Treść opublikowana przez zmijas
-
kupno e30 sedan czy coupe co lepsze
No raczej nie. Dla mnie coś co ma plastikowe zderzaki nie można nazwać zabytkiem, a oficjalnie samochody wyprodukowane przed 86 rokiem można rejestrować jako zabytkowe.
-
kupno e30 sedan czy coupe co lepsze
E30 z 89 roku na zloty zabytkowych BMW?
-
BMW E30 ZAMIANA SILNIKA
Pamiętam w listopadzie na allegrze był gotowy swap S14 za 10k wyciągnięty z powypadkowego.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
http://otomoto.pl/bmw-524-turbodiesel-pickup-unikat-C23537914.html Bullshit :duh:
- Jakie RINGI BMW e30
-
[LAIK I NOWY]Kupno bmw e30!
Kup sobie Golfa bo znając życie, prędzej czy później i tak skończy się popisówą przed kolegami i będziesz próbował driftować tak jak ludziki na jutube.(nie próbuj zaprzeczać) Golfa przynajmniej nie będzie szkoda owiniesz wokół drzewa/latarni.
-
Alternator 1.6
Powinien być taki sam. Ale możesz sprawdzić, numer mojego alternatora z 1.8 to 0 120 488 183 184. Jakby co to ja też mam na sprzedaż :wink:
-
Brak ogrzewania podczas jazdy w mieście
A dmuchawa działa? Jeśli nie to mi się wydaje że to może być uszkodzona dmuchawa. Na trasie leci powietrze dzięki pędowi jaki ma przy tej prędkości a w mieście jeździsz za wolno żeby mogło z takim pędem wlatywać do wlotów, a wirnik jest uszkodzony więc ci nie dmucha.
-
Słupek silnika 2.5 i osprzęt 2.0 będzie działac poprawnie?
Dział 'Giełda' jest gdzie indziej.
-
Kochane E30 318i .. kolejny trup?
Co do świec to masz to: http://www.honda50run.com/images/stories/Images2011/spark%20plugs%20honda%2050%20run.jpg Po angielsku ale zawsze jest google tłumacz.
-
m40 Ciągle dymi !!???
Nie pamiętam, poczekaj na odpowiedź innych ale gdy olej wymiesza się z cieczą chłodzącą to właśnie nabiera koloru kawy z mlekiem.
-
m40 Ciągle dymi !!???
To nie jest nieszczelna chłodnica tylko raczej nieszczelna uszczelka pod głowicą.
-
"ocieranie" kołem o nadkole.
Masz za grubych znajomych :norty:
-
325i woda w bagazniku
Właśnie też miałem spytać bo zauważyłem że u mnie też się zebrała woda w prawej kieszeni. To mój pierwszy Touring więc nie wiem czy to typowy problem czy to coś z moim jest nie tak.
-
Wymiary otworu pod schowek do kaset
Ja mam taki schowek ale fura stoi w warsztacie więc jak nikt inny ci nie zmierzy to niestety będziesz musiał poczekać około tydzień.
-
Sportsitze - ponowne obicie
W skórę nie chce się bawić bo chcę żeby przód pasował do tylnej kanapy. Pytam bo do siebie bym wrzucił, na allegro akurat są 2 do sedan/touring za 180zł tylko że obicie strasznie zmęczone. Może ktoś już taką "renowację" robił i chce się zorientować ile ta zabawa by kosztowała.
-
Sportsitze - ponowne obicie
Orientuje się ktoś ile (mniej więcej) kosztuje obicie sportsitze w welur żeby było tak jak ori? Czy w ogóle da się jeszcze ogarnąć taki materiał żeby wyglądał jak ori?
-
swap z 1.8m10 na eta m20b27e
No z ekonomicznością tego silnika może i średnio wyszło ale tak było według anglojęzycznej wikipedii http://en.wikipedia.org/wiki/BMW_M20#M20B27. Nie ważne, co kto lubi. Ale według mnie jeśli coś było stworzone z ekonomicznością w zamyśle to to nie może być fajne. Ja bym wrzucił m20b25.
-
swap z 1.8m10 na eta m20b27e
No bo eta to silnik zrobiony pod ekonomie i słyszałem że jeździ to słabo w porównaniu z m20b25 mimo to że ma większą pojemność. Nie lepiej wrzucić zwykłe m20b25? A tam od razu plastyk. M50 to kawał porządnego, niemieckiego żeliwa i do tego rozrząd na łańcuchu, a nie jakimś plebejskim pasku.
-
swap z 1.8m10 na eta m20b27e
Jesteś pewien że chcesz wrzucać ete? Dyfer powinien pasować, łapy i wał musisz wymienić. A zawieszenie to wypadałoby wymienić sprężyny na te od wersji 6 cylindrowej.
-
Propozycje obszycia (dobór kolorów). HELP
Obij wszystko bordową skórą.
-
Samodzielna wymiana uszczelki po głowica BMW E30 320I
Masz w najczęściej zadawanych pytaniach książkę "Sam naprawiam BMW E30" na podstawie której powinieneś to ogarnąć.
-
E30 [316] Qazq84
No nieźle się prezentuje. Pozazdrościć. Tylko po malowaniu te pozdrapywane emblematy wypadałoby wymienić.
-
klopot z odpalaniem na benie
Mogą to być zasyfione wtryski
-
E30 [316] Qazq84
Ile cię kosztowało lakierowanie?