Treść opublikowana przez ambience
-
Bmw e39 528i sedan Błędy świateł
sprawdź czy gdzieś do lampy woda się nie nalała jest zwarcie i lcm świruje. A jak nie to podmienił bym moduł lcm, ale bardziej obstawiam że gdzieś którąś lampę Ci zalało
-
Bmw E39 523i 1997 sedan pytanie o zakup lamp przednich
ups tego nie wiedziałem :D
-
e39 523i Parująca lampa
taaaa :D i od razu szukać 2 elektryki lampy :8)
-
Bmw E39 523i 1997 sedan pytanie o zakup lamp przednich
Ja w poprzedniej nie miałem czujników. Spryski dołożyłem. A regulacja działała ręcznie i nie było tragedii. Temat przerabiałem też miałem nie ori lampy i świeciły tragicznie. Kilka lat ok a potem tragedia wypaliły się kiepskiej jakości odbłyśniki. Ja bym kupił ori przed lift w dobrej cenie. Kupił do nich ringi ccfl do tego dał odbłyśniki na regenerację, wymienił regulatory, kupił porządne żarniki. Przerobił zderzak na spryski i ogarnął to z spryskami. Dobrze wyregulował lampy. Tak że jak masz puste auto aby świeciły najwyżej, a jak auto załadowane mógł je obniżyć ręcznie w pokrętle obok kierownicy. Miałem tak w poprzednim e39 do dziś kolega jeździ i zero problemów z rażeniem kogo kolwiek :)
-
e39 523i Parująca lampa
tam jest uszczelka po prostu w jednym miejscu pewnie nie dolega i dlatego paruje. Ta masa sklei lepiej jak silikon :D na pewno będę się męczył z otwarciem jej. Może dam cienką warstwę silikonu albo akrylu. Myślałem, że jest jakaś masa podobna do sylikonu ale nie zastyga :P Chyba, że jakiś patent aby sprawdzić w którym miejscu nie dolega :roll:
-
Bmw E39 523i 1997 sedan pytanie o zakup lamp przednich
2 razy wysłało tą sama wiadomość proszę usunąć post
-
Bmw E39 523i 1997 sedan pytanie o zakup lamp przednich
świecą hmm wszystko zależy w jakim stanie są odbłyśniki :) Ja bym kupił jedne albo drugie i dał do regeneracji odbłyśniki. Te za 800zł to według mnie drogo ja kupowałem do poprzedniej e39 za 600zl dwie sztuki kpl Zapewne od razu trzeba będzie wymienić regulatory. Ja jak kupiłem lampy (przed lift) to zregenerowałem odbłyśniki wymieniłem regulatory pro forma choć i tak w palcach się rozsypywały. http://allegro.pl/lampy-przednie-przod-xenon-ksenon-bmw-e39-komplet-i5087295527.html tu masz z allegro przynajmniej jakaś gwarancja jest :)
-
e39 523i Parująca lampa
z e34 mam https://www.google.pl/search?q=krzy%C5%BCe+bmw+e34&tbm=isch&imgil=hSJPbNpFIJUxnM%253A%253B5RYulzqsZkeWaM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Farchiwumallegro.pl%25252Fkrzyze_black_hella_bmw_e30_e32_e34-750100100.html&source=iu&pf=m&fir=hSJPbNpFIJUxnM%253A%252C5RYulzqsZkeWaM%252C_&usg=__Um73fRV1U3XudT-qojza0Em4LbE%3D&biw=1920&bih=955&ved=0CDwQyjc&ei=S0nrVLaAAevnywPRkIHgBQ#imgdii=_&imgrc=ywCvWJphnS5iFM%253A%3BbMfwnTy8k8UyIM%3Bhttp%253A%252F%252Fimg34.olx.pl%252Fimages_tablicapl%252F175538959_3_644x461_lampy-bmw-e34-e32-przod-krzyze-osobowe.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Folx.pl%252Foferta%252Flampy-bmw-e34-e32-przod-krzyze-CID5-ID6Woux.html%3B618%3B461 z google do tego przesłona na xenon i będzie igła :)
-
e39 523i Parująca lampa
nie nie nie wewnątrz lampy na długich aby jak patrzysz na lampę z góry czy z boku wydawała się czarna w środku coś takiego jak w e34 :)
-
e39 523i Parująca lampa
te klosze depo nie dochodzą tak idealnie jak ori i dlatego parują. A silikonu nie chce dawać bo potem Ciężko ją otworzyć. A chce jeszcze dodać przesłony do lamp i czarne krzyże. Mi tam się podobają ringi :D
-
e39 523i Parująca lampa
Witam koledzy paruje mi jedna lampa. Wiecie może czy jest jakaś masa uszczelniająca. Coś takiego jak sylikon ale aby nie zastygło. Myślałem o wazelinie technicznej tyle, że jak będzie lato to pewnie się rozpuści. Kupiłem klosze depo, bo podobały mi się czarne kierunki
-
e39 525i lift
tak lej. Ja mam z niemcowni i był 10w40 :P
-
BMW 523i M52 1997r - klekot podczas pracy silnika.
Ja go nie polecam :P
-
BMW 523i M52 1997r - klekot podczas pracy silnika.
Powiem Ci tak ja w poprzedniej też lałem 10w40 castrol. Z czasem zaczeła brać olej. Zrobiłem na tym oleju z 100tyś(wymiana co 10tyś 12tyś). Auto sprzedałem koledze. On zmienił na 5w i po czasie przestała brać olej. Przy przebiegu 288tyś Poczytaj sobie temat o oleju. Ja teraz zalał bym tylko 5w. Kolejne bmw co kupiłem też miało 10w zalane ja zalałem 5w. Producent zaleca 0w albo 5w z normą long life LL
-
e39 m52b20 nierówno pracuje, trzęsie budą
Dyzio, a zalanie full syntetykiem ? Kolega miał e39 m52b25 nalatanie na 10w40 z 100tyś przeszedł na full i po czasie przestała brać olej
-
BMW 523i M52 1997r - klekot podczas pracy silnika.
olej to zmień na full syntetyk
-
E39 kontrolka poduszki powietrznej
Błąd poduszki kierowcy. Najczęściej pada taśma kierownicy a multifunkcja działa ?
-
520 vanos nierowna praca
viewtopic.php?p=626340 myślę, że ten temat Ci pomoże
-
Montaż kseonów i polecenie dobrych do e39 99r
Pewnie masz wypalone odbłyśniki w lampach. Ja bym zrobił jak fabryka pisze(bo pewnie z chińskim badziewiem zaraz będzie problem). Kupił ori przetwornice i żarniki d2s jak masz resztę. Ja jak chciałem uzyskać dobre światło, bo też była tragedia. Rozebrałem lampy wyjąłem odbłyśniki wysłałem do regeneracji. Kupiłem żarniki Osram http://allegro.pl/zarowka-d2s-osram-cool-blue-100-germany-oryginal-i4875963949.html z tej aukcji i mogę polecić sprzedawcę.
-
Montaż kseonów i polecenie dobrych do e39 99r
A jakie masz lampy z soczewką czy bez ? Jak były fabrycznie xenony to czemu nie zrobić tak jak oryginał ? BTW daj poprawny temat bo zaraz Ci Zamkną go :roll:
-
E39 535 nie reaguje na zapłon
nie zawsze cyka a temat masz źle zatytułowany w regulaminie masz jak się zakłada temat viewtopic.php?f=72&t=135491
-
E39 535 nie reaguje na zapłon
a rozrusznik ? jak nie odpala stuknij w niego jak zapali to na pewno on ;) BTW edytuj nazwę tematu bo admin CI go zamknie :)
-
E39 520i problem z LPG, termostat ?
sam ją zrobiłem. Ja miałem układ zapowietrzony nie pamiętam już dlaczego. Ty pewnie też masz zapowietrzony. skoro reduktor jest zimny letni
-
E39 520i problem z LPG, termostat ?
powinien parzyć. Jak masz pion na desce. viewtopic.php?f=72&t=120184 tutaj masz jak ja miałem w poprzednim aucie. Zmieniłem to, że reduktor dałem trochę niżej pod sterownik abs i skróciłem węże.
-
E39 520i problem z LPG, termostat ?
według mnie nie ma różnicy(choć ja mam w pionie :D ). Ale powinien być poniżej termostatu. Jak będzie wyżej to w nim zrobi się poduszka powietrzna i nie będzie śmigać na lpg, bo reduktor będzie zimny. W ogóle to masz ciepły ten reduktor czy nie ?