie dachu to nie wielki wydatek, a jak ci sie nie spodoba to zawsze mozna zerwac. Masz rację, zawsze można zerwać :wink:
  24. Pięknie wszystko wyszło naprawdę nie byłem zwolennikiem tego koloru folii ale po tych zdjęciach zdecydowanie zmieniłem zdanie, czarny dach super się komponuje, coraz bardziej się przekonuję by w swoim srebrnym turasie też tak zrobić. Przemiany na ogromny plus :cool2:
  25. Pięknie modzisz, nie daj czekać bo umieram z ciekawości co nowego wymyśliłeś Seba :cool2:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.