Treść opublikowana przez arti200
-
BMW e 90 radio pdc i klima w jednej cwili nie dziala
Bez komentarza...
-
Skrzypienie plastikow
Ludzie szanujcie chociaż trochę język polski :nienie:
-
BMW e 90 radio pdc i klima w jednej cwili nie dziala
i to szybko... :duh:
-
E91 - Bije przy hamowaniu pomiedzy 120-80km/h
Tarcze do wymiany lub zły montaż.
-
Problem z obrotami na wcisnietym sprzegle
Popraw temat :nienie:
-
Sprawdzenie łańcusza rozrządu E60 530 xdrive 235km
Jak byś go przeczytał to byś wiedział...
-
Sprawdzenie łańcusza rozrządu E60 530 xdrive 235km
Popraw się kolego: viewtopic.php?f=42&t=135491 :nienie:
-
[e61] felgi stalowe od e90?
Nie będą pasować za małe...
-
Solar dach schiebedach-einklemmschutz
Spróbuj zresetować. Wsiądź zamknij drzwi, włącz zapłon, przytrzymaj przycisk uchylania szyberdachu przez ok 20 sekund, powinno zacząć się coś dziać... :D trzymaj cały czas wciśnięty przycisk, do momentu kiedy szyberdach przejdzie cały cykl i zatrzyma się w pozycji zamkniętej. Trwa to chwilę.... Melduj o wynikach :cool2:
-
N47 320d Poprawiony łańcuch rozrzadu
Wybaczone... :cool2:
-
E60 525D samoczynna zmiana świateł
Jeżeli masz asystenta świateł drogowych.
-
N47 320d Poprawiony łańcuch rozrzadu
Trzy posty niżej :!: :!: viewtopic.php?f=70&t=178507 :search: :search: :search: :duh:
-
E61 Klocki hamulcowe i ich stan
Pamiętaj jednak, że klocki prawie zawsze zużywają się bardziej od strony tłoczka (wewnętrznej), musiałbyś odkręcić koło by to sprawdzić. Tak spokojnie może nie być jeżeli jeszcze nie słychać niepokojącego tarcia to po kilkudziesięciu czy kilkuset kilometrach może zabraknąć okładziny ciernej klocka. Owszem wrócisz, ale droga hamowanie wydłuży się i zniszczysz tarcze hamulcowe. :nienie:
-
bitte karten dvd einlegen
Niekoniecznie od razu czytnik, sprawdź w jakim stanie masz płytkę czasem wystarczy przegrać na nową. Jak masz nie ori to tym bardziej.
-
E61 [5xx] Problem z tylną wycieraczką
1 cykl po załączeniu bez spryskiwacza 3 cykle po załączeniu ze spryskiwaczem
-
BMW E90 - Problem BRAK NAWIEWU - POMOCY
U mnie kiedyś w e91 stanął wentylator po dłuższym postoju samochodu, ruszyłem go drutem przez wloty powietrza pod maską - ruszył i nie było potem problemów - spróbuj może akurat się uda.
-
Trzęsie przy hamowaniu E61 520 Touring 2006 kombi
Kolega z pierwszego postu założył nowe ORI i wychodzi na to, że też nie dały rady :shock: Co o tym myśleć :?: Pozostaje jeszcze kwestia właściwego montażu :cool2:
-
Trzęsie przy hamowaniu E61 520 Touring 2006 kombi
Opiszę mój przypadek: Wyjazd na wakacje jazda po autostradzie 1600km w czasie podróży dość mocna ulewa ale po deszczu przejechałem jeszcze ok 600 km i nic się nie działo. Dwa tyg. pobytu jazda w miejscu urlopu prędkości poniżej 100km/h wszystko OK. No i powrót wyjazd na autostradę, pierwsze hamowanie i niesamowite bicie kierownicy, właściwie przy każdej prędkości powyżej 60 km/h. Jakoś wróciłem czas na diagnozę: 1.Pierwsze wyważenie kół - bez zmian. 2.Wymiana klocków hamulcowych (kończyły się) - bez zmian. 3.Przetoczenie tarcz hamulcowych przód (tarcze jeszcze o odpowiedniej grubości) - jeszcze gorzej. 4.Zakup nowych tarcz hamulcowych (Zimmermann) "dotarcie" zgodnie z zaleceniami - trochę lepiej ale powyżej 110km/h bez zmian. 5.Wyjazd na diagnostykę: zawieszenie w porządku (tuleje, sworznie itd.), hamowanie na rolkach wskazówka (urządzenia) przy pomiarze siły hamowania lekko drga, diagnosta (dobry fachowiec) twierdzi, że to tarcze. Poleca fachowca od toczenia. 6.Biorę STARE tarcze do ponownego toczenia ale w poleconym warsztacie. 7.Zakładam stare jeszcze raz przetoczone tarcze kilkanaście hamowań z prędkości powyżej 150km/h i na razie jest OK. 8.Pozostaje reklamacja nowych tarcz zobaczymy czy zostanie rozpatrzona pozytywnie. Wnioski? Nie wszystko co nowe musi być dobre ale może dość mocno namieszać i wprowadzić w błąd.
-
Trzęsie przy hamowaniu E61 520 Touring 2006 kombi
Panowie podbijam - ktoś rozwiązał problem?
-
Trzęsie przy hamowaniu E61 520 Touring 2006 kombi
Nowe tarcze rozgrzewałeś stopniowo wg zaleceń? Tarcza może krzywić się po rozgrzaniu i dawać efekt "bicia". Jeżeli wykluczasz tarcze przód to sprawdź jeszcze tył też mają wpływ na drgania przy hamowaniu.
-
E61 opony zimowe
Tak jest lepsze do tyłu - zawsze :!:
-
E61 tylna wycieraczka nie działa
Poczytaj tutaj - stawiam na zatarty trzpień. Next :search: viewtopic.php?f=73&t=220485
-
Rezerwa w E61
... no mnie też bardzo irytuje brak paliwa dlatego jadę i tankuję do pełna :duh:
-
Konserwacja podwozia
Przecież to nie polonez... :duh:
-
Tylna wycieraczka chodzi bardzo wolno
:cool2: