Treść opublikowana przez 126tomek
-
BMW Rheingold
Poco standard tools :) u mnie wersja z rosijskiego forum działa przez ediabas bez żadnych emulatorów///// Łączy Ci sie z autem po samej instalacji na kablu od Inpy?
-
Żółty ksenon E91
Gdzie kolego kupowałeś?
-
Żółty ksenon E91
Ja w e90 mam 4300 ale jeżdżąc f10 miałem wrażenie ze tam xenon jest bardziej biały mimo ze tak jak melisa kolego tez jest tam 4300k.
-
Słabe światła w E90 2011r.
Kolego jak ma być biało to Osram Cool Blue Intense(5500K) D1S tylko cena dużo wyższa niż te Twoje z linku.
-
BMW Rheingold
Ja z pomocą kolegi Din76 wczoraj zainstalowałem Rheingold 3.41 na Windows 8. Sam program sie odpalił. Dzis po pracy muszę zainstalować Standard Tools 2.12 i mam nadzieje ze się połączę z autem. Do samej diagnostyki ta wersja będzie ok no i działa o wiele szybciej niż Dis także polecam:)
-
E90 320d Sparkling Graphite | Poszukiwanie następcy :)
Zdjęcia klimatyczne:) nie dopatrzyłem kolego ze to zamienniki:) takie ringi powinny byc w ori lampie od początku moim zdaniem:) jest elegancko:)
-
BMW Rheingold
To ściągam jutro i zobaczymy:) tylko diagnostyka mnie interesuje bo na inne rzeczy mam zbyt mała widzę.
-
E90 320d Sparkling Graphite | Poszukiwanie następcy :)
Kolego powiedz mi jakie masz markery Led u siebie w ringach?
-
Żółty ksenon E91
Ja z samej ilości światła jestem w miarę zadowolony-irytuje mnie jedynie barwa biało/żółta. Jeździłem ostatnio F10 i tam xenon jest dużo bardziej biały. Nie wiecie koledzy ile K ma ori xenon w nowych BMW?
-
BMW Rheingold
Koledzy z powodu iż Dis dosyć zamula przyszedł czas na Rheingold-a. Głownie chodzi mi o sprawdzanie poziomu nasycenia DPF,wtryski i inne parametry. Kodowania i aktualizacji nie muszę mieć bo ma to chodzić na zwykłym kabelku tym co Inpa na Windows 8. Pacjent to e90 m47n2. Czy to bedzie ok:ISTA-P+3.57.4+and+ISTA-D+3.53.13/SQLiteDBs+3.53.13? Wazy ok 11GB.
-
Żółty ksenon E91
A jak z barwa światła kolego? Jest biało?
-
E90 Wymiana klockow hamulcowych - czy czujniki tez?
Koledzy za 1000km będę wymieniał klocki. Czujnik oczywiście bedzie nowy. Powiedzcie mi jak po wymianie zresetować zegar odliczania aby auto od nowa naliczało km do następnej wymiany. E90 2007 rok z idrive:)
-
[e92] wymiana kierownicy
Dziękuje kolego:) wolałem sie upewnić;) pozdrawiam:)
-
BMW E90 kontrolka DPF'U !!!
A ściągnęło Ci się już? Poszukaj filmów na YT lub musimy przenieść rozmowę do innego działu.
-
[e92] wymiana kierownicy
Koledzy szybkie pytanie,mając sportową multi kierownicę(2007rok pre LCI), mogę zamienić ją na dowolną kierownicę M Pak? Wszystkie kierownice M pak z multi będą pasowały? Oczywiście wersja bez łopatek.
-
BMW E90 kontrolka DPF'U !!!
Mam Win.8 wiec akurat z tym nie powinno być problemu.
-
BMW E90 kontrolka DPF'U !!!
Kurcze plik na Chomiku ma 50GB:D Muszę się dopytać kolegów w inny6m temacie która wersja będzie działała na bank na Win 8 bo jak ściągnę 50GB i się okaże że nie działa to będę zły :D
-
BMW E90 kontrolka DPF'U !!!
Dzieki:)Ja jutro będę to sciągał:) w tym programie tez jestem zielony ale myśle ze razem i z pomocą forum damy rade. Mi zależy na tym aby sprawdzić kiedy ostatnio sie wypalał Dpf,korekcje wtryskiwaczy i błędy reszta nie jeste mi konieczna:)
-
BMW E90 kontrolka DPF'U !!!
Wolałbym kolego sciągnąć gdzieś z Chomika. Macie jakaś sorawdzona wersje do e90 2007 M47 na Chomiku? Będziemy razem walczyć z tym kolego mam nadzieje ze nam sie uda:)
-
BMW E90 kontrolka DPF'U !!!
Z kąd kolego zasysasz? Tez chyba przeprowadzę instalacje bo dla mnie DIS jest za wolny....jaka wersja bedzie najlepsza dla M47 163PS?
-
BMW E90 kontrolka DPF'U !!!
Kolega ma racje zainstaluj sobie rheingold. Dla mnie samo działanie jak i zwłoka prze Disie są irytujące. Pytanie czy rheingold ma wszystkie funkcje takie jak dis i skąd można to sciągnąć:)
-
Wymiana żarówki w ringach e90 ???
Dziękuje za wyczerpującą odpowiedź. Kolego z racji iż na daniach chce się w kocu zdecydować na jakieś markery(od 3 miesięcy mam juz taki zamiar) zastanawiam sie nad czymś takim: http://allegro.pl/led-marker-markery-ringi-do-bmw-e90-e91-moc-48-wat-i5862673536.html http://allegro.pl/led-marker-markery-ringi-bmw-e90-e91-moc-80-watt-i5871870062.html http://allegro.pl/led-marker-ringi-bmw-e90-e91-nssc-20w-najtaniej-i6167672678.html Czy której z podanych przezemnie bedą w miarę ok? Czy maja podobne diody jak MTec? Może polecacie coś z innych dobrych dostępnych w PL:)
-
E91 320d LCI Spacegrau - nowe koła lato
Dziękuję kolego. Koszt niewielki więc można spróbować;-)
-
E91 320d LCI Spacegrau - nowe koła lato
Coraz bardziej podoba mi sie ta bliza. Gdzie kolego kupowałeś? Będę wdzięczny za link:)
-
E91 320d LCI Spacegrau - nowe koła lato
Jak sie kolego spisują felgi? Jak z jakością wykonania/trwałością?