Treść opublikowana przez zmijas
-
E30 1.8 1990r / budowa na M3
Popieram przedmówców. Za duże felgi w E30 wyglądają jak za duże silikonowe cycki - niby im większe tym lepsze ale w rzeczywistości nie wygląda to dobrze. Ale jak właścicielowi się podoba to ja nie mam nic przeciwko dopóki nie zrobi takiego czegoś http://moto.allegro.pl/bmw-e-30-wejdz-i-zobacz-radom-starachowice-i2161869155.html
-
[316i] Jak wygląda sprawa z rozdządem
Jesteś pewien? Dołączam zrzut z "Sam naprawiam.." http://i40.tinypic.com/ay8uft.jpg
-
Wąska lapma a szeroka od kiedy
No ja też nie wiem o chodzi z tymi bocznymi kierunkami, zawsze myślałem że w E30 fabrycznie nie było i ludzie sobie je dorabiali z E36. Sam nawet się zastanawiałem czy nie zrobić sobie kierunków z boku bo łatwiej by było przepychać się w korkach.
-
[316i] Jak wygląda sprawa z rozdządem
Jeszcze chyba powinieneś wymienić pompę wody, ale czy jest to na prawdę konieczne musisz spytać speszjalistów wyżej bo ja nie jestem pewien.
-
Wąska lapma a szeroka od kiedy
Sprawdź VIN tego samochodu to będziesz wiedział czy ta klima jest oryginalnie zamontowana. A co do kierunków to ani poprzednie E30 z '90-ego roku ani obecne z '91-ego nie maja kierunków z boku.
-
M40 1.6 Faluje przy odpalaniu.
A akumulator kiedy był wymieniany? Mój kumpel miał kiedyś taki problem w Audi i to była wina słabego akumulatora.
-
TELEDYSKI W KTORYCH WIDZIELISCIE BMW
Sway - Still Speedin' SON OF KICK "Playing The Villain" Muzyka marna ale teledyski nadrabiają.
-
SWAP kto? gdzie? kogo polecanie
A możecie cokolwiek powiedzieć o Auto Classic Service w Raszynie? Bo w temacie "Polecane warsztaty" są różne opinie, a poza tym właściciel jest użytkownikiem tego forum.
-
Stuki w silniku E30 318i
Jak to są takie same stuki jak w tym topic'u to odpowiedź masz w ostatnim poście. viewtopic.php?f=67&t=170148
-
Moje nowe e30. Pytania
Mi ten przedni zderzak wygląda na standard, bo ja mam taki sam. Zdjęcia kiepskie ale na pierwszy rzut oka E-drajciś bardzo fajnie się prezentuje. W sumie to ja bym w niej już nic nie zmieniał.
-
F80 M3- testy na Nurburgring - M3 z V6?
Postudiuj mechanikę i budowę silników to się dowiesz.
-
F80 M3- testy na Nurburgring - M3 z V6?
V6 są gorzej wyważone. W starym Fordzie Capri spotkalem sie z walkiem wywazajacym dynamicznie silnik. Wygladalo to jak walek krzywkowy do napedu zaworow, ino krzywki z niczym nie wspolpracowaly. Ciekawe, czy BMW skorzystalo z tego rozwiazania w V6? No są różne wynalazki pomagające wyważyć ale nie ma to jak R6 albo V8 które bez dodatkowego żelastwa są idealnie wyważone.
-
F80 M3- testy na Nurburgring - M3 z V6?
V6 są gorzej wyważone.
-
TERMICZNY WŁĄCZNIK CZASOWY
http://moto.allegro.pl/meyle-czujnik-temperatury-wody-bmw-e30-e36-e34-z1-i2012112860.html http://moto.allegro.pl/listing.php/search?string=e30&category=50750 Wygląda identycznie jak to co u ciebie na zdjęciu,
-
E30 [316] Qazq84
Ja bym to robił w takiej kolejności: 1. Blacha 2. Zawias+hamulce 3. Silnik 4. Wnętrze
-
E30 [316] Qazq84
Znasz historie samochodu? Jak nie to obejrzyj samochód albo jak się słabo znasz to podjedź do mechanika na kanał. Zobacz czy widać żeby był gdzieś bity, zobacz jak bardzo rdza zżera, jak słabo albo w ogóle nie zżera to naprawiaj. A jak było coś kombinowane albo jest nadjedzony przez rdze to nie ma sensu i kup nowe. Takie jest moje zdanie.
-
stukają zawory e30 1.6i
1. Masz M40 a nie M10 2. Odsyłam do funkcji szukaj lub do tematu "NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA" bo to było przerabiane miliard razy. Teraz możesz skasować ten topic.
-
Witam.Czy przebieg 106 000 km to dużo na e30 318i 1985?
Zazwyczaj takich ludzi określamy jako "dziadek" nie wiem czy się spotkałeś z takim słowem. :8)
-
Problem z nawiewem
http://i815.photobucket.com/albums/zz76/SVOstroski/facepalmzzzp11.gif
-
e30 kable pod głośnikami
Skorzystam z okazji że wydłubałeś ori głośniki. Mógłbyś zmierzyć ich głębokość montażową? Bo nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat.
-
gaśnie na biegu jałowym, wysokie spalanie (?)
To spalanie rzeczywiście masz spore. Mi paliła w lato średnio 10L po mieście przy spokojnej jeździe i 9L na trasie, najwięcej mi spaliła 13-14L kiedy cisnąłem na wysokie obroty od wyjazdu ze stacji benzynowej aż do zapalenia się rezerwy.
-
rozlaczanie wtryskiwaczy przy wlaczonym lpg
Śmiga na podtlenku LPG bo bieda i wrzuca jeszcze większy silnik. Nie rozumiem tej logiki.
-
F80 M3- testy na Nurburgring - M3 z V6?
Tutaj muszę się nie zgodzić. Ostatnio kolega mnie przewiózł swoim E92 330i i według mnie niczego mu nie brakuje do prawdziwego BMW.
-
M40B18 - brzęczenie
Oddałem samochód na diagnozę do warsztatu. Poszła panewka na drugim cylindrze bo z jakiegoś powodu nie dostawała oleju. Ojciec odbierał samochód to mówił że olej przypominał jakąś maź. Domyśliłem się że poprzedni właściciel przed sprzedażą mógł nalać jakiegoś zagęszczacza oleju bo widocznie brała mu olej. Naprawa by kosztowała 600zł, ja stwierdziłem że nie będę się bawił w naprawy i zacznę rozglądać się za M50 i za kimś kto to przeswapuje. I tak planowałem takiego swapa ale muszę zrobić go wcześniej niż myślałem.
-
m10b18 problem odpalil po 3 latach a teraz nie chce!
A czy wypompowaliście starą benzyne albo raczej to co było kiedyś benzyną z baku? Jeśli nie, to jest prawdopodobnie to co napisał przedmówca.