Treść opublikowana przez ambience
-
Nowy klucz do 523i
Witam mam taki problem przy zakupie auta dostałem 2 klucze i pech chciał ze byłem ostatnio na rybach i utopiłem klucz :cry2: mam tylko już jeden kluczyk i chciałem się was zapytać czy wiecie kto dorabia takie klucze oprócz serwisu bmw koszt 600-800zł chciałbym to zrobić trochę tańszym kosztem :) z góry dziękuję za pomoc pozdrawiam
-
523i bład modułu lcm i airbag
ale bardziej skomplikowany...
-
523i bład modułu lcm i airbag
dzięki za info :) dopiero zaczynam zabawę z inpa i dis i jak na razie używam inpy(dużo prostsza w obsłudze) a mam takie pytanie jak mam ten błąd to może to być przyczyna przymrugiwania świateł??
-
523i bład modułu lcm i airbag
Tylko to jest moduł lcm to co on ma wspulnego z olejem ?? a ten drugi błąd ? status wire 1 of powermos always active - przewodu status 1 z sterownik mocy MOS zawsze aktywne(tłumaczone z google) co to może być?? z poduszką to już rozkminiłem co to może być :) tylko ten moduł lcm i do tego mrużące światła dodam że dawałem do elektronika moduł lcm i mówił, że wszystko gra... :mad2:
-
523i bład modułu lcm i airbag
witam po wielu próbach podłączyłem w końcu swoje auto pod komputer i wyszło mi trochę błędów prosił bym o diagnozę to co może być z góry dziękuję za pomoc http://img545.imageshack.us/img545/9185/bladairbag.png http://img51.imageshack.us/img51/8962/lcmbad.png dodam jeszcze, że przymrużają mi wszystkie światła zewnętrzne prócz xenonów
-
523i czujniki parkowania
przeczesałem całe allegro i nie ma sensu według mnie kupować droższych :) zobaczymy jak bd chodzić
-
[E39] Szpera, wał, dyfer... I sprzęgło visko.
ja ostatnio byłem w Częstochowie i była nowo otwarta stacja lukoil (czy jakoś tak) i benzynę mieli po 494 :shock: a ropę 489 :shock: gaz 235 :shock: i cały bak paliwa aż zalałem :O u mnie w mieście benzyna 525 :(
-
523i czujniki parkowania
a co myślicie o Tych czujnikach bo te valeo są za 189zł i zastanawiam się czy nie płace za firmę znalazłem takie http://allegro.pl/markowe-czujniki-parkowania-buzzer-2-kolory-i1534949416.html P.S połączy ktoś posty bo pomyliłem się i nie edytowałem
-
maglownica
przy szukaniu zawsze szybciej uzyskasz odpowiedz:) sam przerabiałem temat z maglownica jakiś miesiąc temu :D maglownica temat bumerang :twisted:
-
maglownica
:search: search.php?fid[]=72 viewtopic.php?f=72&t=143005&hilit=maglownica viewtopic.php?f=72&t=149805&hilit=maglownica po prostu wpisz w wyszukiwarkę maglownica i masz sporo tematów
-
523i czujniki parkowania
dzięki za pomoc na pewno je zamontuje :)
-
523i czujniki parkowania
Witam z uwagi na to że moim autem ostatnio coraz częściej jeździ moja kobieta zastanawiam się nad zamontowaniem z tyłu auta czujników parkowania chciałem kupić zwykłe czujniki z głośnikiem aby nie wrzucać do auta jakiś wieśniaczych wyświetlaczy... i mam takie pytanie montował ktoś z was takie czujniki i jak one działają? i czy nie ma jakiegoś błędu w światłach i jak się sprawują z modułem lcm bo wyczytałem, na allegro, że podpina się je do wiązki od światłą wstecznego. I czy montaż ich jest prosty tak jak piszą na allegro z góry dziękuje za pomoc
-
Bierze olej dymi kopci 520i
ja bym się nie bawił w żadne remonty wymienił bym silnik na jakiś w dużo lepszym stanie moje auto ma przejechane 206tyś i od wymiany do wymiany ani grama oleju nie bierze
-
Chcę kupić E39 PAnowie jaki silnik wybrać
popieram kolegę
-
Chcę kupić E39 PAnowie jaki silnik wybrać
a ja wiem :D listwa matrix reduktor kme i komputer diego3 ? jest takie coś? :D ale nawet na benzynie coś kuleje mi jeden cylinder tylko na gazie bardziej czuć autem zrobiłem już jakieś 70tys i to na gazie i dopiero ostatnio wypada jeden cylinder ale wydaje mi się ze to cewka tylko nie wiem która :)
-
Chcę kupić E39 PAnowie jaki silnik wybrać
coś mi nie pali na jeden cylinder może dla tego?? w każdym razie mam nadzieje że już dziś się podepnę pod komputer (bo męczę już to od 2 tygodni z kablem od nerwusa i coś mi nie idzie :D ) i zrobię auto na igłę:) i wtedy zobaczymy jak będzie paliła
-
Chcę kupić E39 PAnowie jaki silnik wybrać
Jak Ci się udało jechać 90-100km/h?? (przecież to od razu korci do 140) ja jak staram się jechać ekonomicznie to wczoraj zrobiłem trasę 600km i nie oszczędzałem auta tak jechałem 140 nawet 170 jak się tylko dało i średnia gazu na trasie to 11litrów :norty: do tego korki itp średnia prędkość na kompie to 70km a ja polecam osobiście silnik 2,8 choć sam mam 2,5 170 koni a zaś spalanie w mieście przy delikatnej jeździe nie zszedłem poniżej 17stu litrów w trasie da się nawet zejść do 8litrów gazu ale to jest baaaaaaaaardzo ciężkie bo to auto prowokuje to szybszej jazdy P.S gazu czy benzyny tyle wykręciłeś :O
-
problem po montazu instalacji lpg
ja mam tak samo i powiedział mi gazownik ze wypada mi 6cylinder i wyłączał na kompie 6 cylinder i silnik lepiej pracował i tez na gazie muł świece mam nowe i wydaje mi się ze jednak to mogą być fajeczki
-
Wymiana uszczelki misy olejowej E39 530i
z tego co wiem to trzeba podnieść silnik :) i przy wymianie trzeba uważać aby miska się nie odkształciła ponieważ jest bardzo długa :) chyba nawet najlepiej dokręcać śruby kluczem dynamometrycznym ale nie jestem pewien :)
-
E39 Wycieraczki
mi jak kradli zrobili to w chwile
-
jak sprawdzic uszczelke pod glowica
Ja też wymieniłem chłodnice i ciekło mi z węży sparciały ze starości ciekło z 2 wymieniłem wszystkie bo kwestia czasu zanim reszta poleci sprawdź czy dobrze opaski zaciskowe ci podkręcali
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
dzięki chyba też zmienię na full syntetyk
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
a jaki przebieg i silnik??
-
jak sprawdzic uszczelke pod glowica
ja miałem to samo z obudową termostatu :) i po co było by płacić za sprawdzanie emisji spalin :) lepiej zalać do auta za te pieniądze :)
-
E39 Wycieraczki
ja tak samo zrobiłem ,,na sztukę" jak kolega dajan