Treść opublikowana przez ambience
-
Wymiana siłowników tylnej klapy i szyby touring
i tam idą razem 4 siłowniki ? :> dwa po 180 i dwa po 25 :roll: razem 410 :roll:
-
BMW E39 530D 99 R :D
może Vin rozkoduj :) i wklej na 1 post
-
[SPRZEDANE] e39 530iA //M-pak Shadow-line Sterlinggrau
A sprawdzałeś co masz z tyłu ? :D żeby się nie okazało. że tez jakieś szroty typu kraft
-
BMW E39 530D 99 R :D
sam się zastanawiałem nad e60 ale jakoś po raz drugi padł wybór na e39 coś mnie e60 nie przekonuje
-
Parujje mi lampa ,pekniety zatrzask lampy ...
a która lampa Ci pękła i czy pękł zatrzask w lampie czy w kloszu ? Dodaj najlepiej foto pęknięcia ;)
-
ringi, jakie zamontować do xenonów
na pierwszym foto widać, że przed lift :)
-
Skrzypiące hamulce na postoju
według mnie. http://www.realoem.com/bmw/pl/showparts?id=DR41-EUR-04-1999-E39-BMW-523i&diagId=34_1161 wyczyść nr 8 pewnie jest zasyfiony. Przesmaruj specjalną pastą nr 14ście Miałem taki sam problem u mnie zaś hamulce trzeszczały strzelały coś takiego. Rozebrałem cały hamulec przeczyściłem nasmarowałem specjalną pasta
-
Parujje mi lampa ,pekniety zatrzask lampy ...
a co Ci dokładnie pękło w jakiej lampie lift po lift?
-
e39 535iA v8 boT \\ montrealblau //
uhuhu ładnie ładnie :) nic dodać nic ująć :) Maciek pewnie ma rogala jak widzi swoją była :D bo trafiła w bardzo dobre ręce :)
-
BMW E39 530D 99 R :D
ładny turas ;) Jakieś mody się szykują ? :D Widzę że poduszki świecą. Mata padła ? :)
-
henryy1987 BMW E39 525TDS Touring
Amorki też zmienisz czy zostaje seria ? :)
-
Bmw e39 98r Kontrolka AirBaga, mata pasażera
sprawdź wtyczkę pod fotelem tak jak pisał dyzio często tam właśnie nie łączy
-
Wymiana siłowników tylnej klapy i szyby touring
o fajny temat przyda mi się :D moja też lubi przypakować mi w głowę :D
-
[SPRZEDANE] e39 530iA //M-pak Shadow-line Sterlinggrau
Ładnie ładnie :) Widzę, że nie tylko ja robię auto po nocy :D
-
BMW e39 530dAT by Shadow
A ile zestawik AP :D szczerze sam się zastanawiam nad zmianą zawiasu. Czekam aż mój się skończy
-
[SPRZEDANE] e39 530iA //M-pak Shadow-line Sterlinggrau
Też prowadzę głównie lewą ręką :) A na alledrogo są też takie cudeńka ? :D Ja mam note4 jest trochę większy od twojego htc ale według opisu wejdzie
-
Bmw e39 98r Kontrolka AirBaga, mata pasażera
sprawdziłeś który napinacz :D żebyś 2 razy nie robił :D
-
Bmw e39 98r Kontrolka AirBaga, mata pasażera
tutaj ;) zaznaczyłem w czerwone kółeczko wpinasz kostkę od góry powinna mieć żółty kolor
-
Bmw e39 98r Kontrolka AirBaga, mata pasażera
jak mieszkasz niedaleko mnie to ja mogę ale tylko usunąć błąd :D wy-programować maty nie umiem ;)
-
[SPRZEDANE] e39 530iA //M-pak Shadow-line Sterlinggrau
kurde 6 płyt od roku to faktycznie :D Ja zrezygnowałem z oryginału gdyż lubię mocny bass i bardzo dobrą jakość. Stwierdziłem, że ori tego nie wyciągnie. Ja mam dwa pendrive po 8giga. W wolnych chwilach w pracy szukam sobie muzyczki do auta. BT też mogę podpiąć muzykę do auta ale pen jakoś lepszy. Radiem mało się bawię przeważnie tylko jak zmienić folder muzyki albo odebrać połączenie jak ktoś dzwoni. A tak to reszta sterowania jest na kierownicy. Można też filmy oglądać ale dla mnie zbędny gadżet. U mnie po lewej oryginalnie była zmieniarka na płyty. Teraz tam mam schowek. A wzmacniacze są pod bagażnikiem w przedniej części bo tam jest wolna przestrzeń ( w ogóle to Ciekawi mnie do czego ona oryginalnie jest, koledzy się śmiali, że do przemycania narkotyków :twisted:) Telefon też mam w tym miejscu jak ty ale podpięty na szybie. Ale bardziej mi się podoba twoje mocowanie (foto wyżej z twoją kobitą za kierownicą) jakiej firmy to mocowanie jest? Dedykowane pod tel czy uniwersalne ?
-
Skrzypiące hamulce na postoju
pewnie prowadnice na zaciskach trzeba wyczyścić i przesmarować. Niemcom pewnie się nie chciało. Ja je czyszczę i smaruje specjalną pastą co wymianę klocków
-
Bmw E39 523i 1997 sedan zlikwidowanie wisko
nie wiem czy działa poprawnie czy nie z autem nic się nie dzieje idzie ok buta ma nie gaśnie nie faluje wszystko wygląda ok. Znalazłem opis jak zrobić samemu w m52tu http://dziadkowozy.com/viewtopic.php?f=38&t=383
-
[SPRZEDANE] e39 530iA //M-pak Shadow-line Sterlinggrau
umknęła mi jakoś ta strona jak czytałem twój temat :D Ciekawe jak to zagra u Ciebie ja mam nie oryginalne granie ale robione przez firmę specjalnie do e39 i też mam suba w tym miejscu co ty. A ori wzmacniacz gdzie się znajduje ? Ile Cię audio całe wyniosło liczyłeś to może ? :)
-
Bmw E39 523i 1997 sedan zlikwidowanie wisko
Według was robić przy 200tyś vanosa ?
-
[SPRZEDANE] e39 530iA //M-pak Shadow-line Sterlinggrau
a głośniki też zmieniasz? Suba montujesz ? :)