Skocz do zawartości

jacekmury1

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Obecnie

    Używa komunikatora

Treść opublikowana przez jacekmury1

  1. Tzn ze e87 sama galka a z e90 galka razem z mieszkiem?
  2. Ja mam nalatane 246 000 i wszystko orginal :cool2:
  3. Niema takiej opcji to napewno niepomoze.
  4. Zgadzam sie z Toba mozliwe ze chip wyladuje umnie :D Auto jest naprawde super mam porownanie porzednia byla e46 z silnikem m47 :norty:
  5. Jak widzisz sa też takie ktore miały przy 280 tys dwukrotna wymianę turbo. Przytaczasz jeden przypadek a skad wiesz kto i jakie turbo tam zakladal , czy czegos zle niezrobil :?: Jest zbyt wiele niewiadomych jak mowilem wczesniej silnik M jest dobrym silnikiem a silnik N jest lepszy i nowszy ale jak mowil przedmowca jak dbasz tak masz.Moja becia ma silnik M47 przeleciane 246000 niemam go od nowosci aale serwisowany do konca i mam swiadomosc co bylo robione tzn 1 lozysko kola,sterownik swiec ,zamek drzwi i oczywiscie filtry plyny, akumulator od nowosci :cool2:
  6. Luk idzie na 1-szy montaz wiec niepowinno byc problemow po dobrze wykonanej wymianie.
  7. Lekki luz dopuszczalny,niemartw sie smigaj dalej.
  8. Sterownik mozna przemiezyc.
  9. Kolego co chcesz tym udowodnic :?: Twoja teze ze N jest super a M szmelc.Nikt chyba nieneguje tego ze N jest nowszym i lepszym silnikiem ale M tez jest dobrym silnikiem jak sie dba odpowiednio .Ale musze przyznac slowa uznania za tego post :cool2:
  10. Witam odgrzeje kotleta podczas badania kompem wyszlo blad dde swieca zarow 3 i 4 cylinder poszly swiece czy sterownik a moze blad do skasowania? Dziekuje za pomoc
  11. Dokladnie M sie sypie a N jest super :norty: Ale to teoria naszego kolegi :D
  12. Dokladnie wchodzi 63l a 8l rezerwy slyszalem juz o takich przypadka w Skodzie wchodzilo 10l wiecej niz pojemnosc bak pokazywli to na tvn turbo gosc to jakos tlumaczyl ale niepamietam juz.
  13. Tak to silnik M,widac ze zdrowy motor :cool2:
  14. Nietrzeba miec auta od nowosci zeby miec pewnosc co bylo naprawiane :D
  15. Tak jak napisal AO kazdy nowszy silnik jest lepszy mialem porownanie gdyz w e46 milem silnik M i w e90 mam silnik M.Osobiscie jestem zadowolony z auta i silnika rowniez. :cool2:
  16. Mnie wystarcza to co mam i niechce wiecej kupilem swiadomie auto z tym silnikiem poprzednia e46 miala 116konikow.Silnik jest bardzo zywotny i niema znim duzo problemow.Pozdraawim Jacek.
  17. Jeździłem takim zastepczakiem w wersji kombi. Jak na bmw to tak jakby silnika nie było. Spalanie 8-10 litrów. Moja pali 5-6l niewiem jakim cudem ty miales takie spalanie,twoja w seri to tez niejest demon predkosc :D
  18. Pytam bo chce poznac zdanie innych kolegow a zdecydowany jeszcze niejestem ,sprawdze w jaki stanie jest olej to wtedy zdecyduje co i jak.
  19. Zawsze mozna chipa wsadzic spalanie tez nieduze jak dlamnie a zywotnosc silnika dlugaaaaaaaaaaa.
  20. Ja zaplacile 150zl za drzwi ale jak rdza wejdzie w poszycie blach to szzkoda kasy tylko wymiana drzwi.
  21. Tylko wymiana ktora jes bardzo prosta,stara wyciagasz czyscisz drzwi po starej i wciskasz nowa.
  22. Ja proste roboty jak np wymiana oleju filtrow klockow robie sam, z bardziej skomplikowanymi naprawami jade do nieutoryzowanych mechanikow specjalizujacych sie w BMW.
  23. w Polsce "realnie" to oznacza 10 letni diesel z przebiegiem 150 tys :mrgreen: I to potwierdzone ksiazka serwisowa :shock:
  24. Od tego jest serwis przedzakupowy zeby potwierdzic lub wykluczyc pewne bolaczki auta.Ja ma przelatane 246000 i turbo od nowosci jesli padnie to naprawie i jazda dalej.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.