Treść opublikowana przez PAWEL ZZZ
-
błąd aktywnego układu kierowniczego
U mnie były takie same obiawy i taka sama przyczyna
-
Błąd w 525d 2004 pomocy
- E60 520 IDZIE ZIMA
Rok temu kupilem takie opony ,a w tym roku napewno zmienie na inne...BARDZO GLOSNE!- Problem z poduszká powietrzná.
Miałem to samo,czyli brak połączenie pomiędzy kierownicą,a kolumną. http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=NC71&mospid=47753&btnr=61_1722&hg=61&fg=35 część nr.1 musisz rozebrać i tam znajduje się (pasek,taśma) który należy wymienić.Koszt takiej taśmy to ok 150zł- Pisk pod maską od 2000 obr.
Dwa tygodnie temu miałem ten sam problem,myślałem ,że to nieszczelny układ dolotowy...Po tygodniu turbina się rozleciała,w sobotę wymieniłem turbinę i jak na razie jest ok.Orginalna turbina wytrzymała 214 tys km.- Czy wymieniać czujnik klocków jeśli nie pali się kontrolka ?
Jak uszkodzisz czujnik,to zapali ci się kontrolka ta sama,która świeci się po zaciągnięciu recznego- Ringi żarówka szybkie pytanie
Co myślicie o tych żarówkach? http://cgi.ebay.com/ebaymotors/MTEC-Ver-3-0-CREE-LED-Angel-Eye-Bulbs-BMW-E60-E61-M5-V3-/120783601621?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item1c1f437fd5#ht_17678wt_1165 Czy będzie taki efekt? http://www.youtube.com/watch?v=PJcVaGmRDOs&feature=related- SCHEMAT ŁANCUSZKA E60 3.0 D posiada ktoś takowy???
jak zakładasz blokadę na wałki ,to blokujesz jeden i drugi- 530d Increased emission błąd
Parę dni temu pokazał mi się ten sam błąd i zapaliła się żółta kontrolka silnika.Następnego dnia odpalam samochód,a tam żadnego błędu nie ma.Z bananem na twarzy ruszyłem w trasę,zatrzymuje się na światłach,czekam na zielone i ruszam ostro i jak spojrzałem w lusterko to się przestraszyłem...Chmura czarnego dymu i tak jest za każdym razem podczas szybkiego dodawania gazu.Mam wrażenie ,że auto szybciej przyspiesza(wiecej mocy)skrzynia nerwowo zmienia biegi,no i wzrosło zużycie paliwa- SCHEMAT ŁANCUSZKA E60 3.0 D posiada ktoś takowy???
W okolicy rozrusznika jest maleńka dziura w bloku,na kole zamachowym również ustawiasz wkręcasz śrubę i gotowe...- Pompa waku
Oj wydaje mi się,że zawory troszeczkę dostały...A o co chodzi z tymi wtryskami?jak mogły się wysunąć?- SCHEMAT ŁANCUSZKA E60 3.0 D posiada ktoś takowy???
Jak już ustawisz wał,to wałki ustawiasz literami do góry,zakładasz blokadę i gotowe.Znaków nie ma, bo koła rozrządu są na stożku,a nie na klin...- E61 błąd napinacza i poduszek
Parę dni temu wymieniłem napinacz ,no i po tej wymianie pokazuje mi błąd napinacza.Napinacz na 100% sprawny.Jak wykasuje błąd inpą, to po odpaleniu silnika powraca. Na starym napinaczu jest wszystko ok,tylko mam problem z zatrzaskiem i nie mogę zapiąć pasa,bo wyskakuje.Chciałem przełożyc sam zatrzask,ale jest to raczej niemożliwe...Czy muszę przeprowadzić adaptację ncs-em? jeśli tak to czy możecie mi podpowiedzieć jak to zrobić? pozdrawiam- [E61] 2.5d 2004 r. Błąd poduszek i napinacza
No własnie slyszałem,że trzeba przeprowadzić adaptacje.Na starym napinaczu jest wszystko ok,tylko mam problem z zatrzaskiem i nie mogę zapiąć pasa,bo wyskakuje.Chciałem przełożyc sam zatrzask,ale jest to raczej nie możliwe...- E60 LCI dystanse 20 mm do ori felg 18"
Wczoraj zadałem pytanie ,dzisiaj na nie odpowiadam... M12X1,5- [E61] 2.5d 2004 r. Błąd poduszek i napinacza
Wczoraj wymieniłem napinacz no i nie mogę zgasić kontrolki od pasów i poduszki...Po wykasowaniu błędu inpą ,bład wyskakuje ponownie po przekręceniu stacyjki.Czy możecie powiedzieć jak zrobić to ncs-expert ,bo jedyne co potrafię zrobić tym programem to zaprogramować światła do jazdy dziennej... pozdrawiam- E60 LCI dystanse 20 mm do ori felg 18"
W tym tygodniu zakładam dystanse 15mm, no i muszę wymienić śruby na dłuższe.Wiecie może jakie są w naszych E60-tkach. Czy są to śruby 14x1,25 pozdrawiam- nie działa activlenkung
Czy ktos z was wie o co chodzi z tymi wartościami? Chodzi mi o DIFFERENCE MOTOR ANGLE .Może to jest własnie przyczyna http://img26.imageshack.us/img26/4726/20110709878.jpg Uploaded with ImageShack.us- nie działa activlenkung
Ja mam podobny problem.Z moja przekładnią walczę już trzeci tydzień.Jutro wyciągam po raz czwarty i sprawdzę dokładnie jeszcze raz instalację- [E60] maglownica wymiana
Który moduł jest odpowiedzialny za aktywny układ i dynamic drive?Bo tak sobie myślę,że jakbym założył moduł od tego samochodu z którego pochodzi przekładnia może byłoby ok. Co o tym myślicie?- [E60] maglownica wymiana
614A engine position angle not initialized jak wchodzę w status rotorposition-not valid- [E60] maglownica wymiana
Odświeżam temat. Do tej pory jeszcze nie udało mi się uporać z problemem aktywnego układu.Mój samochód jest z 2005r, czyli odpalany z kluczyka,a przekładnie założyłem z 2006. odpalanego na start-stop.Wizualnie przekładnie wyglądają tak samo,takie same kostki.Na innym forum wyczytałem,że przekładnia po lifcie (tylko nie wiem czy po pierwszym,czy drugim)nie będzie pasować tzn.mechanicznie to samo tylko elektryka inna...Co o tym myślicie? W czwartek muszę być w Warszawie i myślałem,żeby podjechać do BMW SPECIALIST na Łomiankach, może oni coś poradzą.Był może ktoś z Was w tym warsztacie? Pozdrawiam- BMW E60 AKTYWNY UKŁAD KIEROWNICZY(adaptacja)
Witam. Pare dni temu wymieniłem przekładnie kierowniczą(aktywny układ),ale po tej wymianie mam błąd(active steering inactive).Po diagnozie inpą mam takie błedy; 613C ANGLE TOTAL RELATIONSHIP 613FPLAUSIBILITY STEERING ANGLE WHEEL 614A ENGINE POSITION ANGLE NOT INITIALIZED 6140 REDUNDANCY COMPARISON DRIVE STEERING ANGLE TOP Po wykasowaniu błedów ,odpalam silnik i błędy wracają... Czy po tej wymianie przekładni pownienem przeprowadzić adaptacje lub kodowanie? i czy moge zrobić to NCS-EXPERT?- [E60] maglownica wymiana
A czy taką adaptacje mogę przeprowadzi NCS-EXPERT,czy tylko DIS-em- [E60] maglownica wymiana
Wczoraj wymieniłem przekładnie kierowniczą(aktywny układ kierowniczy) i wszysko byłoby ok,gdyby nie gong! i komunikat ACTIVE STEERING INACTIVE.Po sprawdzeniu w inpie wyskakuje mi jeden bład którego nie można wykasować.Czy trzeba kodować nową przekładnie? i czy da radę zrobić to inpa? - E60 520 IDZIE ZIMA
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.