Skocz do zawartości

ambience

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ambience

  1. ambience odpowiedział(a) na matiziom21 temat w E39
    Ja bym pierw na próbę podmienił. Czy to na pewno on. Chyba że jakieś chińskie te żarniki i zwarcie jakieś robią i moduł świruje. sam kupiłem niby super żarniki, a były z nimi cyrki odpalały gasły,po czasie już padły całkowicie. Zainwestowałem w osramy i jestem bardzo zadowolony BTW 8000k jak ty widzisz w deszcz :D
  2. ambience odpowiedział(a) na matiziom21 temat w E39
    a przód i tył ? Ja bym sprawdził LCM albo sam przełącznik może coś nie styka ?
  3. ambience odpowiedział(a) na castman5220 temat w E39
    mi też już lepiej wsadzić 2,5 :) u mnie kolega ma do sprzedaży za grosze w dobrym stanie 2,0 dokładnie to m52b20 na pojedynczym vanosie
  4. mi jak padała pompa to trzeba było grzać do 2500 wtedy było ok. A przy wolnej jeździe gaz wypinało
  5. pewnie z 2500 :)
  6. kolega miał zakład gsm i tak na próbę wrzuciliśmy(i tak miała iść do śmieci). Ten moduł dzieli się na dwie części łączone taśmą u mnie pomogło po wrzuceniu tej mniejszej płytki. Ogólnie wydaje mi się, że winne są zimne luty. Nie wiem czy pomoże na 100% u mnie zadziałało. Auto sprzedałem koledze i mu dalej chodzi. A ja miałem dokładnie takie objawy. Nie działały niektóre szyby z guzika, nie działał centralny zamek od kierowcy, nie działała regulacja lusterek.
  7. na 100% jest do wymiany miałem to samo i takie same objawy. Zrobiły się w nim zimne luty u mnie pomogło rozebranie i wypranie w wanience do zalanych telefonów. Po tym zabiegu chodzi już kilka lat :)
  8. to w końcu serwo czy zaciski :>
  9. 1.a grzeje się ? przelew jest? 2. Często urywa się przeciera linka która dławi przepustnicę (przynajmniej tak było u mnie) źle przeczytałem myślałem że nie możesz włączyć i ciągle Ci świeci :mad2: 3. Tak wymienia się olej
  10. ja jak dokręcałem to potem nie odbijała ale nie dokręcałem mocno. Potem przejażdżka wracałem poluźniałem, aż było ok :)
  11. Mi w poprzednim e39 trzeszczały. Niech ktoś stanie przy przednich kołach, a ty naciskaj hamulec i zobaczysz czy trzeszczy z zacisków.
  12. Pewnie zaciski wymagają smarowania i czyszczenia :) Tak trzeszczą ?
  13. aleś temat wykopał z 2009roku :O
  14. sprawdź czy nie wypada z prowadnicy
  15. Tak są tam przewody. Ja tam się wpinałem przy wymianie foteli na elektryczne. Musisz wyciągnąć fotel pasażera i pod wykładziną są. Może woda się dostałą i świruje. A któraś lampa nie ma wody ?
  16. a sprawdzałeś moduł świateł(LCM)? On jest przy prawym słupku w nogach pasażera z przodu.
  17. daj znać co kupiłeś ;)
  18. Rozebrałem, wyczyściłem wszystko, wysuszyłem, uszczelniłem i złożyłem :)
  19. ambience odpowiedział(a) na vixxx temat w E39
    Ja na twoim miejscu zastanowił bym się nad sprzedażą tych lamp puki jeszcze dobrze świecą i są coś jeszcze warte (o ile dobrze świecą) i kupił coś ori w używce. Dołożył ringi ccfl i wymienił ewentualnie regulatory. Na pewno dłużej pojeździsz na oryginale jak na tych co masz. Moje leża w piwnicy(są totalnym szrotem). Ja miałem xeon to z czasem jeszcze przetwornice nie odpalały żarnika za każdym razem. Ogólnie zrobiłem na tych lampach z 50tyś i w nocy jechać się nie dało. Po rozebraniu tych lamp już z ciekawości odbłyśnik w miejscu gdzie odbija światło kompletnie wypalony. Oryginały kupisz komplet na przód z żarnikami przetwornicami już za 600zł.
  20. A jak bierze gdzieś lewe powietrze ? Ma to jakiś wpływ? Ja wymieniłem odmę i silnik lekko wejdzie na wyższe obroty na sekundę dwie i wraca do normy.
  21. To na co Kamil się decydujesz ? :)
  22. mi w poprzedniej zalało tylną lampę i miałem choinkę na wyświetlaczu
  23. ambience odpowiedział(a) na vixxx temat w E39
    Ja bym tą święcącą wymontował jak są ringi to po co jeszcze dodatkowy postój albo przepiął ringi aby były jak postój. No koledzy tu rzecz gustu z tymi lampami. Dla mnie to też oszpecenie auta.
  24. ambience odpowiedział(a) na vixxx temat w E39
    To ciekawe po co ringi jak tam postój? :D Świecą te i te? Kolego mógłbyś dać real foto bo Ciekawi mnie jak to wygląda jak świecą ringi :)
  25. ambience odpowiedział(a) na vixxx temat w E39
    Jeśli Depo to szybko Ci odbłyśniki się wypalą i lampy będą świecić tragicznie. Wiem bo przerabiałem temat. Tam nie ma co świecić. Ringi to postój, soczewka mijania, kierunek i drogowe.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.