Treść opublikowana przez 126tomek
-
Wymiana żarówki w ringach e90 ???
Przerabiałeś kolego M-teca? Jakie kolego diody zastosowałeś?
-
Wymiana żarówki w ringach e90 ???
Dzięki za film:) jakie markery tak zostały założone? Świeca na biało? Pytam bo na filmie są jakby zielonkawe.
-
Wymiana żarówki w ringach e90 ???
A możesz wrzucić foto jak swieci?
-
Interfejs wraz z BT do e90
Wydaje mi się że najlepszym rozwiązaniem będzie Carly for BMW. Sam się zastanawiam czy go nie nabyć.
-
Zmiana na M-pakiet e90... przerabial już to ktoś?
Dziękuje koledzy. Najchętniej kupiłbym te nadkola ,ale na chwile obecna nie ma fajnej oferty na używane a w ASO 210zl sztuka…z 2 strony jak założę zderzak to zobaczę jak to wyglada. Nadkole zawsze mogę wymienić:) dysze spryskiwaczy sa te same? Z tego co wiem muszę tylko zaślepki zmienić tak?
-
Zmiana na M-pakiet e90... przerabial już to ktoś?
Koledzy wszystko udało mi sie skompletować:) pytanie do Was:kupować nadkola do M pakietu? Jak duża jest szpara jeśli zostawię obecne? Pytanie 2 czy wzmocnienie czołowe zostaje moje? Ktoś mi powiedział ze bez zmiany wzmocnienia nie założę zderzaka…
-
E90 ściąga na lewo.
Kolego wg.mnie będzie to wina opon. U mnie po zmianie z zimowych 16(205) na 17 (225) tez pojawiło sie ściąganie:/ opony mam kierunkowe, były zamieniane chyba na wszystkie sposoby i sie poprawiło ale nie jest idealnie(tak jak na zimowych) autko ściąga lekko w prawo. Za rok zmieniam na 18 cali wiec dałem sobie spokój z tym na ten sezon.…
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Też chyba tak zrobię bo znaleźienie zderzaka ze wszystkimi całymi zaczepami graniczy z cudem…pozostaje szukać dalej i wybrać w miarę jak najlepszy:)
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Dokładnie jak tak jak piszesz kolego. A powiedz mi spawałeś to gdzieś czy założyłeś z urwanymi tymi cienkimi ,,uszkami''?
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Dzięki kolego za wsparcie. Właśnie tak robię jak mówisz ale sprzedający niestety albo nie mają czasu na zrobienie fotki albo nie chce im się rozmawiać o stanie zderzaka...Nic muszę cierpliwie czekać może w końcu się coś trafi;-)
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Koledzy mam prośbę- jak by ktoś przeszukując Allegro trafił na zderzak tył M pakiet PDC z całymi zaczepami (nie pękniętymi) prosił bym o kontakt. Szukam już dobre 4 miechy i pomału się poddaję....kolor dla mnie jest obojętny byle był cały z całymi zaczepami. Z góry dzięki;-)
-
Instalacja INPA / NCS / NFS / WINKFP ...
Juz to naprawiłem i kabel pojawia sie normalnie w portach(Com1) czyli inpe mam ogarnięta(wykrywa kabel). Po odpaleniu dis(gotowiec) nie pojawiają mi sie wszystkie diody ma gorze w komunikacji:http://wyslijto.pl/files/download/qh0qpmc4zj to moja ostatnia bolączka. W Inpie digitalhead oczywiście działa poprawnie.
-
Instalacja DIS na Vmware
Koledzy mam mały problem.Ściągnąłem wszystko od Trandolfa(VM+INPA+DIS) jak odpalę Inpe na VM i chcę ustawić port kom w menadżerze urządzeń zamiast w portach COM kabel widzi mi tutaj: http://wyslijto.pl/plik/fid9dkaonw Dodatkowo jak odpalę DIS na VM to w diody pokazujące komunikację z głowicą pala się tylko dolne(mimo ze wcześniej na VM w z Inpa w DiagiHead wszystko jest ustawione zgodnie z instrukcją). Na tym etapie utknąłem, pomoże ktoś? Dodam że konfiguracja VM zgodna z instrukcją.
-
Instalacja INPA / NCS / NFS / WINKFP ...
Koledzy mam mały problem.Ściągnąłem wszystko od Trandolfa(VM+INPA+DIS) jak odpalę Inpe na VM i chcę ustawić port kom w menadżerze urządzeń zamiast w portach COM kabel widzi mi tutaj: http://wyslijto.pl/plik/fid9dkaonw Dodatkowo jak odpalę DIS na VM to w diody pokazujące komunikację z głowicą pala się tylko dolne(mimo ze wcześniej na VM w z Inpa w DiagiHead wszystko jest ustawione zgodnie y instrukcja). Na tym etapie utknąłem, pomoze ktoś? Dodam konfiguracja VM zgodna z instrukcją.
-
NCS nie łączy sie z autem
Jutro sprawdzę i dam znać:)
-
NCS nie łączy sie z autem
Czyli nie ma szans abym sam to naprawił?
-
NCS nie łączy sie z autem
Witam, u mnie z kolei wyskakuje takie coś:http://wyslijto.pl/plik/xqu4odc0yn co z tym zrobić?
-
Wymiana żarówki w lampce podsufitki tył
Muszę spróbować skoro kolego mówisz że tak jak w przedniej wystarczy wyjąć samą blendę. Dzięki za pomoc;-)
-
Wymiana żarówki w lampce podsufitki tył
Mówisz o tylnej kolego? Bo z przodu się tak robi(wczoraj robiłem). A z tyłu nie jestem pewien czy ściągnąć sama blendę jak z przodu czy wyjąć całą lampkę i wymienić przed odkręcenie ,,korków'' w ktorych są żarówki tak jak tutaj:http://i48.tinypic.com/24xoo3n.jpg
-
Wymiana żarówki w lampce podsufitki tył
Witam, mam pytanie odnośnie wymiany tylnej żarówki w lampce podsufitki. Czy robi się to tak jak z przodu (wypina ze zatrzasków mleczną blendę i jest dostęp do żarówki) czy trzeba wyciągnąć całą lampkę i wymienić żarówki ,,od góry''? Z góry dzięki;-)
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Dziękuję Ci kolego za pomoc. Czyli reasumując co najlepiej założyć? Zgodnie z tym co radzicie ceramic odpuszczam:)
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Właśnie o taki rady mi chodziło;-) Zależy mi na dobrym hamowaniu i braku pisków z układu. Na pierwszy montaż szedł ATE?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Koledzy z racji tego iż zbliża mi się wymiana klocków z przodu co byście proponowali do ori tarcz? Myślałem nad ATE Ceramic....Miałem w Passacie i byłem raczej zadowolony (zauważalnie mniejsze pylenie). Lecz może coś bardziej polecanego jest...
-
Żółty ksenon E91
Mi zależy na możliwie jak najbardziej białym świetle. Czyli albo Osram Uimited albo CBI?
-
Żółty ksenon E91
Masz racje kolego h7 to był zwykły hid i mogłem tam eksperymentować. Albo Oram Cool Blue Intense 5500K. Są też Philipsy White Vision 6000K ale cena za oba to prawie 800zł;-( A co sadzicie o palnikach BOSMA?