Może jest ori może nie, nie wiem. Ja posiadam tak jakby dokładkę do zderzaka i w tej dokładce mam teraz lukę którą uzupełniał mi ten emblemat. Taka sytuacja :) Bez tego też samochód mi jeździ, ale skoro było, to fajnie jakbym gdzieś to znalazł i dokupił sobie.
Czy ktoś posiada taki emblemat? http://img.archiwumallegro.pl/?1527846317 kontakt: [email protected]
12 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.