Skocz do zawartości

zmijas

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zmijas

  1. No raczej nie. Dla mnie coś co ma plastikowe zderzaki nie można nazwać zabytkiem, a oficjalnie samochody wyprodukowane przed 86 rokiem można rejestrować jako zabytkowe.
  2. E30 z 89 roku na zloty zabytkowych BMW?
  3. zmijas odpowiedział(a) na maciekkrk temat w E30
    Pamiętam w listopadzie na allegrze był gotowy swap S14 za 10k wyciągnięty z powypadkowego.
  4. http://otomoto.pl/bmw-524-turbodiesel-pickup-unikat-C23537914.html Bullshit :duh:
  5. zmijas odpowiedział(a) na kwiatkiE30-89r temat w E30
    +1 :cool2:
  6. zmijas odpowiedział(a) na Needhelp temat w E30
    Kup sobie Golfa bo znając życie, prędzej czy później i tak skończy się popisówą przed kolegami i będziesz próbował driftować tak jak ludziki na jutube.(nie próbuj zaprzeczać) Golfa przynajmniej nie będzie szkoda owiniesz wokół drzewa/latarni.
  7. zmijas odpowiedział(a) na Matio2PL temat w E30
    Powinien być taki sam. Ale możesz sprawdzić, numer mojego alternatora z 1.8 to 0 120 488 183 184. Jakby co to ja też mam na sprzedaż :wink:
  8. A dmuchawa działa? Jeśli nie to mi się wydaje że to może być uszkodzona dmuchawa. Na trasie leci powietrze dzięki pędowi jaki ma przy tej prędkości a w mieście jeździsz za wolno żeby mogło z takim pędem wlatywać do wlotów, a wirnik jest uszkodzony więc ci nie dmucha.
  9. Dział 'Giełda' jest gdzie indziej.
  10. zmijas odpowiedział(a) na bmsold temat w E30
    Co do świec to masz to: http://www.honda50run.com/images/stories/Images2011/spark%20plugs%20honda%2050%20run.jpg Po angielsku ale zawsze jest google tłumacz.
  11. zmijas odpowiedział(a) na bunia86 temat w E30
    Nie pamiętam, poczekaj na odpowiedź innych ale gdy olej wymiesza się z cieczą chłodzącą to właśnie nabiera koloru kawy z mlekiem.
  12. zmijas odpowiedział(a) na bunia86 temat w E30
    To nie jest nieszczelna chłodnica tylko raczej nieszczelna uszczelka pod głowicą.
  13. zmijas odpowiedział(a) na PasiuNY temat w E30
    Masz za grubych znajomych :norty:
  14. zmijas odpowiedział(a) na kliczkowskibmw temat w E30
    Właśnie też miałem spytać bo zauważyłem że u mnie też się zebrała woda w prawej kieszeni. To mój pierwszy Touring więc nie wiem czy to typowy problem czy to coś z moim jest nie tak.
  15. Ja mam taki schowek ale fura stoi w warsztacie więc jak nikt inny ci nie zmierzy to niestety będziesz musiał poczekać około tydzień.
  16. zmijas odpowiedział(a) na zmijas temat w E30
    W skórę nie chce się bawić bo chcę żeby przód pasował do tylnej kanapy. Pytam bo do siebie bym wrzucił, na allegro akurat są 2 do sedan/touring za 180zł tylko że obicie strasznie zmęczone. Może ktoś już taką "renowację" robił i chce się zorientować ile ta zabawa by kosztowała.
  17. zmijas opublikował(a) temat w E30
    Orientuje się ktoś ile (mniej więcej) kosztuje obicie sportsitze w welur żeby było tak jak ori? Czy w ogóle da się jeszcze ogarnąć taki materiał żeby wyglądał jak ori?
  18. zmijas odpowiedział(a) na superpolak temat w E30
    No z ekonomicznością tego silnika może i średnio wyszło ale tak było według anglojęzycznej wikipedii http://en.wikipedia.org/wiki/BMW_M20#M20B27. Nie ważne, co kto lubi. Ale według mnie jeśli coś było stworzone z ekonomicznością w zamyśle to to nie może być fajne. Ja bym wrzucił m20b25.
  19. zmijas odpowiedział(a) na superpolak temat w E30
    No bo eta to silnik zrobiony pod ekonomie i słyszałem że jeździ to słabo w porównaniu z m20b25 mimo to że ma większą pojemność. Nie lepiej wrzucić zwykłe m20b25? A tam od razu plastyk. M50 to kawał porządnego, niemieckiego żeliwa i do tego rozrząd na łańcuchu, a nie jakimś plebejskim pasku.
  20. zmijas odpowiedział(a) na superpolak temat w E30
    Jesteś pewien że chcesz wrzucać ete? Dyfer powinien pasować, łapy i wał musisz wymienić. A zawieszenie to wypadałoby wymienić sprężyny na te od wersji 6 cylindrowej.
  21. Obij wszystko bordową skórą.
  22. Masz w najczęściej zadawanych pytaniach książkę "Sam naprawiam BMW E30" na podstawie której powinieneś to ogarnąć.
  23. No nieźle się prezentuje. Pozazdrościć. Tylko po malowaniu te pozdrapywane emblematy wypadałoby wymienić.
  24. zmijas odpowiedział(a) na kalkos3 temat w E30
    Mogą to być zasyfione wtryski
  25. Ile cię kosztowało lakierowanie?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.