Treść opublikowana przez ambience
-
KLIMATRONIC NIE DZIAŁA
-40 :lol: :twisted:
-
[e39] 523i touring ambience
W sumie kolega forum mi polecał fotosika :twisted: a trzeba się logować na tych stronach ?? :)
-
KLIMATRONIC NIE DZIAŁA
podmień panel klimatronika i zobacz. I podpisz poprawnie temat bo zaraz Ci go zamkną i usuną
-
Dziwny dzwięk z kół - e39/ 523i-1996r
zobacz czy masz luz na przekładni i wtedy oceń.
-
Dziwny dzwięk z kół - e39/ 523i-1996r
poduszki amorów jak są uszkodzone to tak ciągle strzelają, tyrkoczą tak mają łożyska powinieneś je widzieć odwiercając maskę i patrząc na kielich. A co do przekładni sprawdź czy nie ma luzów. Ale według mnie to nie ten sam dźwięk co z łożysk. Łożyska słychać jak robisz całe obroty kierownicy
-
BMW e39 98r 2.0
zobacz sobie moje e39 ja zmieniłem fotele na sportsize elektryczne z zwykłych mam takie ringi fajnie to wygląda jak świecą. Jak auto stoi i się nie palą to już tak średnio
-
Wymiana emblematu
a według mnie każdy ma inny gust i każdemu podoba się co innego
-
tomtom1994 -->> E39 520iA "Alligator" - Edition Exclusive
czym czyścisz ten silnik że tak się błyszczy ? :D ja co wyczyszczę to zaraz czymś się zakurzy :P Bardzo ładny i zadbany sedanik :)
-
BMW e39 98r 2.0
Może fotele sportsize ? :D A jakie ringi będziesz dawał sam mam ringi w przed liftach ale chce jakoś pokombinować aby tak ich nie było widać jak się nie świecą. Czyli dać je za szkło, bo teraz mam naklejone na szkło.
-
[e39] 523i touring ambience
kombinuje aby dać te ringi za szkło aby ich nie było widać chyba, że zapale ringi
-
Wymiana emblematu
Koledzy kupcie sobie za 10zł folie ochronną i będziecie mieli spokój, a nawet śladu nie ma jak dobrze nakleicie http://allegro.pl/folia-ochronna-bezbarwna-na-zderzak-progi-50cm-i5511524546.html Ja wykleiłem emblematy te carbon. I już jakiś czas mam spokój. Kolega wykleił zwykłe z allegro za parę zł i już pól roku śmiga i nic się im nie dzieje :)
- Wymiana emblematu
-
e39 czym podnosicie swoje auta
gumowa podkładka ewentualnie deseczka i tam gdzie fabryczny dajesz
-
Wymiana emblematu
a naklejałeś na nie folie ochronną ? :)
-
E39 przerywa na gazie i skacza obroty
to teraz pilnuj filtrów i lataj dalej :)
-
BMW e39 98r 2.0
Ładne :) jakieś mody będziesz wprowadzał ? :D
-
e39 czym podnosicie swoje auta
Coś takiego chce zakupić tylko nie wiem jaka firma jest dobra
-
Wymiana emblematu
ja wymieniałem na carbon ostatnio. Ale nakleiłem na emblematy jeszcze folie ochronną aby dłużej pożyły ma z przodu jest 82mm z tyłu 78mm
-
e90 320d Wymiana lamp xeon
nikt nic nie wie?
-
E39 przerywa na gazie i skacza obroty
no to na własnie życzenie zapchałeś wtryskiwacze od gazu... Filtr od fazy ciekłej i lotnej powinieneś wymienić max co 15tyś i zależy jeszcze jaki filtr masz. Ja wymieniam co 10tyś bo to koszt paru zł. Chyba, że masz jakiś filtr który nie przepuścił nic na wtryski i się zapchał i wystarczy wymienić sam filtr (trzeba być dobrej myśli)
-
e39 czym podnosicie swoje auta
Rozumiem to ale nie możecie mi coś polecić ? :D Po prostu chce większą stabilniejszą żabkę :P a każdy chce mi przegadać że ta za 70zł starcza. Albo wy macie takie super te za 70 albo moja jest taka beznadziejna
-
E39 przerywa na gazie i skacza obroty
o widzę że abs do naprawy jeszcze :D ile przejechałeś na wtryskiwaczach i co ile wymieniasz filtr gazu. Mi to wygląda na uszkodzone wtryskiwacze do gazu. Albo zapewne brudne
-
e39 czym podnosicie swoje auta
No tak ale w garażu ciasno :) Chciałem coś większego, bo wole robić przed garażem. A często coś jest w garażu i problem wjechać. Przed garażem mam ziemię utwardzona żwir sam nie wiem jak to nazwać :P i chciałbym trochę lepszy podnośnik. bo mam taki jak wy i nie spełnia moich oczekiwań. Chce coś aby raz dwa podnieść auto i się nie zastanawiać czy tak mam dać deseczkę czy tak. Podstawiać kobyłki i do roboty.
-
e39 czym podnosicie swoje auta
ale ty masz taką malutka żabkę ja bym chciał coś większego. A jakiej firmy masz tą żabkę ? kobyłki mam już dwie :) Żabkę też mam ale ona jest za mało stabilna jak dla mnie
-
e39 czym podnosicie swoje auta
Wozić nie chce. Coś do garażu chciałem. Jak czasem coś trzeba pogrzebać przy aucie to wole stabilny lewarek do tego mam kobyłki. A na tym fabrycznym nie jest tak stabilnie. I taką żabką raz dwa podniosę auto :)