Treść opublikowana przez silbergrau
-
filtr odmy e46 2.0d cr
Filtr posiada - jest on wymienny jak najbardziej - kupisz go na Allegro (są sprawdzeni sprzedawcy) lub w ASO - cena to około 190zł
-
[E46] Filtr odmy w 320d 136KM - wymiana, tanio i dobrze :)
Czy uszczelki obudowy odmy trzeba przesmarować olejem przy składaniu odmy w całość?...
-
330d czy 320d? który silnik lepszy?
Znam znam - masę filmików tego typu się naoglądałem na YouTube...od R4 do W12 hehe Oczywiście wcale nie neguję że S4 na fajny dźwięk i silnika i wydechu... :wink:
-
330d czy 320d? który silnik lepszy?
...taki fajny dźwięczny klekot... :wink: Poza tym nie wiem dlaczego diesle w BMW są pojmowane przez wielu jako te gorsze?...przecież to myśl techniczna tego samej firmy...
-
330d czy 320d? który silnik lepszy?
...Ja wiem czy każdy w PL chce diesla :?: ...są różne upodobania, nie koniecznie związane z pojęciem "małego spalania" silnika wysokoprężnego... Mi akurat w dieslu podoba się dźwięk silnika oraz zasada pracy diesla i wcale nie będę nim trzaskał 30 tys.km rocznie - tak jak poprzedni właściciel... :wink: Trafiłaby mi się fajna benzyna to wziąłbym benzynę - nie opowiadam się zdecydowanie za konkretną opcją: tylko PB czy tylko ON...liczy się przede wszystkim kondycja techniczna konkretnego egzemplarza...
-
[E46] Gumowe uszczelki w klapie bagażnika
Sprawdź na http://www.realoem.com/bmw/select.do - będzie cena i inne dane tej części...
-
Zakup bmw 39 z przejechynymi ponad 250,000 km
Ja też lubię klekot diesla - to mój drugi diesel, a wcale nie robię nimi jakichś kosmicznych przebiegów /8-10tys.km na rok max/ :wink: Także nie chodzi tu o oszczędność... :)
-
Zakup bmw 39 z przejechynymi ponad 250,000 km
Świece żarowe wymienia się średnio raz na 150tys.km 1 świeca żarowa np. Beru to koszt 50zł - na tym dystansie Ty wymienisz już 3 komplety świec w benzyniaku...
-
320d irytujące wyświetlanie temperatury
No jasne - co kto lubi :wink:
-
Zakup bmw 39 z przejechynymi ponad 250,000 km
TEMAT RZEKA ->wszystko jest na forum
-
Zakup bmw 39 z przejechynymi ponad 250,000 km
http://www.youtube.com/watch?v=WNDzlCMGCaI 360tys.km i jak widać auto ma się dobrze... :wink: Przecież to co jest na liczniku to tylko cyfry - liczy się to czy auto jest zadbane
-
320d irytujące wyświetlanie temperatury
Też tak mam - ale czy naprawdę warto zawracać sobie tym d(...)pe hehe :wink:
-
Siatka na oparcie foteli - montaż, koszt
Fajnie jakby ktoś kto ma takie siatki w aucie wrzucił ich zdjęcia w zbliżeniu...(detale mocowania do oparcia itp.) Czy te siatki są mocowane po prostu wkrętami do oparcia fotela?...
-
Siatka na oparcie foteli - montaż, koszt
Chciałbym sobie założyć siatki na oparcia przednich foteli w E46...fajnie to wygląda i jest całkiem praktyczne... :wink: Jak są one mocowane? - obicie fotela wydaje się być takie same w wersji z siatką jak i bez...czy montaż jest w miarę prosty? jakie będą koszty tej "zabawy"?... :) Foto poglądowe: http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AP71&mospid=47665&btnr=52_2697&hg=52&fg=95
-
Co to za bład,o co chodzi?
Więc jak to jest z tym sprawdzaniem Visco? - przy zimnym silniku wiatrak ma się kręcić z oporem? czy swobodnie?...
-
320d usunięcie zastawu głośnomówiącego - szybkie pytanie
Może to pytanie laika, ale ciekawy jestem dlaczego wiązka elektryczna od zestawu głośnomówiącego jest podpinana pod kostkę radia, a nie bezpośrednio wtyczką w jedno z dwóch małych gniazd na radiu? (one chyba obsługują zestaw głośnomówiący? - radio BMW CD Business). Jak usuwałem u siebie zestaw głośnomówiący myślałem że po prostu kable zestawu są wpięte wtyczką w radio, a tu "ręcznie" wszystko było podczepione pod kostkę radia...no i musiałem poizolować poszczególne kable na kostce bo była zdjęta izolacja... Wy też tak macie podpięte zestawy głośnomówiące?... :|
-
320i Czy na klemie (-) akumulatora jest wybita data produkc
Jam mam akumulator od nowości jeden - na "minusie" jest tydzień i rok produkcji bodajże 19/04 - co się zgadza z datą produkcji auta...
-
320d nie pali
Jak się czyta te historie o wykręcaniu świec to wydaje się że lepiej byłoby świece zmieniać np. co 2 lata, żeby się gwint nie zapiekł... :wink:
-
Lakier samochodowy w zimie
Oczywistym jest że nagłe skoki temperatury są szkodliwe dla lakieru (np. polewanie ciepłą wodą) - wiadomo przy niskiej temperaturze materia się kurczy, a przy wysokiej rozszerza - resztę dopowiedzcie sobie sami... :wink:
-
320d niska temperatura silnika
Tak na szybko: Jaka powinna być prawidłowa temperatura robocza 320D 150KM na teście 7.0 ... :?:
-
316i Roznice w silnikach UK a EUR?
Na opakowaniu oleju Aral jest informacja że spełnia on normę BMW Longlife - ale tylko w odniesieniu do aut na rynek europejski - także na USA silniki faktycznie były inne - reszta jest taka sama... :wink:
-
318ti kontrolka check engine
Już nie przesadzajmy że od razu Orlen ma takie złe paliwo bo gdzieś był na liście - poza tym forum narzekania były już NA KAŻDĄ markę paliwową... (oczywiście stacje "no name" nie wchodzą w grę)
-
BMW e46 2.8 - błąd carsoft "Clutch Switch Faulty"
...Niewłaściwa praca sprzęgła... ...masz automat :?:
-
316i listwa progowa
http://www.allegro.pl/listing/search.php?buy=0&distance=1&eko=0&listing=0&personal_rec=0&pay=0&postcode_enabled=0&sg=0&state=0&vat_invoice=0&city=&order=t&postcode=&price_from=0&price_to=0&string=bmw+spinki&view=gtext&change_view=1 Wybierz sobie...i używaj :search: na Allegro
-
316i listwa progowa
Na Allegro po 1zł/szt.