Treść opublikowana przez czerwony330d
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Tak się składa że będę w niedługim czasie w Warszawie to sobie zapodam to doważanie :D
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Napisz jeszcze gdzie robiłeś to doważźanie kół, bo sam chciałbym to zrobić :)
-
[E91] retrofit orginalnych szyb przyciemnianych
Kolego Rivasi ja mogę Ci pomóc bo już robiłem to u siebie nie do końca sam ale wiekszość, jeżeli chodzi o szyby w tylnych drzwiach to nie ma z tym dużego problemu bo wymieniałem u siebie jedną szybę i ogarnąłem to bez problemu jest z tym troche roboty bo należy zdemontować boczek drzwi listwy ozdobne i matę ale nie jest zbyt skomplikowane ten temat powinieneś ogarnąć sam jako coś to pisz bo masz turasa tak jak ja to pomogę, natomiast tylne szybki w drzwiach wyciągniesz po zdemontowaniu listwy pomiędzy szybą otwieraną tą mała szybką i wymienisz przy okazji zmiany szyb otwieranych elektrycznie, natomiast jeżeli chodzi o tylne szyby w nadwoziu to mam swoje przyciemniane bo wymieniałem u siebie na szybki z antenami do TV i sa w stanie idealnym i one sa wklejane w nadzwozie tą robote powierzyłem fachowcowi od wklejania szyb choć jakbym sie uparł to zrobiłbym to sam, także jak zdecydujesz sie na wymianę szybek to moge Ci sprzedać te tylne szybki w bardzo dobrej cenie, największy problem jest z tylną szybą w Turasie a być może nie największym bo szyba jest przykręcana to klapy ale sam tego nie zrobisz i przy tej robocie najlepiej to robić we dwóch, jest z tym trochę roboty bo trzeba zdemontować tylny spojler z lampą stopu i później wszystko trzeba dobrze wyregulować ale w dwie osoby pójdzie bez problemu, ja to robiłem sam i myślałem że mnie h.. strzeli ale dałem radę, jakbyś chciał te szybki lub pomocy przy wymianie to pisz na maila lub priv. Pozdrawiam Mariusz.
-
skradziono E90 320xdA biały Wrocław
Współczuję straty auta bo naprawdę bardzo ładny egzemplarz Ci się trafił, znam ten ból bo również skradziono mo auto ale niestety nie miałem AC i zostałem z niczym, dobrze że miałeś AC bo chociaż coś dostaniesz za stratę ale wracając do tematu to mojemu koledze również skradziono auto i złodzieje zostawili je 30 kilometrów od jego zamieszkania na parkingu na przeczekanie czy w aucie nie znajduje się jakis nadajnik GPS czy coś podobnego on na Fejsie opisał fakt kradzierzy i po kilku dniach auto się odnalazło przez przypadek że ktoś się zainteresował że auto stoi kilka dni na parkingu nie ruszane a było to parkingu Tesco i zgłosił ten fakt na Policję i w ten sposób auto się odnalazło, oczywiście facet czytał o tej kradzieży na fejsie, może spróbuj opisać na fejsie zdarzenie i pokręć sie po okolicy może akurat auto się odnajdzie, ja tym złodziejom bym łapy przy samej d...e pou....dalał.
-
Co zrobić z stara turbiną ?
Jak Ci nie zawadza to zostaw lub sprzedaj jako uszkodzona do warsztatów które robia regenerację i być może jakis grosz wpadnie bo nie wiem czy warto ładować kasę w regenerację i zamrażać kasę skoro masz nową turbinę.
-
e90 320d 163km ledwo odpala i trzęsie autem na niskich obrot
Kolego, napisz chociaż skąd jesteś? Wtedy może znajdzie się ktoś kto mógłby pomóc.
-
E91 zderzak plastiki
Uszkodzenia na zdjęciu nie są tragiczne i widzę kolega ze Śląska to jeżeli ma to być dobrze zrobione to polecam BMW Sikora w Mikołowie, ja mam duże zniżki to mogę pomóc w zakupie a nerki to na twoim miejscu już bym wolał kupić czarne Performance będą super pasować do koloru auta :cool2: Jakby co to proszę pisać na pw.
-
reczny lapie nie rowno
Koledzy spokojnie, ja mam pytanie również odnośnie hamulca ręcznego, mianowicie chodzi o to że jak zaxciągam hamulec ręczny to łapie bardzo wysoko ale za drugim razem ja znów pociągne to zaciąga tylko kilka zabków i jest koniec bo trzyma, czym to jest spowodowane? Może pod dźwignia ręcznego coś z tą sprężyna jest coś nie teges bo wcześniej było ok ale stało się to mi wtedy kiedy próbowałem wyczepić linki z hamulca recznego przy wyciąganiu zbiornika paliwa i od tamtej pory tak się dzieje, nie intersowałem sie tym bo mam automat i bardzo rzadko uzywam ręcznego hamulca ale denerwuje mnie taki stan i jesli ktoś wie co trzeba zrobic to byłbym wdzięczny za podpowiedzi.
-
Dołożenie wzmacniacza HiFi
Kolego, napisz do kolegi dziqusek i on Ci wszystko pięknie zdalnie zakoduje i będzie Ci wszystko działać a nie oczekujesz że ktoś Ci podpowie jak to zakodować :duh: Przestań kombinować z kodowaniem bo jeśli nie masz pojęcia to więcej narobisz szkód niż pożytku.
-
Zmiana intercoolera na większy - rożne średnicę rur
Kolego nic nie stracisz bo przerabiałem temat u kolegi który kupił mój IC z 335d gdzie rura wyjścia z IC do przepustnicy miała mniejszą średnicę niż była fabrycznie w IC z 335d i zmienialiśmy wlot z jego IC a chodziło o silnik N47 177Km, także nic sie nie dzieje.
-
Zlot KRAKOW
A jutro też będzie spot? Bo nie wiem czy się szykować?
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Filmik pierwsza klasa :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: Pięknie wszystko zmontowane :cool2: Czy możesz mi przesłać filmik?
-
Zlot KRAKOW
Koledzy, jakbyście mogli przesunąć spota na piątek to mógłbym wpaść bo niestety w czwartek do pracy na 22-gą mam, bardzo chętnie bym sie spotkał na pogaduchy :D
-
E91 335d Envirox czy ktoś stosował?
Nie jestem pewien czy o to chodzi ale wydaje mi się że poprzez zmianę długości kanałów uzyskujemy szybsze dostarczenie powietrza w celu szybszego wytworzenia mieszanki palwowo-powietrznej a czy to wpływa na efektywniejsze spalanie tego nie jestem w stanie określić, prawdopodobnie inżynierowie z BMW doskonalą wiedzą jaką miały spełniać rolę. Co do preparatu, dzisiaj dostałem preparat i jutro zaleję ten specyfik do paliwa, na pewno napiszę w temacie odczucia po jego zastosowaniu w aucie, zresztą Cerateca z Liqui Moly też ze sceptyzmem zalałem do silnika i jestem bardzo zadowolony z tego preparatu, zobaczymy po zastosowaniu enviroxa jak to będzie.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dziękuję. Dokładnie to jest super sprawa-spalanie w tym aucie ale niech nikt się nie łudzi że uzyska takie spalanie przy ostrej jeździe :)
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Naprawdę piękne Ci te zdjęcia wychodzą, może znajdziesz troszkę czasu na obrobienie choć jednego zdjęcia mojego wozu :wink: Pięknie kontrastuje kolor felgi z kolorem auta :cool2: Jak odłożysz grosza to daj znać to się dogadamy w sprawie kierownicy i poduchy :)
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Widzisz Tomku ja mam takie średnie spalanie jeżdżąc do pracy i wiem że mogą się znaleźć osoby które w to nie uwierzą tak właśnie jest. Tak tylko ty masz benzynowy silnik i pewnie ciężka nogę. Ja żeby utrzymać takie spalanie muszę jechać naprawdę bez szaleństw bo w innym razie spalanie zdecydowanie by podskoczyło do 10 litrów. Ja natomiast jestem bardzo zadowolony z osiągów i zużycia paliwa. :D
-
E91 335d Envirox czy ktoś stosował?
Witam jak w temacie czy ktoś miał okazję przetestować ten dodatek do paliwa? Znalazłem takie informacje o produkcie: http://www.envirox.pl/dzialanie.html Zastanawiam się nad zastosowaniem tego środka :?
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dzisiaj przed tankowaniem taki fajny przebieg mi wskoczył i dodatkowo kilometry jakie przejechałem też ciekawie się złożyły: http://images69.fotosik.pl/71/e2602be3a0b0b036gen.jpg A po zatankowaniu paliwa do pełna do odbicia pistoletu taki zasięg mi wskoczył: http://images67.fotosik.pl/72/097d935e11fcfdc4gen.jpg Co myślicie o tych wartościach :D
-
Dołożenie wzmacniacza HiFi
Dokładaj wzmaka i zobaczysz że zdecydowanie lepiej powinno grać, jeżeli ogarniesz podłączenie to do radia trzeba dopisać wyposażenie stereo Hi-Fi i będzie grało tzn. trzeba zakodować radio i tyle.
-
Dołożenie wzmacniacza HiFi
Trudno określić ile będzie kosztować taka operacja :? Głośniki można zmienić od Hi-Fi albo Logic7 ale myślę na starych powinno też zagrać na pewno suby trzeba zmienić, wzmak z Hi-Fi idzie po kablach a wyższe modele wzmacniaczy idą po światłowodzie.
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
no latem tego raczej nie sprawdzisz. a wywala Ci błąd? No właśnie nie wywala błędu i dlatego nie jestem pewien czy ta pompka jest do roboty w każdym bądź razie będę wiedział gdzie uderzyć jak padnie :D :wink: Mariusz a co z tematem IC :?:
-
Dołożenie wzmacniacza HiFi
Kolego ja miałem Hi-Fi stereo i rozbudowywałem na Indyviduala, natomiast mój kolega ma navi busines zestaw stereo i gra to całkiem znośnie, kiedyś proponowałem mu odkupienie mojego zestawu na zmianę i jest to do ogarnięcia ale jednak się nie zdecydował na pewno jakość dźwieku jest dużo wyższa jak w przypadku stereo i warto to zmienić ja mam jakby Cie to interesowało tylne głośniki do tylnych drzwi których u Ciebie nie ma a resztę możesz zostawić, musisz dokupić wzmacniacz i subwofery bo w stereo są beznadziejne a nastepnie wszystkie kable z głośników i subów musisz ciągnąć do wzmacniacza z tyłu oraz zasilanie nastepnie z wzmaka sygnały dźwięku do navi, jest z tym trochę roboty ale jak masz schemat instalacji z WDS-a to ogarnięty elektryk powinien to ogarnąć, jak coś to mogę pomóc.
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Bardzo dobrze że to ogarneliście, sam się zastanawiam czy u mnie działa ta pompa :?
-
Kąt skrętu kierownicy - błąd(e90)
Miałem podobnie po zmianie kierownicy na Performance, poprawne ustawienie zbieżności i skasowanie błędu wyeliminowało problem.