Treść opublikowana przez ambience
-
[e39] 523i touring ambience
Przy montażu instalacji elektrycznej haka cyknąłem parę fot nagłośnienia :) Wzmacniacze idealnie się mieszczą :) Jak i Sub nad akumulatorem :) Wszystko dedykowane do e39 firmy JL Audio
-
Alternator od e34 do e39
Ja ostatnio też tak szukałem i okazało się łożysko na napinaczu od paska micro :D a już na allegro kupowałem alternator :twisted:
-
BMW E39 520 gaśnie podczas jazdy
Na benzynie gazie jest to samo ? Jak Ci zgaśnie próbowałeś odpalać na gazie ? Co pokazuje komputer, bo bez kompa to szukanie wiatru w polu. Ja bym sprawdził czy klema od aku nie jest zaśniedziała. Ale pierwsze co to bym wpiął pod kompa i zobaczył co pokaże . Może jakiś czujnik już umiera i raz działa raz nie.
-
Problem z wtyczkami siedzeń/ BMW 523i 1996r
A na jakie przełożyłeś fotele(grzane, elektryczne) ? Ja jak kupowałem swoje fotele specjalnie patrzyłem aby były po 98 roku(tak jak moje auto) aby właśnie tego uniknąć problemu co ty masz. Teraz według mnie to trzeba popatrzeć za wtyczkami jakie i od czego idą przewody bo jak rozumiem do fotela teraz masz 2 przewody we wtyczce. One pewnie idą do napinacza pasów. A w fotelu pasażera dochodzi chyba jeszcze niebieski i biały do maty zajętości fotela(nie wiem czy mata jest ta sama czy inna ale zawsze można wlutować emulator czy tam diodę, albo wy programować matę zajętości ). Możesz przełożyć napinacz ze swoich foteli, bo były różnice w przed i po lifcie(we wtyczce).Albo przełożyć wtyczkę ze swoich foteli albo dokupić wtyczkę z kablami do foteli po 98roku lub ominąć wtyczki i wszystko polutować na stałe. Według mnie najprościej będzie Ci wszystko zlutować na stałe :) Co do podłączenia to aż tak się nie znam na szczegółach. Ja jedynie miałem fotele bez elektryki grzane a kupiłem z elektryką i grzaniem. W moim przypadku wystarczyły tylko dołożyć plus do każdego z foteli
-
Problem z wtyczkami siedzeń/ BMW 523i 1996r
masz fotele po 98 a auto przed 98 i wtyczki były inne jak i cała elektryka
-
M54Bxx a M52TUBxx
Dyfer ma inne przełożenia
-
e39 523i wariuje oświetlenie
Naprawione. Pisze, bo może komuś się przyda ;) Uszkodzona była żarówka świateł drogowych. Nie wiem co w niej padło ale zdziwiło mnie to, że aż takie objawy były. Zamówiłem nowe drogowe Osram NIGHT BREAKER UNLIMITED Pozdrawiam i dziękuję za pomoc
-
e39 523i wariuje oświetlenie
Naprawione. Pisze, bo może komuś się przyda ;) Uszkodzona była żarówka świateł drogowych. Nie wiem co w niej padło ale zdziwiło mnie to, że aż takie objawy były. Zamówiłem nowe drogowe Osram NIGHT BREAKER UNLIMITED Pozdrawiam i dziękuję za pomoc
-
e39 523i wariuje oświetlenie
wds nie chce mi odpalić na moim kompie :( już nie wiem gdzie szukać usterki dałem do 2 elektryków i każdy rozkłada ręce :cry2: Przez te światła w nocy nie mogę jeździć bo same gasną i się odpalają. Może ktoś wie którędy idą przewody lamp. Może jakiś przewodzik się przetarł czy coś ? Sam już nie wiem :mad2: Pierwszy raz mam taki problem którego nie mogę go ogarnąć :mad2: E39 ma przekaźnik od świateł mijania ?
-
e39 523i wariuje oświetlenie
Ma ktoś schemat instalacji lamp do e39 ? :)
-
[SPRZEDANE] e39 530iA //M-pak Shadow-line Sterlinggrau
ile taki uchwyt bo mój też bym zmienił btw nawet nie wiedziałem że można :roll:
-
e39 523i wariuje oświetlenie
Nie zgasło radio. Zrobiłem z jednym i drugim lusterkiem
-
e39 523i wariuje oświetlenie
Podłączyłem 2 moduł i jest to samo sprawdziłem masy. Pięć mas znalazłem trzy pod maską i dwie z tyłu auta. Są jeszcze gdzieś masy? Albo gdzie szukać dalej usterki :?:
-
BMW e39 530dAT by Shadow
no ładnie ładnie a filmik z go pro będziesz miał ? :D Ile cm ma regulacji taki zawias ?
-
e39 523i wariuje oświetlenie
jeszcze nie brałem się za podłączenie haka ostatnio na nic czasu nie mam. Musiałem uszczelkę pod miską olejową wymienić, olej, filtry, rolki na pasku micro, pasek micro. Jeszcze zostało mi spawanie tłumika przy kolektorze wydechowym i muszę wydech zdemontować przy głowicy a tam 24 śruby i tragiczny dostęp(a to tylko robota przy aucie :mad2:). A tu jeszcze lcm padł, ale pierw chce sprawdzić wszystkie masy lamp, bo może to nie LCM. Fajnie jakby ktoś podrzucił gdzie one są by dużo szybciej mi zeszło :8) Mam taki LCM Podejdzie ten z alledrogo ? :D http://allegro.pl/bmw-5-e39-modul-sterownik-swiatel-8386208-i5660050079.html Głównie chodzi mi tu o różnice LEAR LOEWE
-
e39 523i wariuje oświetlenie
a gdzie się znajdują ?
-
e39 523i wariuje oświetlenie
Witam koledzy coś ostatnio moje e39 ciągle ma jakieś usterki :/ Teraz coś się dzieje z oświetleniem problem wygląda następująco. Odpalam auto rano zapalają mi się światłą awaryjne i podświetlenie wnętrza auta. Jak włączę zapłon albo odpalę auto czasem same się zapalą światła mijania na chwile potem gasną. W trakcie jazdy światła mijania nagle zgasną i od razu się odpalą(nie trwa to nawet sekundy). Na kompie czasem mignie błąd świateł przednich. Kierunkowskazy czasem migają za szybko(jakby żarówka się spaliła) a czasem jest ok. No i aby zamknąć auto po skończonej jeździe, muszę nacisnąć pierw klawisz otwierania auta, a potem zamykania inaczej nie zamknie. Podejrzewam moduł lcm ale on aż by odpowiadał za to wszystko, najbardziej dziwi mnie to zamykanie.
-
Lokalizacja przetwornic lamp tylnich
tylne nie powinny się różnić
-
e39 528i Przednie wahacze - ceny a jakość
Ja kupiłem najtańszego master sporta :twisted: zrobiłem na nim 40tyś i nic nie stuka nic nie puka luzów też nie ma. Wahacze są ok według mnie z tej firmy. Miałem lamfordera wytrzymał mi 50 tyś raz kupiłem master sporta i zbytnio nie widzę różnicy (chyba, że w kieszeni)
-
[E39] 520i Mokra guma oslony drazka kierowniczego
pewnie uszczelka puściła na maglu
-
[e39] 1999r Odwrotnie podłączony aku.
U nas jak była taka sytuacja też nie działał centralny, radio,oświetlenie,(dalej nikt nie sprawdzał co nie działa) podobnie jak u Ciebie wystarczyło wymienić bezpieczniki i przekaźniki. Musisz wszystko dokładnie posprawdzać. Ze szkód jakie się stały to spalił się zamek tylnej klapy.
-
E39 530D Stahlblau :D
ładnie ładnie listwy w środku zmieniałeś na srebrne czy już takie były? I tak jak kolega wyżej jakieś mody wprowadzasz ?
-
Skrzypiące hamulce na postoju
u mnie trochę inny odgłos był. Ale i tak bym to rozebrał i przeczyścił. Teraz w kolejnym bmw czyszczę i smaruje przy każdej wymianie klocków.
- bmw e39
-
Wymiana siłowników tylnej klapy i szyby touring
u mnie jak chłodno to w głowę dostane. Powoli zaczyna mnie to wkurzać :twisted: idzie zima to pewnie wymienię bo w lato było ok :D