Sprawdzałem dzis i mozliwe jest tylko mechaniczne otwieranie kluczykiem, wiec jak koledzy piszą to chyba siłownik? Ktos moze wie jakie koszty takiego siłownika? Pozdrawiam e39/530d
Witajcie. Mam problem z otwieraniem bagażnika,przycisk w kabinie jak i zamek w bagażniku nie działa ,moge go otworzyc tylko mechanicznie kluczykiem w bagażniku. Jakies porady? Może ktos miał podobny problem. Szukałem[może niedokładnie] na forum ,ale takiego problemu nie znalazłem. Pozdrawiam :D e39/530d
5 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.