Treść opublikowana przez jacekmury1
-
WYMIANA USZKODZONEGO 2.0D NA 3.0D E46 LIFT 2004R
3d vp44 post roku.
-
320d wymiana termostatu EGR
Mozliwe ze zamiennik pozniej sie otwiera obserwuj co sie bedzie dzialo dalej i daj spokoj czujnikowi nieszukaj dziury w calym. Prawidlowe otwarcie termostatu + - 90.Czytalem na forum ze jednemu z kolegow otwiera przy 105 i tu juzz bym sie zastanawial czy wszystko jest ok.
-
320d wymiana termostatu EGR
A jaki kupiles termostat? Na postoju zawsze jest wieksza temperatura otwarcia.
-
Jaki silnik do e90?
Kolego ja wymieniam co rok a przejezdzam srednio 15000 rocznie, niemiec wymienial co 30000 teraz mam nalatane 255000i wszystko gra.
-
E46 320D Nowy sączVIN WBAAS71080FY29124
jacekmury1 odpowiedział(a) na marcinmil temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMnie zalezalo na szybkiej sprzedazy gdyz mialem juz auto zaklepane,szkoda bylo ale coz zycie.
-
Niezidentyfikowany nowy warkot podczas jazdy.
Lozysko najbardziej buczy na zakretach i w przedziale predkosci 60-100.
-
Steptronic czy manual?
Mam dwa auta Passat b6 automat jezdzi sie fajnie niejest nudno spalnie wieksze niz w manualu,przyspieszenie gorsze niz w e91 manual.Jak wyglada atomat BMW niepowiem bo niejezdzilem.
-
E46 320D Nowy sączVIN WBAAS71080FY29124
jacekmury1 odpowiedział(a) na marcinmil temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDokladnie ,ale wysoka cena tez niejest wyznacznikiem wartosci danego pojazdu.Troche zboczlem z tematu autora.Sory
-
E46 320D Nowy sączVIN WBAAS71080FY29124
jacekmury1 odpowiedział(a) na marcinmil temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSprzedajac prywatnie malo kiedy sie zarabia.Takze trzeba patrzec realnie to sa juz starsze auta a cena jest taka jaka ktos jest wstanie zaplacic.
-
E46 320D Nowy sączVIN WBAAS71080FY29124
jacekmury1 odpowiedział(a) na marcinmil temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPanowie co wy z ta cena,te auto ma juz 11lat.W zeszlym roku sprzedawalem swoja z podobnym atentycznym przebiegem z 2003r za 16,5.Jechac sprawdzic i tyle w temacie.
-
Niezidentyfikowany nowy warkot podczas jazdy.
Wyzabkowana opona tylko do wymiany ale przed wymiana sprawdz zawieszenie dlatego ze znow problem wyzabkowania powroci.
-
Tarcze hamulcowe - niekończący się problem
Temat wielokrotnie walkowany ja powiem z swojego doswiadczenia tylko orginal Bmw i zero problemo.
-
Jaki Olej ?
5w-30 LM,Motul,Valvovine.
-
330d gwizdy po dodaniu gazu i zapach spalin
Turbina daje znac o sobie.
-
Niezidentyfikowany nowy warkot podczas jazdy.
Podrzuc filmik.
-
Dziwne wibracje >140
Zmien opony ,sprawdz wal i podpore walu.
-
wymiana płynu hamulcowego
Jak wymienialem plyn to wysprzeglika nieruszalem ,tylko kola i jest :cool2:
-
Olej silnikowy 5W30 a 0W40 - czy jest jakaś różnica ?
5w-30 bedzie lepszy do twojego silnika , co do plukanki polecam LM. :D
-
Paliwo do diesli - które najlepsze
Ja tankuje zwykly ON na Orlenie a w zime Verwe.
-
Jaki olej E46 E83 E60..2.00d ?właśc. 2.0d-proszę tu pisać!!]
Ja w e46 jezdzilem na Motulu 5w-40 i bylo :cool2:
-
e91 elektryczne lusterko brak blokady
Dzieki Zetro,szukaalem ale tylko w naszym dziale :duh: .
-
e91 elektryczne lusterko brak blokady
Witam podczas rozkladania lusterka prawego niema blokady tego lusterka, otwiera sie od szyby az do maski.Co nalezy zrobic zeby dobrze dzialalo.Dziekuje
-
[e90] skoki napiecia co moze je powodowac?
Umnie jest 14,7 jakie jest minimum a jakie max ladowanie? Niechce zeby mi cos popalilo.Moze to oznaka ze akus konczy zywota?
-
[e90] skoki napiecia co moze je powodowac?
Odgrzeje kotleta ,jakie wkoncu ma byc prawidlowe ladowanie?
-
Sprzęgło? Dwumas?
Jesli gasnie na 3 biegu przy zaciagnientym recznym to sprzeglo jest ok.