Skocz do zawartości

silbergrau

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez silbergrau

  1. Chyba będzie ciężko niczego nie oberwać przy takim setupie... :)
  2. Do chłodnicy Prestone - dobry płyn.
  3. Ja tam czekam do maja :)
  4. Weź pod uwagę że ci, którzy nie mają problemów z 320d nie piszą postów, a tylko czytają - nie wiesz ilu ich jest. Tematy zakładają ludzie, którzy mają jakiś kłopot - nikt nie pisze tematów że "nie ma problemów" :)
  5. Czyli była wadliwa seria wałów w silnikach 136km i 150km?
  6. silbergrau odpowiedział(a) na kubbos temat w E46
    Na zimno turbo zawsze będzie głośniejsze, olej jest gęstszy itp.
  7. Kawał roboty :cool2: Seryjnie mieszki są ze sztucznej skóry, która słabo wygląda i zawsze warto je podmienić...(tylko samochody ze skórzaną tapicerką miały skórzane mieszki i podłokietnik wykonany z prawdziwej skóry).
  8. silbergrau odpowiedział(a) na przerom temat w E46
    musisz porównać numery na realoem.
  9. 150km to tylko CR.
  10. silbergrau odpowiedział(a) na przerom temat w E46
    Z używkami różnie bywa - nie masz żadnej gwarancji ile to podziała - sprawdź cenę nowego elementu. Nie musi być to OEM, ale np. dobry zamiennik - Hella chyba robi te rzeczy.
  11. Gdyby dało się jakoś statystycznie stwierdzić przy jakich przebiegach pękają wały w M47...czy jest to te 400k czy 500k... Bo raczej nie chce się wierzyć aby te awarie występowały przy symbolicznych 200 tysiącach km. skoro te silniki mają po 10 i więcej lat.
  12. Może kiedyś Bmw przejdzie na paski - przynajmniej nie będzie hałasować przed zerwaniem :wink:
  13. Jak nie wymienna część nadwozia skoro jest dostępna w serwisie . Tak już dramatyzujecie z naprawami blacharskimi ,że zaczyna to być wręcz śmieszne Nie no przecież w Polsce to wszystko da się zrobić. Nie ma wątpliwości.
  14. Ostatnie 7 numerów Vin będzie jeszcze na kilku elementach w formie naklejki - np. na radiu, na wykładzinie podłogowej, na siedzisku tylnej kanapy (od spodu) itp. Ale chyba tylko na kielichu jest on wybity z tego co wiem...
  15. Vin został wybity na niewymiennej, integralnej części nadwozia - kielichu. Jeśli ktoś się bawił w wymianę tego elementu to auto musiało zaliczyć niezłego dzwona, taki samochód powinien być już użytkowany tzn. buda nie będzie miała fabrycznych parametrów.
  16. Podobno wiosna nie żyje... :twisted:
  17. I pomyśleć że ten temat funkcjonuje już od 5 marca :D
  18. Proponuję dedykowany hak marki Westfalia.
  19. Jest instrukcja w w dziale zrób to sam, co prawda na bazie e46, ale to praktycznie to samo.
  20. silbergrau odpowiedział(a) na Kunio temat w E46
    jak źle się układa, skoro te uszy trzymają pióro aby było stabilne. To jest element wymienny.
  21. Używaj akapitów.
  22. Dobrze, po co się gryźć to nikomu i niczemu nie przecież służy... Ludzie czytając takie dyskusje mogą sobie wyrabiać jakieś dziwne opinie o właścicielach tej marki...
  23. Nie mogą wszystkie czujniki pracować, bo ten 5 sekundowy ciągły dźwięk oznacza że któryś czujnik nie działa.
  24. Jak masz nierozgrzany jeszcze silnik to będzie "dymić" parą wodną, co jest naturalne w temperaturach poniżej zera. Wynika to z różnicy temperatur. Jeśli stale widać parę wodną z wydechu (wtedy najczęściej ubywa płynu chłodniczego) to może być problem np. z uszczelką pod głowicą.
  25. Można przez VIN.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.