Treść opublikowana przez zmijas
-
1.6i Stożek simota
Brakuje dwóch cylindrów. Zbieraj kasę na swap.
-
1.6i Stożek simota
Można jeśli to zamontujesz przed przepływką. Ale z drugiej strony airbox Simota jest zakończony okrągłym otworem a przepływka ma prostokątny otwór, tak więc byś musiał mieć jakąś przejściówkę. Tak czy inaczej nie opłaca się tego montować do 1.6. Szkoda prądu. Lepiej włóż te 400zł do skarbonki i zbieraj na swapa.
-
BMW E30 318i Alpinweiss II 27.12.12r update
To może one od diesla są.
-
BMW E30 318i Alpinweiss II 27.12.12r update
Gratuluje zakupu! Z drugiego postu wynika że masz zegary od R6 i źle wskazują obroty? Jeśli tak to skąd jesteś? Bo ja mam zegary u siebie od 1.8, a wsadziłem M50 więc moglibyśmy zrobić zamianę tych kości kodujących. Wtedy ja bym miał obrotomierz cacy i ty.
-
Moje nowe e30. Pytania
No i wystawiony http://otomoto.pl/bmw-318-german-cult-style-C25199795.html
-
e30 swap m50b25 - pytania.
Po co kombinować? Serwo od M40 daje radę.
-
Hymn BMW;-))))
Gdyby mi dawali złotówkę za każdy raz jak ktoś wrzuci ten kawałek na forum... :roll:
-
Dyferencjał - Szpera
Nie chodzi o sprawdzenie czy jest to szpera czy nie, chodzi o sprawdzenie czy działa i wszystko jest OK.
-
Dyferencjał - Szpera
Skoro tutaj jest temat o ładnym tytule to spytam czy ktoś wie jak można sprawdzić dyferencjał ze szperą przed kupnem który jest wymontowany z samochodu? Wiem że trzeba pokręcić wałkiem atakującym i nie może być luzu i czytałem też że trzeba przytrzymać jedno wyjście na koło i wtedy drugie też nie może się kręcić. Jest jeszcze coś?
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
http://otomoto.pl/bmw-320-baur-tc-C24612136.html
-
e30 swap m50b25 - pytania.
1. Serwo od M40 może zostać 3. Ja mam elektryka zamontowanego do przodu chłodnicy 6. Nic nie kombinuj z minerałem, w ogóle o nim zapomnij do M50.
-
E30 318is
Pink Hella, hmmm... takiego czegoś jeszcze nie widziałem. :norty:
-
E30 318is
Sprytne. A masz jakiś równie sprytny sposób na zrobienie żeby YH były legalne?
-
e30 318i 1985 Wąska Lampa + Filmik :)
ŁAŁAŁIŁA :shock: Ten stan, ten przebieg, to wyposażenie.
-
e320i dwie turbosprężarki
Ogarnij jakieś zdjęcia. Chce zobaczyć ten setup.
-
BMW E34 M POWER CHCE KUPIC
Najpierw powinieneś zwrócić uwagę na to że, jak piszesz posta to pod niektórymi słowami pojawiają się takie czerwone pofalowane linie, to oznacza że popełniłeś w tym wyrazie błąd. Aż mnie zabolały oczy po przeczytaniu tego posta.
-
przygasanie/ falowanie obrotów E30 na ciepłym silniku
Spróbuj wyczyścić silniczek krokowy.
-
e30 cabrio kilka pytan
Na 100% jest na pasku.
-
e30 cabrio kilka pytan
No niby cabrio jest do powolnego cruisingu ale moim zdaniem fajniej by było słyszeć coś ciekawszego dodając gaz przy złożonym dachu niż brzęczenie pospolitego R4.
-
project croowab- 325 '86r -->m52b28tu
I Azev i Borbet oklepane. Każde E30 na podkarpaciu ma takie felgi.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Co za zakłamana bicz. Niby robi piosenkę że najlepsza marka BMW, a tutaj proszę, sama śmiga Audi A6:
-
project croowab- 325 '86r -->m52b28tu
Zawsze i wszędzie BBS RS na E30 najlepszy będzie. i pomaluj rotory na czarno, ewentualnie zrób takie coś: http://i408.photobucket.com/albums/pp166/Corizzel517/3823765597_c88806c1c4_b.jpg Mnie może kiedyś będzie stać na BBS'y :cry:
-
TELEDYSKI W KTORYCH WIDZIELISCIE BMW
http://www.youtube.com/watch?v=5hRC3C1nKgY Czorny Bumjer
-
szarpie, brak gazu, gaśnie problem z odpaleniem e30 316i
Żeby silnik pracował potrzebne są 3 rzeczy: iskra, paliwo, powietrze. Skoro nie pracuje to musi czegoś z tych rzeczy brakować. Skoro przewody i świece wymienione to iskra jest. Może wtryski się zamuliły od syfu z el-pi-dżi?
-
Osłona miski olejowej z allegro
Tak to się kończy jak się jeździ E30 w apaszce i kapelusiku. Należało mu się. :evil: