Treść opublikowana przez rafal_13
-
E36 316 1992 Wyposażenie DSC wystepowalo w M40?
błąd w dekoderze (tłumacznieu) s210 to abs
-
E36 316i Problem z dźwiękiem silnika
bocian dał o sobie znać
-
316i compact automat nie kręci
jak kontrolki nie przygasają to aku raczej się nie rozładowało (ale sprawdź), zobacz czy przypadkiem jakiś zwierz nie zaprzyjaźnił się z twoją instalacją elektryczną
-
BMW 316i sedan
nie chciałem pisać wprost, ale jak dla mnie to czerwone zaciski i bębny to mega wiocha, na pewno lepiej wyglądałby czarne, srebrne, czy ewentualnie takie w kolor budy
-
Czerwona E36 316i sedan-Sebek.
niemiec stwierdził, że jak już ma tą automatyczną klimę to nie będzie szyb opuszczał, wiec przyskąpił :D Fashionrot 2 jest całkowicie inny, bardziej różowy niż czerwony
-
BMW 316i sedan
nie myślałeś żeby przemalować czerwone bębny i zaciski w jakiś normalny kolor
-
BAD BOY E36 323i ///M COUPE-BYŁY CICHEGO
nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego, że Twoje felgi to podróby, oryginalne przedliftowe styl. 24, mają napis MOTORSPORT BMW, a nie jak Twoje samo MOTORSPORT lub MOTOR SPORT (inne podróby tak mają) trochę szkoda, że podróby, chociaż wyglądają dobrze, ale jeśli nie przeszkadza ci brak oryginalności to przelakieruj je na srebrno i będzie pięknie
-
BMW3xx czy radio od 5-tki pasuje?
Panowie to radio nie jest ani z E36, ani z E34. To radio jest z E38 gdzie do niego szła druga część tzw MID. Więc nie wymądrzaj się jak nie wiesz. nie zauważyłem, że temat jest odgrzewany i odpisywałem na pierwszy post w temacie :duh:
-
BMW3xx czy radio od 5-tki pasuje?
no właśnie nie znasz się :D takie samo (identyczne) radio szło zarówno w e34 jak i w e36
-
Jaka różnica Komputera e36 2.0i M52 a 2.8i m52
przepływomierz jest inny tylko w m52b20, w m52b25 i m52b28 jest taki sam, tak samo wygląda sprawa z gumą jeśli chcesz wsadzić kolektor z m50b25 to wtryski zostaje od 2.8, ogólnie to ten mod nie jest p&p, jest lekka rzeźba bo z dwóch kolektorów robi się jeden
-
316i compakt 1996 progi
różnica jest w kierunkowskazie, a więc i w dziurze w błotniku
-
E36 323i Touring
jesteś w stanie wymienić poduszki bez ściągacza
-
BAD BOY E36 323i ///M COUPE-BYŁY CICHEGO
Można tak powiedzieć, lifting w e36 to był dłuższy proces, a nie że z dnia na dzień nastąpiła zmiana
-
BMW 316i sedan
ruda jest dalej, widać ją na zdjęciu http://naforum.zapodaj.net/images/b5da395c4c93.jpg masz albo za duże koła, albo problem ze zbieżnością, bo wygląda to na obtarcie od opony
-
Jaka różnica Komputera e36 2.0i M52 a 2.8i m52
przepustnica jest taka sama we wszystkich m52, niezależnie czy to 2,0, 2,5 czy 2,8 ogólnie 2,8 i 2,5 są mocno zdławione przez dolot, a 2,5 jeszcze przez wydech, wystarczy dać im pooddychać (kolektor z m50) i od razu jest inna jazda
-
e36 problem z szyberdachem
nie baw się w kupowanie manuala przerób na elektryczny szyberdach, wystarczy że kupisz silnik szyberdachu oraz osłonę z przyciskiem, doprowadzisz kable i działa a pewnie łatwiej dostaniesz elementy elektrycznie sterowanego szyberdachu niż manualnego, bo manualny szyberdach to swego rodzaju rarytas, większość to elektryki
-
316i compakt 1996 progi
ASO :D zamienniki progów do compacta są niedostępne, tylko sedan/combi ewentualnie coupe, ale zawsze możesz kupić takie z sedana i dopasować, na długość są identyczne, błotniki dostaniesz w każdym sklepie InterCars, ale niestety zmieniki odbiegają sporo od oryginału więc najlepiej jakbyś poszukał używek, ale znaleźć takie w dobrym stanie bez rdzy i szpachli będzie ciężko przy zakupie błotników pamiętaj że identyczne błotniki (jeśli mowa o przednich) są w compacie, sedanie i touringu oraz pamiętaj o kierunkowskazach (przedlift/polift/brak kierunkowskazu bocznego)
-
316 M43B16 uszelka kolektora ssącego
Teoretycznie, jeśli tylko ściągasz kolektor to uszczelki powinieneś zmienić, w praktyce różnie z tym bywa schemat: http://www.realoem.com/bmw/diagrams/b/y/26.png tak wygląda uszczelka: http://static.schmiedmann.dk/ProductPictures/image_37540_big.jpg a uszczelka pomiędzy górną częścią, a dolną kolektora, nie ma jakieś określanej nazwy, najłatwiej kupować podając numery OEM, które możesz sobie odczytać tutaj http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=CG11&mospid=47451&btnr=11_1516&hg=11&fg=40
-
M50B20 Ukł. Chłodzenia, wymiana wiatraka, chłodnicy
chłodnice są takie same, ważne żeby była od benzyny (diesel ma inne no i m3 oraz wersje na usa i ciepłe kraje) i jeśli masz klimę to wtedy chłodnica też jest większa
-
Odmy, węże silniczka krokowego BMW E36 318i
możesz szukać używek, ale wątpię żebyś znalazł stare węże w dobrym stanie, jeśli nie chcesz ich kupować w ASO to możesz to zrobić metodą typu "drut" i zastosować zwykłe gumowe, elastyczne węże, mimo wszystko polecam jednak kupić je w ASO
-
316i M43 Jakie świece ?
ja mam NGK BKR6EQUP i jest ok
-
316.sonda lambda- jaką kupić?
powinieneś mieć 4 piniową 380mm, pamiętaj tylko że jak kupisz sondę uniwersalną, to kolory kabli mogą się różnić, ale wystarczy że posilisz się schematami elektrycznymi, albo zapytasz i pomogę, zwróć też uwagę na zakres pracy
-
Oświetlenie w 316I
kupujesz żarówki led, czy wlutowujesz tam zwykłe diody
-
3xx coupe car audio
1) Czy owale w dystansach na tylnia polke sie zamykaja tym plastikiem co jest w orgianle? 2) Jaka moc rms najelszpa do radia 45 wat 3) Jakie glosniki maja "pelniejszy" bass 13cm markowej czy owale 6x9 tansze? 4) W poprzednim samochodzie mialem owale 6x9 MAC-a sam montowalem wiec troche slabo zamontowane a dzwiek byl 4/5 czy to samo bedzie na dystansach ktore nie beda na polce tylko tak jakby pod polka na dystansach? 2. moc którą podałeś to zapewne moc maksymalna radia, producenci często podają 4x45, a rms wychodzi wtedy 18-25W, zasada jest prosta, głośniki powinny mieć większą moc niż radio, może to być nieznaczna różnica, ale powinna być, pamietaj też o impedancja głośnika 3. markowe na pewno lepiej zagrają niż jakieś no name 4. głośniki muszą być stabilnie zainstalowane, bardzo dużo daje wygłuszenie
-
BMW 320i M52B20 Alpinweiß III
jest znacznie lepiej, ale mogłeś poszukać nakładek na progi, oryginały można dorwać za 150zł i byłoby jeszcze lepiej