Treść opublikowana przez 126tomek
-
chip tuning - wykres
Jeśli zaktualizuje soft w BMW z 2007 roku na ten obecny to wgrają mapę z mocą 177koni?
-
NOWY i DRIVE w e60 od kiedy?
Dzięki kolego:) No przyda się przyda przetarcie szlaku:) Jak byś mógł to podaj tez co było jeszcze potrzebne aby wszystko chodziło:)
-
NOWY i DRIVE w e60 od kiedy?
A dał byś konkretniejszy namiar?:) Gość tylko przekłada czy ma tez graty?
-
NOWY i DRIVE w e60 od kiedy?
Ciekawe czy można zmienić na najnowszy ,co o tym sądzicie koledzy?
-
NOWY i DRIVE w e60 od kiedy?
A nie wiesz może jaki ma symbol ta navi?
-
NOWY i DRIVE w e60 od kiedy?
Dzieki za odp.właśnie się trochę zdziwiłem,gdyż myślałem ze w e60 był do końca stary idrive. W sumie fajnie ze jest:)
-
NOWY i DRIVE w e60 od kiedy?
Koledzy przeglądając oferty na allegro zauważyłem ze modele od 2008 roku miały już nowy i-drive(to znaczy jaki jak jest w nowych Bmw)?
-
Głośna praca wspomagania
Masz racje bo mam też Passata i też tak słychać chociaż mniej niż w BMW:)
-
Głośna praca wspomagania
Wsio ok:) U mnie też tak jest taki głośny syk przy maksymalnym wychyleniu kół:) profilaktycznie możesz sprawdzić ilość płynu od pompy ale wg.mnie jest ok:)
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Mi podoba się wzór 3:) Moje marzenie:) Jak wszystko wypali to na wiosnę takie zafunduje sobie:) Muszą się Tobie podobać bo to jest najważniejsze:)
-
W końcu są święta więc...
Wesołych Świąt Wam wszystkim życzę:)
-
E91 - zakup felg na lato
Kolego na forum jest temat o felgach chociażby ten:http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=135404
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Jak to wzór/model felgi?
-
Navi e90 nie działa
Czy do e90 2007 z navi business da się zamontować CIC? Co trzeba wymienić?
-
Śląskie
Witam kolegów:) Chciał bym polecić serwis BMW znajdujący się w Mikołowie przy ulicy Pszczyńskiej 103. Wymieniałem listwy na chrom line i grill(listwy i grill były w doskonałej cenie),ponadto przegląd wszystko jak najlepiej zrobione. Obsługa,podejście do klienta leżą na najwyższym poziomie. Dodatkowo podczas oczekiwania na wykonanie przeglądu bez problemu mogłem się przejechać BMW 520d:) Z czystym sumieniem polecam ten salon i serwis:) Pozdrawiam i polecam:)
-
Listwy dookoła szyb
A mógł byś mi dać namiary na to ASO? Ja jak kiedyś dzwoniłem do Łodzi to mi powiedzieli ponad 2tysie :mad2:
-
Listwy dookoła szyb
Ale to jest komplet tak? Hokeje wokół szyb+ na dole małe listewki pod szybą tak?
-
Listwy dookoła szyb
To tanio dałeś:) Sam poszukuje takich listew:) Nie wiecie moi drodzy ile kosztują w ASO?
-
Monitorowanie oświetlenia wnętrza przez komputer
No to superowo:) Chce zrobić ledy dlatego pytam:)
-
Monitorowanie oświetlenia wnętrza przez komputer
Witam:) Mam pytanie czy oświetlenie wnętrza w BMW jest monitorowane przez kompa? Czy jak spali się żarówka to będzie błąd na kompie? Wiem ze wszystkie lampy zewnętrzne są monitorowane.
-
Opony nowa seria 5
Ja wożę ze sobą w bagażniku dojazdówkę w pokrowcu czyściutko i ładnie.Zwłaszcza w X3 będzie dużo miejsca:)
-
BMW M METER na iphone'a
A znajdzie się coś takiego na Nokie?
-
Tylne światła Smoke / Blackline LED.
Wg.mnie do grafitu chyba nie bardzo by pasowały powiem szczerze,takie do srebrnego by bardzo pasowały:)
-
Chiptunning - warto ?
Ja nie przeczę że Masters jest be.Jest to dobra firma ale ceny dość zaporowe. Nie sadze że Mr Motors robi coś gorzej a bierze połowę tej kwoty. Czasami trzeba się zastanowić trochę niż pakować kasę tam gdzie robią wszyscy. Na forum jest mnóstwo tematów o chipie. Każdy szanujący się tuner zrobi program jaki chcesz czytaj wg.Twoich upodobań dając więcej lub mniej Niutona na dole. Wybór należy do Ciebie. Wszystkie 3 firmy o których wspomniałem są ok:)
-
Chiptunning - warto ?
A mi się wydaje że Masters jedzie na opini.Pozatym ma ceny z kosmosu, są tematy na forum gdzie się to potwierdza. Wg dużo lepszy jest MR Motors lub Good-Hope z naszego forum.