Skocz do zawartości

jacekmury1

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jacekmury1

  1. Wrtyski sprawdzi na kompie, turbo rowniez jak pompuje a potel recznie luzy wirnika , dwumas sperzeglo na czuja sprawdzic a dpf po vinie .Ja mam dpf ale narazie jest ok ale jak cos bedzie to wytne i zmienie program.
  2. Feel x nieby dlaczego mialby wyc? Sprawdz sobie stan oleju w dyfrze zobaczysz czarna smole i opilki bynajmiej ja tak mialem w e-46 i wymienilem :cool2:
  3. Tam jest silnik M47 ,umnie przbieg 246 000 i wszystko org. nic niewymieniane serwis do samego konca.
  4. Nikt niemowi o czestej wymianie , wskazana jest wymiana jak olej jest czaarny , przepracowany ,zuzyty.Na skrzyni tez pisze ze sie niewymienia oleju osobiscie polecam taki zabieg. :cool2:
  5. Jak mowilem wczeniej wymienialem w e46 w dyfrze smola wiec wymienilem, w skrzyni mala dolewka bo byl czysciutki .Uwazam ze wymiana jest konieczna jak olej bedzie czarny przepracowany napewno pomoze a niezaszkodzi.Zgadz sie w dyfrze niema spust ale od czego jest wysysarka?
  6. E-46 wlewalem org olej BMW do skrzyni tak jak naklejka a do dyfra 75-140
  7. Witam w e46 wymienialem olej w skrzyni i dyfrze co myslici zeby rowniez wymienic w obecnej E-91?
  8. Rowniez tak robie.
  9. Koledzy ja wymylem odme i tyle szkoda kasy na nowa tam niema nic do zepsucia wiec polecam wymyc odtluszczczem i tyle.
  10. Sa trzy odpowietrzniki taki czarny korek z krzyzykiem
  11. jacekmury1 odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    Bm Cars chyba ma promocje wejdz na strone lub zadzwon.
  12. W e46 mialem silnik m 47 zero problemow teraz tez szukalem auta z tym silnikiem przelot 246 000 i wszystko orginalne oby tak dalej :cool2:
  13. W e46 wymienialem razem z kolega plyn hamulcowy, moje pytanie czy w e91 wymienia sie tak samo jak w e46?
  14. Tak Pablo sama wymiana, zreszta zadzwon do Mikolowa.
  15. Olej i filtr oleju? a powietrza? Co to za serwis? Ja kupilem olej Shell 6l , Filtr oleju i powietrza Mann 260zl
  16. U Sikory mozna wlasne materialy dostarczyc cena 500zl z groszami.
  17. Mialem tak w e46 ale w chlodne dni winny byl podgrzewacz plynu,podepnij auto pod kompa.
  18. Niema klapek w e91 122km,bynajmie ja niemam w e46 318d ktora mialem fabrycznie ich niebylo silnik totalnie bezawaryjny.
  19. Dlatego kupilem e91 z silnikiem M47 :D
  20. Witam mi slabo chlodzi jak puszcze na nogi lub na szybe, jak dam namnie to super chlodek.
  21. Dzis wymienailem olej i filtry fotorelacja bardzo sie przydala co do odmy to tylko wymylem wedlug mnie to wystarczy bo tam niema co sie zepsuc. :D
  22. Dzis wymienilem olej i filtry a odme dokladnie wyczyscilem mysle ze to wystarczy .
  23. Sprawdzilem ksiazke serwisowa i tam wymiany oleju co 30 000,teraz kupilem olej Shel 5w-30 i filtry mana jutro wymiana i czyszczenie odmy rowniez.
  24. A co myslicie o Shelu 5w-30 :?:
  25. Koledzi jak rozwiazaliscie problem przebitej opony kupujecie run flaty czy dojazdowke :?:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.