Treść opublikowana przez K8v8M
-
3GT - xdrive vs RWD
Trochę naciągane te tłumaczenie. Widać ze auto ma jednym kołem kontakt z asfaltem a mimo to kreci tymi które są w śniegu.
-
"Sam naprawiam" E90
To nie do końca tak. Po pierwsze prawo pozwala na kopiowanie na użytek osobisty, dla znajomych, rodziny, etc. Po drugie kupując papier do ksera, płytę CD wnosisz opłaty na poczet praw autorskich. Tak wiec jeśli ktoś na p w dostanie fragment jakiegoś rozdziału to IMHO uważam ze jest ok.
-
[e90] Jaki olej?
Nie zgodzę się. To wpływa na inne parametry oleju. Produkt uniwersalny nigdy nie jest tak dobry jak specjalizowany.
-
[Sprzedam/Kupię/Zamienię] BMW Seria 1 - części/akcesoria
Kupie polkę tylna do bagażnika e87 najlepiej w kolorze czarnym oraz osłonę p. Sloneczna kierowcy.
-
3GT - xdrive vs RWD
Przy symetrycznym, stałym awd pewnie jest to prawda.
-
[e92] Wymiana rozrzadu w N52
Jak dojedziesz do 200kkm to skontroluj stan. Problemy z łańcuchem miały tez silniki 1,6 oraz N57. Zerwania zdarzają sie tez w innych modelach.
-
Jaki silnik do e90?
Silniki N47 są montowane w e90 od X 2007. Ale zawsze prawda wychodzi w Vin
-
[e90] Jaki olej?
U mnie w ASO wlali na życzenie płukankę. Co wiecej nawet testowali sami płukanki, ale jak twierdzą nie widzieli efektów. a rozebrali silnik przed i po ? Nie. Po prostu stwierdzili ze silniki które rozbierali bez stosowania płukanek praktycznie nie maja nagarow.
-
Particle filter -czy to DPF do wypalenia ?
Tylko najpierw sprawdz czy masz sprawny termostat!!!!
-
3GT - xdrive vs RWD
Hehehe, dlatego jest tyle kobiet na podium w rajdach/wyścigach RWD :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: Jest ich dokładnie tyle samo co na podium wyścigów Fwd i 4x4. Zero. Tylko nie wiem co to ma wspólnego z tematem.
-
[E87] usuwanie filtra cząsteczek stałych
mieszkam w Krakowie . Ilosć sadzy w powietrzu zobojetniła moje płuca na jej zgubne działanie ;) Współczuję
-
[e90] Jaki olej?
U mnie w ASO wlali na życzenie płukankę. Co wiecej nawet testowali sami płukanki, ale jak twierdzą nie widzieli efektów.
-
3GT - xdrive vs RWD
Przede wszystkim stosuj wysokiej klasy i przede wszystkim nowe opony zimowe. Przynajmniej na napędzanej osi. Wymień też amorki jeśli kupiłeś używane auto z przebiegiem POWyżej 80kkm
-
[e90] Jaki olej?
To takie samo za przeproszeniem pieeprzenie jak o dodatkach do paliwa. Producent też zabraniał stosowania dodatków. Do czasu. Teraz sam zaleca ich stosowanie i sprzedaje w ASO. Oleju w skrzyni bmw też nie przewiduje wymieniać. Producent skrzyni owszem. A mechanik? Co on na ten temat wie? Jak bym był mechanikiem to też bym nikomu nie doradzał dolewania czegokolwiek czy to do paliwa czy oleju. Silnik się zepsuje nawet z innego powodu i klient przyjedzie z pretensjami. Każdy stosuje na własne ryzyko i odpowiedzialność. Gdyby producenci mieli informacje, że ten produkt źle działa, niszczy silniki, to by go wycofali nie sądzisz ?
-
[e90] Jaki olej?
Boże zlituj sie...
-
3GT - xdrive vs RWD
Widzisz wspominasz czasy kiedy rzeczywiscie autem trzeba sie było nauczyć jeździć. Jednak te czasy odeszły . E90 ktore kupiłeś jest etapem przejściowym. Tu jeszcze czuć ze napęd jest na tył. W niektórych nowych BMW czasem bardziej czuć rwd w xdrive niz przy rwd. Powodzenia w szkoleniu zony. Moja sie sama nauczyła, zwróciłem jej tylko uwagę ze należy sie delikatnie obchodzić z gazem. Teraz bawi sie autem jak jest ślisko. Kobiety w większości potrafią zarówno delikatnie operować gazem jak i kierownica. W sposób naturalny radzą sobie lepiej z rwd niz faceci. Gdy kupowaliśmy auto ostatnim razem przejechała sie fwd i powiedziała ze to porażka i ze nie chce napędu na przód.
-
[e90] Jaki olej?
Niby w którym miejscu ?
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Potencjalnie ok. Do weryfikacji czy opis prawdziwy. I jaki faktycznie stan.
-
[e92] Wymiana rozrzadu w N52
Wymienia się. Sprawdź w jakim jest stanie. Jeśli zużyty to wymień.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Ro są niuanse. Mniej pracuje ci buda. Auto jest sztywniejsze.
-
320 d 163KM obrócona panewka
Są oleje z większa i mniejsza ilością dodatkow myjących. Jednak co z tego, że coś tam się wymyje jak potem znowu silnik pracuje i salam się odkłada? Żeby byl skutek trzeba to z silnika wylac. Nie ma się czego bać.
-
320 d 163KM obrócona panewka
Nie wymaga to żadnego sprzętu. Do dobrze rozgrzanego silnika wlewasz płyn i czekasz 15 minut na obrotach jałowych. Potem normalna wymiana oleju.
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Dębica frigo to bardzo dobre opony na śnieg. W Polsce zima prawie śniegu na drogach nie ma za to jest często mokro i tu tanie opony sprawują się słabo. Polecam Conti ts 850
-
E90 320d serwis po 200k km co wymienić?
a ja pytam dlaczego taka stwierdzenie ? bo samo stwierdzenie bez wytlumaczenia nie wiele wnosi bo mowisz ze nie wiesz ale jednak dajesz opinie ? No właśnie jak się nie wie to można bezpiecznie brać to co fabryka proponuje. Całkiem sensowne postępowanie. :cool2:
-
Jaki silnik do e90?
Tu raczej chodziło o 130kW a nie 130 KM. Wersji 130KM nie było także jako 318d. Były 122 136 i 143KM