Treść opublikowana przez jacekmury1
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
W e46 zakladalem Textary i zero problemow z tarczami,moze i sa roznice inne normy dla BMW. :?:
-
Śląskie
BMW Sikora cos kolo 450zl.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Ale Textar robi klocki i tarcze dla BMW wiec po co przeplacac za logo.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Pared dni temu kupilem e91 i od razu mam do wymiany tarcze i klocki bo tak dudni przy hamowaniu ze szok,klocki grube ale tarcze maja juz wzery. Zawsze stawiam na Textary a wy co proponujecie?
-
Po Audi BMW e90 +155km sprzedana Zdjecia Audi str.4
Super autko :cool2:
-
Skrzypiące plastiki - BMW 320d e90 2007r
A mi skrzypia drzwi podczas otwierania, co gdzie i czym posmarowac? W e46 czegos takiego niemialem.
-
ppatryk -->> E92 320dA
Patryk a jaki nieutoryzowany serwis w katowicach i okolicach polecasz?
-
e91 318d 122km 136km 143km
Tak dokladnie e91 3118d 122km po ogledzina w serwise do wymiany przednie tarcze i klocki oraz blad swiecy 3 i 4 pozatym git.
-
e91 318d 122km 136km 143km
Kupiona. :cool2:
-
e91 318d 122km 136km 143km
Karoseria :cool2: wnetrze i zawias tez :cool2: slabe kolcki no i pod kompa trza podpiac.
-
e91 318d 122km 136km 143km
Wlasnie ten lancuch,jestem po probnej jezdzie wrazenia bardzo pozytywne jutro podpiecie pod kompa jesli bedzie ok to kupuje.Acha zrobic caly przeglad przedzakupowy czy tylko podpiac kompa?
-
e91 318d 122km 136km 143km
Odkopuje temat ,co sadzicie e91 318d 122km? Obecnie mam e46 318d i spisuje sie rewelacja.Jutro jade zobaczyc prosze o opinie i rade na co zwrocic uwaage itd
-
BMW E90 330d wbacvc91070ks07695 Chrzanów
jacekmury1 odpowiedział(a) na mateuszym temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBo masz blisko do Sikory :cool2:
-
318d Zerwany łańcuch N47D20A a N47D20C - różnice???
Chodzilo mi o cene rozrzadu nowego ? Wymiane profilaktyczna niezerwanego lancucha.
-
318d Zerwany łańcuch N47D20A a N47D20C - różnice???
A cena takiego rozrzadu? Wymiana ile?
-
BMW 318d Duze spalanie-Pilne!!!
Pomyłka, filtr paliwa miał być :) wczoraj miałem ciężki dzień.Filtr paliwa niema nic do duzego spalnia,moze miec co wpolnego np ciezkim rozruchem.
-
BMW 318d Duze spalanie-Pilne!!!
Tak auto z 2002r i filtr od nowosci, :shock:
-
BMW 318d Duze spalanie-Pilne!!!
A co ma filtr wspolnego? Podepnij pod kompa mozliwe ze przeplywka nawal.
-
Łańcuch rozrządu N47
Albo benzyne.
-
wymiana drzwi kierowcy na wersje z anglika
Jak mocno zgnilo ze trzeba wstawki robi lub jak weszlo w profile to tylko wymiana.
-
Jaki olej do skrzyni i do Dyfra ?
Ja zalalem org olej bmw,polecam.
-
[E46] Gałka zmiany biegów M emblemat znaczek.
Niechce zakladac nowego tematu wiec sie podepne ,galka mi sie kreci jak naprawic? A moze kupic nowa oczywiscie org BMW
-
Olej w skrzyni zmieniamy,nie dajcie się nabrać na MIT!
Umnie olej czysciutki tylko uzupelnilem zato w dyfrze smola byla , osobiscie wymienilem wszystkie oleje i plyny i polecam wszystkim niepogorszy a napewno polepszy.
-
stuki przedniego zawieszenia
Dzis wymienilem Lacznik padniety totalnie ,dadam ze jeszcze byl org BMW wymiana bez problem w 30min i po sprawie.
-
Podpora wału luz e46 320d
Dokladnie narazie dryz potem bedzie walic ,wiec lepiej wymienic jak kupilem org BMW ale sa bardzo drogie .