Treść opublikowana przez 126tomek
-
Żółty ksenon E91
Koledzy mnie tez nie podoba się barwa mojego Xenonu. Jest niby biała ale jednak ciepła-żółta. Jaki palniki D1S polecacie. Coś z przedziału 5000-6000K. Z tym że kiedyś miałem 6000K coprawda china H7 ale wydawały mi się zbyt niebieskie. Może z ori D1S 6000K jest inaczej. Zastanawiam się tez nad tym https://hidretrofit.pl/sklep/zarniki-nextgen-d1s-5500k/ Miałem ten żarnik coprawda h7 ale światło bylo idealnie białe.
-
Zmiana na M-pakiet e90... przerabial już to ktoś?
Jasna sprawa kolego- są ludzie którzy otworzą paczkę i powiedzą że jest rysa i nie biorą ale to już temat na inną rozmowę;-) Mi zalezy na całych zaczepach i tyle;-) Nic szukam dalej......
-
Zmiana na M-pakiet e90... przerabial już to ktoś?
Masz racje kolego-dzięki za ostudzenie;-) Też właśnie nie chcę kupować z urwanymi zaczepami a wszystkie miejsca które obdzwoniłem albo mają urwane zaczepy albo sprzedający robi tajemnicę i nie chce wysłać paczki z możliwością obejrzenia zawartości....
-
Zmiana na M-pakiet e90... przerabial już to ktoś?
Koledzy czy warto kupić zderzak z urwanymi 2 mocowaniami- tymi wąskimi w tylnej części? Zderzak pozatym jest idealny. Szukam cały czas zderzaka na tył ale straszna lipa jest;( Może warto pójść w coś takiego: http://allegro.pl/bmw-3-e90-sedan-04-zderzak-m-pakiet-tyl-kpl-pdc-i5583772660.html Sam już nie wiem... zależy mi na całych zaczepach i braku naprawy bo i tak będzie do malowania więc to dla mnie nie problem.
-
Zmiana na M-pakiet e90... przerabial już to ktoś?
Dziękuję kolego;-)
-
Zmiana na M-pakiet e90... przerabial już to ktoś?
Koledzy proszę o poradę. Czy mogę zastosować taką przejściówkę: http://bazarek.com.pl/produkt-pozostala-elektryka/przejsciowka-z-gniazda-h8-h11-do-zarowki-hb4.html przy zmianie halogenów na M pakietowe? Czy lepiej wtyczkę ori?
-
Kwestia kopiowania kluczyka
Kolego był bym ostrożny z tym co piszesz w kwesti tego co zrobiłeś w aucie. Nie tylko fani marki czytają to forum. Wydaje mi sie ze poprostu AC jest niezbędne i to jest niestety najlepsze zabezpieczenie:( jak maja zawinąć auto to to zrobią niestety. Nie sadze aby złodziej wracał 2 raz do kradzieży.… usuń 3 klucz z pamięci i tyle.
-
Skradziono BMW 3 E92
Gratulacje że się udało. Mam nadzieję że sprawców znajdą i posadzą w pasiaki. W środku coś zniszczyli? Jakieś ślady przy stacyjce/OBD? Ciekawi mnie jak ją odpalili?? Niestandardowe zabezpieczenie jest najlepsze tak jak koledzy wcześniej pisali.
-
Skradziono BMW 3 E92
Współczuję kolego. Jakieś znaki szczególne miało auto? Numer rejestracyjny ze zdjęcia aktualny? Powiedz kolego auto zginęło z ulicy/parkingu? Jaka dzielnica Łodzi? Im więcej dasz informacji tym ktoś szybciej będzie w stanie Ci pomóc. W pobliżu był może jaki monitoring? Warto pochodzić po okolicy w której skradziono auto bo może gdzieś stać na parkingu ze 2/3dni. Te sku....sprawdzają w ten sposób czy ktoś interesuje się autem lub czy ma gps. Polecam również Facebook.
-
Zmiana na M-pakiet e90... przerabial już to ktoś?
Dziękuję koledzy za pomoc. Macie rację koledzy,najpierw założę zderzak: jak szpary będą zbyt duże poszukam używanego nadkola bo nie ukrywajmy:270zł za 1 nadkole to trochę sporo biorąc pod uwagę całość. Jeszcze raz dzięki :)
-
Zmiana na M-pakiet e90... przerabial już to ktoś?
Właśnie dlatego kolego chcę się upewnić, bo 1 nadkole to koszt 270zł. Wolę się dlatego dowiedzieć czy/jak i gdzie ewentualnie występuje szczelina między na nadkolem a zderzakiem. Wiąże się z tym że trzeba je wymienić ale czy oby napewno?
-
Zmiana na M-pakiet e90... przerabial już to ktoś?
Dziękuję koledzy za pomoc. Jeszcze jedna rzecz. Przy zostawieniu nadkoli które teraz mam do zderzaka M pakietowego w którym miejscu zrobi się szpara? Ma ktoś może fotkę jaką to wygląda?
-
Zmiana na M-pakiet e90... przerabial już to ktoś?
Ślizgi zamierzam kupić nowe. Ślizgi zmieniam tylko z tyłu tak? Przód zostaje po staremu?
-
Zmiana na M-pakiet e90... przerabial już to ktoś?
Dzięki koledzy. Jeszcze jedna rzecz. Muszę kupić 2 nadkola to jasne,ale oprócz tego muszę zmieniać ślizgi zderzaka przedniego? Mocowania halogenów również kupić? Pytam, gdyż chce zamówić wszystko do przedniego zderzaka. Zderzak mam ale jest goły, a chcę zamknąć kwestię przodu.
-
Zmiana na M-pakiet e90... przerabial już to ktoś?
Dziękuję Ci kolego za odpowiedź. Na zaślepki spryskiwaczy zwrócę uwagę. Co do halogenów chyba zdecyduje się na DEPO. Liczę się z tym ze po jakimś czasie halogen może gorzej świecić ale trzeba zadać sobie pytanie ile razy w ciągu roku korzystamy z halogenów i przede wszystkim stosunek cenowy. Jaką kostkę/wiązkę muszę kupić do halogenów z M pakietu? Jeszcze raz dzięki.
-
Zmiana na M-pakiet e90... przerabial już to ktoś?
Dzięki koledzy. Dzięki Wam kupię zaślepki spryskiwaczy Xenonu zanim oddam zderzak do malowania. Czyli śmiało mogę brać zamiennik halogenu DEPO? Nie ma problemów ze świeceniem/parowaniem halogenu? Spasowanie jest O.K?
-
Zmiana na M-pakiet e90... przerabial już to ktoś?
Witam kolegów. Z racji iż przyszedł czas na dołożenie M pakietu w mojej e90 mam kilka pytań. Zderzak przedni już kupiłem. Czy zaślepki od spryskiwaczy muszę koniecznie zmienić na te dedykowane do zderzaka M? Ślizgi przedniego zderzaka muszę wymienić? Wiem że koniecznie muszę kupić halogeny,kostki halogenów, adapter osłony silnika. Jak duża jest szpara w nadkolu jeśli zostawię nadkole dedykowane do zderzaka M? Czy z przodu coś jeszcze muszę nabyć? Co do tyłu to tylko zderzak i ślizgi? Aha jeszcze jedna rzecz może polecacie jakieś zamienniki halogenów Mpakiet? Z góry dzięki.
-
Jak zainstalowac inpa, ncs, nfs, winkfp, dis, sss na WIN7
Dziękuję kolego serdecznie:)
-
Jak zainstalowac inpa, ncs, nfs, winkfp, dis, sss na WIN7
Koledzy mam NCS zainstalowany a dowiedziałem się że istnieje takie coś jak NCS DUMMY. Czy i jak mogę to dodać do bieżącego NCS-a? Wszystko na Windows 8. NCS DUMMY byłby bardziej prosty dla mnie. Z góry dziękuję
-
325d chip
Czyli automat w 325d jest taki jak w 320d?
-
[e90 320d 163km] zmiana końcówki wydechu?
Dziękuję kolego. Bez dyfuzora tylko czarny chrom występuje tak? Zależy mi na wersji chrom bez dyfuzora ale chyba takowej nie ma:(
-
bmw e90 lift samoróbka
Dziękuję kolego. Oczywiście z czasem będą lampy LCI ale nie jest to na ten moment priorytetem.
-
bmw e90 lift samoróbka
Witam kolegów. Mam pytanie, przy zmianie maski i zderzaka na LCI w e90 koniecznie muszę zmieniać lampy przednie odrazu na LCI? Pytam czy spasowanie podejdzie czy odrazu muszę zmieniać również lampy. Z góry dzięki.
-
M-pakiet E92 - Czy ma chromy?
Dziękuję kolego:) pytam bo będę dokładał M pak zewnętrzny do mojej czarnej e90 i byłem ciekaw czy mogło tak wyjechać z fabryki.
-
M-pakiet E92 - Czy ma chromy?
A w sedanie rownież przy M paku mogły występować chromy?