Treść opublikowana przez 126tomek
-
[e90 320d 163km] zmiana końcówki wydechu?
Koledzy jaki jest numer końcówki Ultera 70cm podwójnej ale bez dyfuzora? Pytam bo w katalogu nie mogę jakoś znaleźć.....
-
wymiana tylnych lamp na poliftowe E90
Koledzy, z racji iż wymiana lamp powróciła jak bumerang chciałbym się dowiedzieć czy montował ktoś lampy MARS LCI STYLE? Są niby na Allegro ale są inne niż te z Australii, gdyż mają tylko 1 świecący pasek w części lampy w klapie co dla mnie je dyskwalifikuje. Tutaj mamy Lampy MARS: http://www.ebay.pl/itm/M3-LCI-Style-LED-Tail-Lights-BMW-E90-05-08-320i-323i-325i-335i-330i-320d-Sedan-/130490580857 A tutaj z Allegro: http://allegro.pl/lampy-bmw-e90-sedan-red-led-bar-diodowe-nowosc-i5752892534.html Jak widać różnią się lampą w klapie (w tej z Allegro jest 1 pasek świecący). Czy montował ktoś z Was takie lampy?
-
jakie zarówki led angel eyes
Witam kolegów. Proszę o paradę. Chcę zmienić żaowki w ringach na led. Autko to E90 przed liftem 2007 rok z bixenonem. Które z tych ringów polecacie: http://allegro.pl/led-marker-markery-ri ... 68465.html czy http://allegro.pl/led-marker-markery-ri ... 94777.html. Zależy mi aby ringi były P&P czyli wypinam stare wpinam nowe no i aby nie było błedu oczywiście. Zalezy mi aby były jak najmocniejsze. Z gory dzieki-pozdrawiam;-)
-
Wymiana żarówki w ringach e90 ???
Witam kolegów. Proszę o paradę. Chcę zmienić żaowki w ringach na led. Autko to E90 przed liftem 2007 rok z bixenonem. Które z tych ringów polecacie: http://allegro.pl/led-marker-markery-ringi-bmw-e90-e91-moc-80-watt-i5069268465.html czy http://allegro.pl/led-marker-markery-ringi-bmw-e90-e91-moc-48-watt-i5134194777.html. Zależy mi aby ringi były P&P czyli wypinam stare wpinam nowe no i aby nie było błedu oczywiście. Zalezy mi aby były jak najmocniejsze. Z gory dzieki-pozdrawiam;-)
-
320D 163km: Wykresy i parametry (Turbo, DPF, wtryski...)
Koledzy,jaka jest poprawna tolerancja dla wtryskiwaczy? Lepiej jak jest na + czy -?
-
akumulator- jaki ?
Dziękuje kolego za szybkie wyjaśnienie:) miłej niedzieli:) pozdrawiam:)
-
akumulator- jaki ?
Koledzy powiedzcie taką rzecz:przyszedł czas wymiany aku w e90 320d 2007 rok. Mam teraz 80A. Raczej zostanę przy tej wartości ale mam pytanie czy po wsadzeniu nowego aku musze robić adaptację?
-
Wymiana kontrolera iDrive
A u mnie działa wszystko jak należy. Pokrętło jest LCI a navi PreLCI business;) Myślę że u Ciebie to kwestia innego kodowania, lecz niech się wypowiedzą koledzy z doświadczeniem;) Mi to robił chłopak który siedzi tylko w marce BMW;)
-
Wymiana kontrolera iDrive
Dam znać odrazu:) zastanawiam sie tylko co zrobić jeśli nie bedzie P&P…
-
Wymiana kontrolera iDrive
U mnie powodem zmiany kontrolera jest trafienie idealnych listw z MPakietu wraz z kontrolerem LCI:) obecnie mam auto z czerwca 2007 z kontrolerem pre LCI z jednym przyciskiem menu. Sam jestem ciekaw czy pójdzie kontroler LCI czy trzeba będzie czarowac…
-
Wymiana kontrolera iDrive
Chodzi mi w jakim programie i co dokładne koledzy;) Z góry dziękuje;)
-
Wymiana kontrolera iDrive
A co koledzy w razie czego trzeba zakodować tak aby smigało?
-
Wymiana kontrolera iDrive
Czyli poliftowy kontroler podejdzie do Navi Business pre lci? Plus oczywiście listwa lci:)
-
Pomoc w doborze kabla obsługującego wszystko w e90
Czyli jak kupie droższy z D-CAN-em a okazało by się ze autko jest starsze to będzie chodziło? Gorzej jest w 2 stronę tak?
-
Pomoc w doborze kabla obsługującego wszystko w e90
No to koledzy DIS zawitał u mnie w systemie na wirtualnej maszynie. Teraz kwestia jaki kabel kupić aby chodził na DIS-sie;) Czy te z linków w moim temacie wyżej oprócz pierwszego spełnia swoja role wraz z DIS-em?
-
Instalacja DIS na Vmware
Czyli na ta chwile jest niby ok? Pytanie teraz jaki kabel kupic;)
-
Instalacja DIS na Vmware
Wszystko zainstalowałem udało się;) Teraz kupić tylko kabel;) Mam pytanko czy dopóki nie podepnę kabla to w tym okienku zaznaczonym na czerwono na zdjęciu kreski są nie aktywne? Pytam by się upewnić czy wszystko jest ok;) http://imageshack.us/photo/my-images/689/eaom.jpg/
-
Pomoc w doborze kabla obsługującego wszystko w e90
Dzięki kolego wielkie. A powiedz mi zgodnie z Twoją instrukcją pójdzie mi to na Windows 8 64bity?
-
Pomoc w doborze kabla obsługującego wszystko w e90
Dziękuje bardzo kolego;) Czy w Standard Tools 2.12 znajde DIS?
-
Pomoc w doborze kabla obsługującego wszystko w e90
Ok i Inpa w tym zestawie tez będzie? Czy muszę ściągać coś dodatkowo? Wiem ze pytania są trywialne ale to moje pierwsze kroki i wolę się upewnić;) Dodatkowo muszę zainstalować sterowniki od kabla który kupie tak? Z góry wielki dzięki;)
-
Pomoc w doborze kabla obsługującego wszystko w e90
Dziękuje za szybką odpowiedz:) Jak ściągnę Standard Tools 2.12 to tam będzie INPA? Będę mógł wtedy wymusić wypalenie DPF? Czyli te kable poza 1 z linku obsłużą mi wszystko w autku? Najbardziej zależy mi aby obsługiwały DPF;)
-
Pomoc w doborze kabla obsługującego wszystko w e90
Witam kolegów. Chcę kupić kabelek do mojego autka BMW e90 2007 tak abym łączył się ze wszystkimi sterownikami(wypalenie DPF) i aby był stabilny. Któryś z tych linków się nadaje: http://allegro.pl/bmw-can-interfejs-usb-inpa-d-can-dis-gt1-w24h-pl-i3485761359.html http://allegro.pl/bmw-can-interfejs-usb-inpa-d-can-dis-obd2-w24h-pl-i3456950316.html http://allegro.pl/interfejs-bmw-inpa-k-can-dcan-diagnostyka-do-2010r-i3438626451.html Jaki program będzie mi potrzebny pod Windows 8 64Bit?
-
Jak zainstalowac inpa, ncs, nfs, winkfp, dis, sss na WIN7
A powiedz kolego jaka dokładnie masz wersje Inpy i jaki kabel kupić aby sprawdzać BMW e90 2007 rok(ostatnia przed liftem) tak aby wszystko chodziło i ze wszystkim dało sie połączyć.
-
Jak zainstalowac inpa, ncs, nfs, winkfp, dis, sss na WIN7
Koledzy a jak sprawa wygląda z Windowsem 8 64bit? Inpa będzie działała?
-
światła dzienne??
Do E90 przed liftem z Xenonem to podejdzie?