Treść opublikowana przez ambience
-
bmw e39 523i problem z przyspieszeniem i predkoscia
A jak odpala ? Ja miałem podobne objawy jak katalizator się zapchał.
-
E39 520 M52 TU 150km katalizator
odświerzę trochę temat. Mam m52b25tu no i pękł mi katalizator zaraz za kolektorem wydechowym ten który obsługuje 3 pierwsze cylindry od strony kokpitu. Za chiny nie mogę znaleźć takiego kata. Czy dużo roboty jest z wyjęciem tego kolektora wydechowego wraz z katem i zespawaniem tego?
-
523i - Katalizator
a orientuje się ktoś jak jest w m52b25tu pękł mi katalizator zaraz za kolektorem wydechowym
-
Uchwyt na napoje ?
Ja zamiast tylnych mocowań na kubki kupiłem schowek. Z przodu mam ale nie używam, bo w ogóle nie trzymają
-
523i na ciepłym trochę gorzej pali i czasami trzęsie budą.
podłącz pod kompa nikt Ci nie pomoże bez kompa
-
Lokalizacja przekaźnika kierunkowskazów
a kierunki jakiego masz koloru ja takie jak na foto poniżej
-
Lokalizacja przekaźnika kierunkowskazów
doszedłem do ładu i znalazłem winowajce (w końcu sam się spalił) :D mam ciemne kierunki z przodu i założyłem http://allegro.pl/zarowki-kierunkowskazy-bau15s-p21-p21w-12v-chrom-i5203370264.html aby nie było pomarańczowej poświaty w kierunku. Tyle, że gadałem z kumplem i one się szybko palą :( (moje wytrzymały pół roku) a co myślicie o takim rozwiązaniu? http://allegro.pl/zarowka-zarowki-pomaranczowe-12-led-dioda-p21w-12v-i4775394835.html
-
Lokalizacja przekaźnika kierunkowskazów
tyle że czasem jest ok a czasem nie. Nie ma nic gorszego mogło by paść całkiem by łatwo było znaleźć
-
Lokalizacja przekaźnika kierunkowskazów
Trochę odświeżę temat. Mam taki problem co jakiś czas kierunki raz prawa strona raz lewa szybko migają (tak jakby była spalona żarówka) wysiadam z auta żarówki wszystkie ok. Po chwili problem przestaje i tak jest raz na jakiś czas. Gdy dam awaryjne w trakcie tego migania jest wszystko ok. Winny jest moduł LCM czy może gdzieś zaśniedział mi kierunek, lcm łapie błąd i dlatego szybko miga ?
-
e39 523i m52b25 Zerwany gwint świecy
od środka na zewnątrz Tak według sam naprawiam :) i auto data dla pewności jeszcze poszukałem po necie czy aby na pewno czyli 40Nm 90stopni 90stopni
-
E39 Problem z p.lusterkiem p.centralnym zamkiem oraz p.szybą
ja nie miałem jednej śruby zalało kostkę i spaliło moduł airbag także ciesz się, że tak się to skończyło :P
-
dziwne zachowanie klimatronika
jak wieje na maxa to na wyświetlaczu w panelu jest pokazane, że jest max ? Jak nie to pewnie wina rezystora napięcia tzw jeż. Najlepiej podmień z innego auta :) i sprawdź czy jest tak samo :)
-
E39 aktywacja funkcji komfort Tuning
a masz alarm czy nie ?
-
e39 523i m52b25 Zerwany gwint świecy
wd-40 ale tam są śruby miedziane, ciężki jest dostęp i dużo czasu na nie schodzi. A potem aby wsadzić kolektor trzeba łapy silnika odkręcić myśmy popuścili, tak aby gwint trzymał bo potem ciężko trafić z powrotem z łapą. Silnik do góry i trzeba wsadzić kolektor w głowicę(no i przykręcić te 24 śruby :twisted: ). U nas najwięcej czasu na to zeszło
-
e39 523i m52b25 Zerwany gwint świecy
aby łańcuch nie spadł z rozrządu, my go na trytyki przyczepiliśmy. I powodzenia w odkręcaniu 24 śrub z kolektora wydechowego :D
-
E39 aktywacja funkcji komfort Tuning
ja nie mam alarmu ale wiem, że można to zrobić. Jeszcze nie wiem jak :D
-
e39 523i wymiana uszczelki pod głowica czy to na pewno ona?
viewtopic.php?f=72&t=263610&hilit=%C5%9Bwieca&start=15
-
E39 aktywacja funkcji komfort Tuning
A masz może gotowy plik ? Bo też chciałem zaprogramować kierunki ale co mam edytować :)
-
Spryskiwacze
sprawdź czy przewody którym idzie płyn do spryskiwaczy przy zamykaniu maski gdzieś nie są zagięte
-
Bmw E39 523i 1997 sedan problem z lpg
mojej poprzedniej e39 trzeba było lać przez odowietrznik termostatu tyle ile weszło płynu dopiero wtedy szło odpowietrzyć :D
-
drgania silnika 2.0i
2tyś to dużo myślę, że spokojnie znajdziesz za 1000 do 1500. A głowica ile Cię wyjdzie ja liczyłem same części bez roboty bo auto robiliśmy sami
-
drgania silnika 2.0i
ja bym go nie ratował. kpl uszczelek śrub etc. to 500zł planowanie sprawdzenie głowicy plus naprawa zaworów itp pewnie wyjdzie z 600-800zł kolega ostatnio robił głowicę w m52b25 miało wyjść nie dużo wyszło ponad 2tyś z olejami płynami itp itd. Tylko że kupowaliśmy silnik na głowicę ale tego nie policzyłem. Szukał bym jakiegoś pewnego motoru 2,5 na twoim miejscu :)
-
światła same mi gasną
barwa tu nie ma nic do rzeczy z mocą. Ja przerabiałem już kilka chińskich żarówek. Zawsze miałem z nimi problemy. Teraz zainwestowałem i kupiłem OSRAM D2S Xenarc Cool Blue Intense 5500K i jestem bardzo zadowolony.
-
E39 wskaźnikna desce rozdzielczej - problem
błąd ASC i spalona żarówka :P
-
drgania silnika 2.0i
w automacie też ?