Czyli sugerujesz, że wystarczy wygłuszyć bagażnik i wszystko będzie ok? Bo chodzi mi głównie o to, że podobno przez wyciszenie kabiny dzwięk z subwoofera słabo dochodzi do kabiny, więc zastanawiam się czy można coś z tym zrobić.
Witam. Posiadam Bmw e39 i zamierzam wymienic w nim audio. Chciałbym wstawić do bagażnika subwoofer ale słyszałem, że "Beemki" sa dobrze wygłuszone i nie będę miał w 100% w samochodzie takiego dzwięku jakiego bym oczekiwał od subwoofera. Z tąd moje pytanie czy ktoś znalazł na to jakieś sposoby czy może to nie prawda? Z góry dziękuję za informacje. Pozdrawiam.
7 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.