Skocz do zawartości

jacekmury1

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jacekmury1

  1. W e46 zakladalem Textary i zero problemow z tarczami,moze i sa roznice inne normy dla BMW. :?:
  2. jacekmury1 odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    BMW Sikora cos kolo 450zl.
  3. Ale Textar robi klocki i tarcze dla BMW wiec po co przeplacac za logo.
  4. Pared dni temu kupilem e91 i od razu mam do wymiany tarcze i klocki bo tak dudni przy hamowaniu ze szok,klocki grube ale tarcze maja juz wzery. Zawsze stawiam na Textary a wy co proponujecie?
  5. A mi skrzypia drzwi podczas otwierania, co gdzie i czym posmarowac? W e46 czegos takiego niemialem.
  6. Patryk a jaki nieutoryzowany serwis w katowicach i okolicach polecasz?
  7. Tak dokladnie e91 3118d 122km po ogledzina w serwise do wymiany przednie tarcze i klocki oraz blad swiecy 3 i 4 pozatym git.
  8. Kupiona. :cool2:
  9. Karoseria :cool2: wnetrze i zawias tez :cool2: slabe kolcki no i pod kompa trza podpiac.
  10. Wlasnie ten lancuch,jestem po probnej jezdzie wrazenia bardzo pozytywne jutro podpiecie pod kompa jesli bedzie ok to kupuje.Acha zrobic caly przeglad przedzakupowy czy tylko podpiac kompa?
  11. Odkopuje temat ,co sadzicie e91 318d 122km? Obecnie mam e46 318d i spisuje sie rewelacja.Jutro jade zobaczyc prosze o opinie i rade na co zwrocic uwaage itd
  12. Chodzilo mi o cene rozrzadu nowego ? Wymiane profilaktyczna niezerwanego lancucha.
  13. A cena takiego rozrzadu? Wymiana ile?
  14. Pomyłka, filtr paliwa miał być :) wczoraj miałem ciężki dzień.Filtr paliwa niema nic do duzego spalnia,moze miec co wpolnego np ciezkim rozruchem.
  15. Tak auto z 2002r i filtr od nowosci, :shock:
  16. A co ma filtr wspolnego? Podepnij pod kompa mozliwe ze przeplywka nawal.
  17. Albo benzyne.
  18. Jak mocno zgnilo ze trzeba wstawki robi lub jak weszlo w profile to tylko wymiana.
  19. Ja zalalem org olej bmw,polecam.
  20. Niechce zakladac nowego tematu wiec sie podepne ,galka mi sie kreci jak naprawic? A moze kupic nowa oczywiscie org BMW
  21. Umnie olej czysciutki tylko uzupelnilem zato w dyfrze smola byla , osobiscie wymienilem wszystkie oleje i plyny i polecam wszystkim niepogorszy a napewno polepszy.
  22. jacekmury1 odpowiedział(a) na cwikla temat w E46
    Dzis wymienilem Lacznik padniety totalnie ,dadam ze jeszcze byl org BMW wymiana bez problem w 30min i po sprawie.
  23. jacekmury1 odpowiedział(a) na majcher temat w E46
    Dokladnie narazie dryz potem bedzie walic ,wiec lepiej wymienic jak kupilem org BMW ale sa bardzo drogie .

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.