Witam. Zwracam się do Was z problemem związanym z ASC w moim BMW. Polega on na tym, że nie działa mi ASC, ale działa ABS. Wyświetla mi błąd "servomotor choke valve". Podstawiłem drugi silniczek od asc, drugi sterownik asc, drugą pompę ABS ze sterownikiem, doprowadziłem nową masę do sterownika asc (za schowkiem) i dalej nie działa... :| Miał ktoś podobny problem?? Proszę o pomoc, ponieważ pomysłi mi się skończyły :cry2: MAIL:
[email protected] Z góry dzięki za poradę ;)