Skocz do zawartości

jacekmury1

Zasłużeni forumowicze

Treść opublikowana przez jacekmury1

  1. 3d vp44 post roku.
  2. Mozliwe ze zamiennik pozniej sie otwiera obserwuj co sie bedzie dzialo dalej i daj spokoj czujnikowi nieszukaj dziury w calym. Prawidlowe otwarcie termostatu + - 90.Czytalem na forum ze jednemu z kolegow otwiera przy 105 i tu juzz bym sie zastanawial czy wszystko jest ok.
  3. A jaki kupiles termostat? Na postoju zawsze jest wieksza temperatura otwarcia.
  4. Kolego ja wymieniam co rok a przejezdzam srednio 15000 rocznie, niemiec wymienial co 30000 teraz mam nalatane 255000i wszystko gra.
  5. Mnie zalezalo na szybkiej sprzedazy gdyz mialem juz auto zaklepane,szkoda bylo ale coz zycie.
  6. Lozysko najbardziej buczy na zakretach i w przedziale predkosci 60-100.
  7. Mam dwa auta Passat b6 automat jezdzi sie fajnie niejest nudno spalnie wieksze niz w manualu,przyspieszenie gorsze niz w e91 manual.Jak wyglada atomat BMW niepowiem bo niejezdzilem.
  8. Dokladnie ,ale wysoka cena tez niejest wyznacznikiem wartosci danego pojazdu.Troche zboczlem z tematu autora.Sory
  9. Sprzedajac prywatnie malo kiedy sie zarabia.Takze trzeba patrzec realnie to sa juz starsze auta a cena jest taka jaka ktos jest wstanie zaplacic.
  10. Panowie co wy z ta cena,te auto ma juz 11lat.W zeszlym roku sprzedawalem swoja z podobnym atentycznym przebiegem z 2003r za 16,5.Jechac sprawdzic i tyle w temacie.
  11. Wyzabkowana opona tylko do wymiany ale przed wymiana sprawdz zawieszenie dlatego ze znow problem wyzabkowania powroci.
  12. Temat wielokrotnie walkowany ja powiem z swojego doswiadczenia tylko orginal Bmw i zero problemo.
  13. jacekmury1 odpowiedział(a) na CrAsH1 temat w E46
    5w-30 LM,Motul,Valvovine.
  14. Turbina daje znac o sobie.
  15. Zmien opony ,sprawdz wal i podpore walu.
  16. Jak wymienialem plyn to wysprzeglika nieruszalem ,tylko kola i jest :cool2:
  17. 5w-30 bedzie lepszy do twojego silnika , co do plukanki polecam LM. :D
  18. Ja tankuje zwykly ON na Orlenie a w zime Verwe.
  19. Ja w e46 jezdzilem na Motulu 5w-40 i bylo :cool2:
  20. Dzieki Zetro,szukaalem ale tylko w naszym dziale :duh: .
  21. Witam podczas rozkladania lusterka prawego niema blokady tego lusterka, otwiera sie od szyby az do maski.Co nalezy zrobic zeby dobrze dzialalo.Dziekuje
  22. Umnie jest 14,7 jakie jest minimum a jakie max ladowanie? Niechce zeby mi cos popalilo.Moze to oznaka ze akus konczy zywota?
  23. Odgrzeje kotleta ,jakie wkoncu ma byc prawidlowe ladowanie?
  24. Jesli gasnie na 3 biegu przy zaciagnientym recznym to sprzeglo jest ok.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.